2021-10-20   02:51:55
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for GTI Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

38_S
Lb 38, 50m Rygsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
239  Barrett Karoline  2002  GREVE  0286AA  25 m  28.24   
282  Ebbesen Elisabeth Sabroe  2002  GENTOFTE  0206AG  25 m  29.54   
122  Wendel Zara  2002  HOLBK  0222AW  25 m  29.80   
158  Hietala Linnea  2004  HELSINGR  0442AE  25 m  30.17   
Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRD  0172AG  25 m  30.40   
Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRD  0338AQ  25 m  31.30   
465  Hvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  31.89   
153  Seborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGR  0366AJ  25 m  32.04   
458  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  32.47   
10  80  Krumbak Josefine  2004  KGE  0458AD  25 m  33.46   
11  69  Jensen Elisabeth Them  2004  KGE  0464AA  25 m  33.53   
12  355  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  33.89   
13  133  Liisberg Johanne Jonstrup  2003  HOLBK  0348BE  25 m  34.07   
14  Levisen Sofia  2002  SOLRD  0258AE  25 m  34.61   
15  388  Nielsen Tanja H  1996  SHS-STEVNS  9626AI  25 m  34.66   
16  78  Gustafson Olivia Mai  2005  KGE  0596AC  25 m  34.71   
17  98  Christensen Sophia  2003  KGE  0326BD  25 m  34.97   
18  507  Andersen Nicole Damhj  2006  SOLRD  0674AN  25 m  35.38   
19  462  Zastrojevic Maja  2006  VAT CPH-MK  0646AE  25 m  35.49   
20  19  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRD  0678AP  25 m  35.68   
21  190  Pedersen Caroline Sgaard  2005  HELSINGR  0562AX  25 m  35.90   
22  455  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  36.21   
23  210  Olsen Ida Sophie Hinsch  2004  HELSINGR  0432AU  25 m  36.29   
24  351  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  36.49   
25  208  Skjth-Rasmussen Ulrikke  2007  HELSINGR  0704AD  25 m  36.50   
26  453  Roskr Elisabeth  2004  VAT CPH-MK  0464AC  25 m  36.57   
27  284  Hansen Isabell  2007  VATCPH-STT  0754AS  25 m  36.83   
28  463  Kejser Nora  2004  VAT CPH-MK  0476AO  25 m  36.84   
29  533  Christiansen Amanda F.  2005  VORDINGB  0514AW  25 m  37.27   
30  383  From Monique Bang  2002  SHS-STEVNS  0224AB  25 m  37.33   
31  475  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  37.69   
32  300  Mllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  37.84   
33  371  Rasmussen Cecilie  2005  SHS-STEVNS  0508AL  25 m  38.04   
34  295  Rrbech Hannah  2006  VATCPH-STT  0672AG  25 m  38.15   
35  128  Karup Anna Mundt  2005  HOLBK  0594AC  25 m  38.40   
36  200  Havgaard Ea Lund  2007  HELSINGR  0728AD  25 m  38.42   
37  20  Spang Emma  2006  SOLRD  0648AQ  25 m  39.78   
38  177  Thorsen Kamilla Elisabeth  2007  HELSINGR  0746AJ  25 m  40.12   
39  286  Hansen Maja  2006  VATCPH-STT  0652AE  25 m  41.72   
40  470  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  42.04   
41  482  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  42.07   
42  297  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  42.17   
43  298  Mller Amalie  2007  VATCPH-STT  0762AK  25 m  42.77   
44  474  Menn Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  42.95   
45  481  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  44.90   
46  226  Ethelberg Thilde  2009  HELSINGR  0956AF  25 m  45.98   
47  429  Kirkegaard Frida  2010  TUNE  1064AD  25 m  46.42   
48  319  Danielsen Jasmin  2001  VATCPH-STT  0108BD  25 m  46.67   
49  225  Mortensen Thea T.  2008  HELSINGR  0804AM  25 m  47.42   
50  176  Redestam Filippa  2008  HELSINGR  0814AM  25 m  47.92   
51  314  Larsen Ellen Bregnholt  2008  VATCPH-STT  0884AL  25 m  48.02   
52  293  Jakobsen Maria Agnes  2007  VATCPH-STT  0716AS  25 m  48.31   
53  218  Eriksen Jasmin  2008  HELSINGR  0882AF  25 m  50.70   
54  221  Jacobsen Karoline Toft  2009  HELSINGR  0946AF  25 m  53.03   
55  270  Engsbro Caroline  2010  GREVE  1054AD  25 m  53.57   
56  525  Postgaard Rosalina M.  2010  VI39  1088AA  25 m  53.80   
57  430  Neergaard Mie  2010  TUNE  1084AD  25 m  54.26   
58  215  Pedersen Emma Sgaard  2010  HELSINGR  1096AC  25 m  54.54   
59  214  Borg Andrea  2008  HELSINGR  0804AD  25 m  56.12   
60  315  Kamper Maja F. E.  2008  VATCPH-STT  0872AR  25 m  56.23   
61  508  Kruchow Freja  2008  GREVE  0888AN  25 m  56.65   
62  271  Hansen Ronja B  2010  GREVE  1044AD  25 m  58.43   
63  384  Johnson Nicoline  2008  SHS-STEVNS  0830AR  25 m  58.47   
64  558  Gaudesen Sara  2010  HELSINGR  1016AD  25 m  59.18   
65  150  Hansen Johanne Mller  2010  HOLBK  1032AG  25 m  59.20   
66  549  Borg Mathilde Lk  2010  HELSINGR  1034AB  25 m  1:03.32   
67  220  Gudme Karla Korsgaard  2009  HELSINGR  0988AG  25 m  1:04.54   
68  148  Olsen Emma Due  2011  HOLBK  1182AB  25 m  1:10.85   
69  111  Holm Mathilde Josefine  2010  ISHJ  1080AG  25 m     
70  213  Voss Amelie  2008  HELSINGR  0854AO  25 m     
71  223  Berthelsen Lin  2010  HELSINGR  1076AG  25 m     
72  275  Veggerby Vilma Rosendahl  2010  GREVE  1082AG  25 m     
73  277  Nyamadi Josefine  2010  GREVE  1084AG  25 m     
74  281  Gam-Jrgensen Christine  2010  GREVE  1086AG  25 m     
75  391  Warberg Sahra  2008  SHS-STEVNS  0850AT  25 m     
76  434  Poulsen Alma Madrid  2011  TUNE  1126AC  25 m     
77  439  Hansen Maia  2010  TUNE  1098AG  25 m     
78  548  Nielsen Fride  2009  HELSINGR  0918BD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  29 september 2019 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  06:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner