2021-10-18   00:59:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for GTI Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

27_S
Lb 27, 50m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
499  Hansen Mads Ingeman  1997  NSTVED  9719AC  25 m  23.77   
Hartington Casper Mrkhj  2002  SOLRD  0239AF  25 m  23.91   
89  Ryom August  2002  KGE  0253AJ  25 m  24.05   
304  Nielsen Mads rsted  1999  VATCPH-STT  9921AF  25 m  24.10   
160  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGR  0137AM  25 m  24.43   
116  Ottosen Niels  1998  HOLBK  9801AF  25 m  24.46   
90  Srensen Mads Hauge  1997  KGE  9775AE  25 m  24.68   
162  Larsen Thorvald Bomholt  2003  HELSINGR  0389AL  25 m  24.83   
405  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  24.83   
10  404  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  25.13   
11  115  Brown Christopher H.  2002  HOLBK  0297AQ  25 m  25.16   
12  306  Petersen Rasmus Hatting  2002  VATCPH-STT  0205AF  25 m  25.21   
13  393  Pedersen Rasmus  2000  SHS-STEVNS  0057AB  25 m  25.46   
14  67  Damgrd Andreas L.  2000  KGE  0099AG  25 m  25.47   
15  305  Petersen Mathias Hatting  2000  VATCPH-STT  0091AC  25 m  25.83   
16  443  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  25.83   
17  118  Pedersen Frederik  2002  HOLBK  0261AO  25 m  25.91   
18  241  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  25.95   
19  211  Strkr Alexander  2002  HELSINGR  0287AN  25 m  25.98   
20  137  Pedersen Alexander E.  2002  HOLBK  0255AQ  25 m  26.30   
21  240  Gummer Mikkel  2002  GREVE  0269AF  25 m  26.37   
22  189  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGR  0085AO  25 m  26.46   
23  195  Hansen Bjrn Cramer  2004  HELSINGR  0467AJ  25 m  26.64   
24  165  Jensen Oliver Bak  2002  HELSINGR  0257AT  25 m  26.71   
25  16  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRD  0425AQ  25 m  26.74   
26  460  Hermansen Louie  2004  VAT CPH-MK  0419AE  25 m  26.81   
27  97  Schultz Oliver  2004  KGE  0425AE  25 m  26.83   
28  185  Holme Laurids  2000  HELSINGR  0009AQ  25 m  26.93   
29  193  Mortensen Lucas T.  2004  HELSINGR  0431AN  25 m  27.08   
30  132  Guler Furkan  2005  HOLBK  0565AO  25 m  27.09   
31  Kilhof Morten  2000  SOLRD  0037AJ  25 m  27.17   
32  76  Gadegaard Oliver  2003  KGE  0321AR  25 m  27.17   
33  532  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  27.26   
34  129  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBK  0319AE  25 m  27.34   
35  242  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  27.48   
36  450  Maidens Alex Baes  2004  VAT CPH-MK  0495AH  25 m  27.72   
37  209  Reinstrup Nicklas  2006  HELSINGR  0655AD  25 m  27.73   
38  203  Heinrichsen Linus  2006  HELSINGR  0693AE  25 m  27.74   
39  323  Skadhauge Oliver  2002  VATCPH-STT  0297AG  25 m  28.42   
40  510  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  28.64   
41  381  Hansen Magnus  2004  SHS-STEVNS  0465AD  25 m  28.75   
42  130  Nielsen Mikkel  2004  HOLBK  0403AC  25 m  28.87   
43  397  Wldike Magnus  2005  SHS-STEVNS  0521AN  25 m  29.09   
44  186  Allin Julius Hjgaard  2003  HELSINGR  0361AN  25 m  29.12   
45  291  Hejbroch Simon  2006  VATCPH-STT  0633AE  25 m  29.35   
46  377  Schnack Joakim  2004  SHS-STEVNS  0421AC  25 m  29.36   
47  253  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  29.38   
48  515  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  29.50   
49  337  Knakkergaard Frederik  2005  KVIK  0509AJ  25 m  29.76   
50  524  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  29.93   
51  324  Skadhauge Jonathan  2005  VATCPH-STT  0509AE  25 m  29.96   
52  543  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  30.13   
53  246  Jensen Villads Brasch  2004  GREVE  0419AK  25 m  30.20   
54  131  Rasmussen Gustav Mrk  2005  HOLBK  0563AJ  25 m  30.25   
55  292  Petersen Peter K. M.  2006  VATCPH-STT  0665AD  25 m  30.44   
56  336  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  30.55   
57  302  Pilgaard William F.  2006  VATCPH-STT  0677AD  25 m  30.58   
58  410  Rasmussen Mathias W.  2005  TUNE  0519AE  25 m  30.81   
59  478  Halawi Rio  2008  VAT CPH-MK  0825AN  25 m  30.98   
60  170  Gefke Anders Rye  2008  HELSINGR  0855AB  25 m  31.15   
61  516  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  31.20   
62  171  Bendtsen Andreas  2007  HELSINGR  0703AG  25 m  31.21   
63  180  Munk Marcus  2007  HELSINGR  0757AB  25 m  31.49   
64  138  Christiansen Nicolas  2007  HOLBK  0743AA  25 m  31.54   
65  289  Olsen Emil  2006  VATCPH-STT  0689AD  25 m  31.56   
66  339  Mikkelsen Gustav Majkjr  2005  KVIK  0577AJ  25 m  31.64   
67  467  Ravn August Winkel  2006  VAT CPH-MK  0643AR  25 m  31.71   
68  353  ster Sebastian Hjer  2006  KVIK  0679AE  25 m  31.89   
69  290  Hergaard Jonas Lykke  2007  VATCPH-STT  0733AC  25 m  32.03   
70  529  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  32.08   
71  521  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  32.16   
72  479  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  32.26   
73  466  Brandt-Lassen Asbjrn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  32.29   
74  172  Hertz Andreas Frommelt  2008  HELSINGR  0835AB  25 m  32.94   
75  557  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885ad  25 m  33.46   
76  538  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  33.63   
77  522  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  33.78   
78  202  Allin Laurits Hjgaard  2006  HELSINGR  0659AI  25 m  34.12   
79  382  Warberg Mathias  2007  SHS-STEVNS  0705AG  25 m  34.40   
80  175  Zahle Bastian  2008  HELSINGR  0825AE  25 m  34.50   
81  523  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  34.57   
82  183  Reinicke Otto Damsgaard  2007  HELSINGR  0793AH  25 m  34.63   
83  141  Krog Frej Matias  2007  HOLBK  0737AG  25 m  35.12   
84  217  Lundstrm Frederik S.  2007  HELSINGR  0755AK  25 m  36.48   
85  182  Berthelsen Oscar  2005  HELSINGR  0511AR  25 m  36.52   
86  313  Hjalholt Toke  2007  VATCPH-STT  0743AF  25 m  37.42   
87  227  Andersen Tobias Sune  2008  HELSINGR  0817AD  25 m  37.60   
88  124  Nielsen Alexander Agerbk  2007  HOLBK  0729AM  25 m  37.62   
89  311  Hitlev Lukas  2007  VATCPH-STT  0707AL  25 m  37.69   
90  301  Bugge William  2008  VATCPH-STT  0899AC  25 m  38.36   
91  428  Larsen Mads Ulrik  2009  TUNE  0985AE  25 m  39.16   
92  307  Gregersen Asger  2008  VATCPH-STT  0859AI  25 m  39.20   
93  179  Masi Luca de  2008  HELSINGR  0877AD  25 m  39.26   
94  309  Hansen Jakob  2009  VATCPH-STT  0987AE  25 m  40.45   
95  375  Schnack Felix  2009  SHS-STEVNS  0903AB  25 m  41.45   
96  269  Thomsen Kasper Granlund  2009  GREVE  0927AE  25 m  41.74   
97  310  Niels Karl-Emil Klinggrd  2007  VATCPH-STT  0703AM  25 m  42.16   
98  308  Usiewicz Filip  2008  VATCPH-STT  0831AI  25 m  42.29   
99  216  Hvilsom Eskild T.  2009  HELSINGR  0987AB  25 m  42.57   
100  264  Pedersen Mathias Ankjr  2009  GREVE  0963AB  25 m  42.62   
101  142  Kristensen Johan Fjord  2008  HOLBK  0847AJ  25 m  42.98   
102  139  Jensen Anders  2008  HOLBK  0895AJ  25 m  43.09   
103  224  Heinrichsen Theo  2009  HELSINGR  0947AB  25 m  43.15   
104  222  Poulsen Lauritz Klint  2009  HELSINGR  0919AE  25 m  43.19   
105  219  Kanstrup-Clausen Julius  2009  HELSINGR  0901AD  25 m  43.65   
106  312  Oxenbll Maximilian  2010  VATCPH-STT  1087AB  25 m  44.59   
107  554  Eriksen Oscar  2009  HOLBK  0915af  25 m  46.00   
108  267  Karaibrahim Semih Gven  2009  GREVE  0935AD  25 m  46.23   
109  426  Olsen Mikkel  2009  TUNE  0993AD  25 m  47.14   
110  151  Craven Mathias Klint  2008  HOLBK  0865AJ  25 m  48.17   
111  372  Anker Christopher riis  2009  SHS-STEVNS  0903BB  25 m  53.36   
112  125  Jensen Christian  2009  HOLBK  0903AH  25 m  54.84   
113  23  Brandt Karl-Johan  2006  SOLRD  0689AR  25 m     
114  276  Stage Alfred Srensen  2010  GREVE  1001AE  25 m     
115  278  Pedersen Jonas Szipli  2009  GREVE  0955BA  25 m     
116  279  Tmmerholt Emil Klinge Vlund  2010  GREVE  1005AE  25 m     
117  280  Bodal Magnus rum  2010  GREVE  1007AE  25 m     
118  389  Seidenfaden Marcus Kjng  2008  SHS-STEVNS  0833AN  25 m     
119  390  Seidenfaden Silas Kjng  2010  SHS-STEVNS  1033AF  25 m     
120  392  Dyrholm-Pilegaard Oliver  2008  SHS-STEVNS  0835AN  25 m     
121  432  Olsen Cornelius Christian Klemmed  2010  TUNE  1015AE  25 m     
122  433  Schou Viktor Hammer  2010  TUNE  1017AE  25 m     
123  435  Wedelheim Sebastian Hjortflod  2010  TUNE  1019AE  25 m     
124  436  Trde Hugo Wendelboe  2009  TUNE  0959BA  25 m     
125  437  Storgaard Villads Fast  2010  TUNE  1021AE  25 m     
126  438  Friisager Henry Meinertz  2010  TUNE  1029AE  25 m     
127  559  Wiberg Otto Rud  2008  HELSINGR  0865ab  25 m  38.10  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  29 september 2019 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  06:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner