Startliste for GTI Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 21
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
29 september 2019 |
|
|
Stævne by |
|
|
Udskriftstidspunkt |
08:35 |
|
|
Arrangør |
GTI Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer |
Finaler (11) |
Vejledende starttid 09:30 |
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
151 |
3 |
Mathias Klint Craven |
2008 |
0865AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
|
554 |
4 |
Oscar Eriksen |
2009 |
0915af |
HOLBÆK |
|
25m |
3:57.00 |
173 |
5 |
Asger Hvilsom |
2007 |
0799AA |
HELSINGØR |
|
25m |
|
274 |
6 |
Clint Schrøder |
2008 |
0897AL |
GREVE |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
1 |
Bertram Wagner |
2008 |
0859AB |
LYNGBY |
|
25m |
3:32.74 |
58 |
2 |
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
0845AG |
LYNGBY |
|
50m |
3:18.92 |
422 |
3 |
Valdemar Rudolf Tvedskov |
2008 |
0821AE |
TUNE |
|
25m |
3:17.77 |
381 |
4 |
Magnus Hansen |
2004 |
0465AD |
SHS-STEVNS |
|
25m |
3:11.37 |
139 |
5 |
Anders Jensen |
2008 |
0895AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
3:13.82 |
109 |
6 |
Benjamin Kofoed Thestrup |
2007 |
0721AM |
ISHØJ |
|
25m |
3:18.61 |
108 |
7 |
Rasmus Helmark |
2008 |
0857AI |
ISHØJ |
|
25m |
3:28.60 |
142 |
8 |
Johan Fjord Kristensen |
2008 |
0847AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
3:38.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
420 |
1 |
Tristan Hovedskov Nielsen |
2007 |
0741AH |
TUNE |
|
50m |
3:09.13 |
124 |
2 |
Alexander Agerbæk Nielsen |
2007 |
0729AM |
HOLBÆK |
|
50m |
3:07.53 |
54 |
3 |
Mathias Riis |
2008 |
0869AB |
LYNGBY |
|
50m |
3:01.53 |
352 |
4 |
Philip Schou Christiansen |
2006 |
0689AJ |
KVIK |
|
25m |
2:57.18 |
299 |
5 |
Gustav Jørgensen |
2009 |
0959AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:59.60 |
45 |
6 |
Conrad Buhl |
2009 |
0947AF |
LYNGBY |
|
50m |
3:06.92 |
49 |
7 |
Frederik Salling |
2009 |
0987AC |
LYNGBY |
|
50m |
3:08.21 |
376 |
8 |
Frederik Neiiendam |
2007 |
0737AJ |
SHS-STEVNS |
|
25m |
3:10.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
152 |
1 |
Jonas Holm Clausen |
2006 |
0603AK |
HELSINGØR |
|
50m |
2:53.31 |
260 |
2 |
Mark Dimon |
2006 |
0667AJ |
GREVE |
|
25m |
2:51.49 |
552 |
3 |
Victor Buck |
2007 |
0721AB |
HOLBÆK |
|
25m |
2:47.77 |
342 |
4 |
Karl Svane Kristensen |
2005 |
0529AJ |
KVIK |
|
25m |
2:47.04 |
333 |
5 |
Carl S. Sørensen |
2006 |
0651AF |
KVIK |
|
25m |
2:47.69 |
538 |
6 |
Asger Friis Justesen |
2008 |
0831AC |
VORDINGB |
|
25m |
2:49.99 |
106 |
7 |
Frederik Luca Lamprecht |
2006 |
0689AF |
ISHØJ |
|
25m |
2:51.81 |
42 |
8 |
Benjamin Bonde |
2007 |
0739AF |
LYNGBY |
|
25m |
2:54.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
Frederik William Holm |
2007 |
0727AE |
ISHØJ |
|
50m |
2:46.45 |
414 |
2 |
Oliver Holst Bøgeskov |
2006 |
0637AI |
TUNE |
|
50m |
2:43.51 |
8 |
3 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
SOLRØD |
|
25m |
2:40.20 |
522 |
4 |
Mathias Johansen |
2007 |
0723AF |
VI39 |
|
25m |
2:37.68 |
353 |
5 |
Sebastian Højer Øster |
2006 |
0679AE |
KVIK |
|
25m |
2:38.35 |
557 |
6 |
Emil Mandsberg |
2008 |
0885ad |
VI39 |
|
25m |
2:40.79 |
252 |
7 |
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
0763AC |
GREVE |
|
25m |
2:44.52 |
253 |
8 |
Emil Szipli Pedersen |
2006 |
0627AF |
GREVE |
|
25m |
2:46.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Mathias Hemmingsen |
2007 |
0731AG |
LYNGBY |
|
50m |
2:36.67 |
326 |
2 |
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
0507AO |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:34.47 |
203 |
3 |
Linus Heinrichsen |
2006 |
0693AE |
HELSINGØR |
|
25m |
2:33.52 |
138 |
4 |
Nicolas Christiansen |
2007 |
0743AA |
HOLBÆK |
|
50m |
2:32.49 |
415 |
5 |
Marius Hedvang Segato |
2007 |
0791AD |
TUNE |
|
25m |
2:32.69 |
337 |
6 |
Frederik Knakkergaard |
2005 |
0509AJ |
KVIK |
|
25m |
2:34.32 |
37 |
7 |
Alexander Hartvigsen |
2006 |
0661AL |
LYNGBY |
|
50m |
2:35.87 |
257 |
8 |
Victor Bjørneborg |
2007 |
0729AD |
GREVE |
|
50m |
2:37.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
358 |
1 |
Tobias Melhede |
2006 |
0653AA |
KVIK |
|
50m |
2:31.13 |
35 |
2 |
Mads Emil Christiansen |
2006 |
0611AH |
LYNGBY |
|
50m |
2:28.47 |
56 |
3 |
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
0761AC |
LYNGBY |
|
25m |
2:26.64 |
330 |
4 |
Alexander Hillhouse |
2004 |
0461AL |
KVIK |
|
25m |
2:24.46 |
287 |
5 |
Alexander Oxenbøll |
2006 |
0669AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:25.80 |
543 |
6 |
William Larsen |
2006 |
0611AO |
VORDINGB |
|
25m |
2:27.23 |
246 |
7 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GREVE |
|
25m |
2:30.65 |
516 |
8 |
Jonathan Rasmussen |
2006 |
0617AD |
VI39 |
|
25m |
2:31.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Andreas Hammer Dohn |
2006 |
0659AC |
LYNGBY |
|
25m |
2:19.96 |
336 |
2 |
Frederik Grove Ankerdal |
2005 |
0539AF |
KVIK |
|
25m |
2:17.11 |
162 |
3 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
0389AL |
HELSINGØR |
|
50m |
2:14.84 |
451 |
4 |
Carlos Halawi |
2006 |
0697AR |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:13.82 |
244 |
5 |
Alexander Marcus Englev |
2004 |
0481AI |
GREVE |
|
25m |
2:14.48 |
242 |
6 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GREVE |
|
50m |
2:15.03 |
450 |
7 |
Alex Baes Maidens |
2004 |
0495AH |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:19.90 |
377 |
8 |
Joakim Schnack |
2004 |
0421AC |
SHS-STEVNS |
|
25m |
2:20.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
532 |
1 |
Rasmus Capion |
2005 |
0505AH |
VORDINGB |
|
25m |
2:13.49 |
460 |
2 |
Louie Hermansen |
2004 |
0419AE |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:12.88 |
249 |
3 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GREVE |
|
50m |
2:12.36 |
164 |
4 |
Lucas Burmester |
2002 |
0237AK |
HELSINGØR |
|
50m |
2:10.14 |
195 |
5 |
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
0467AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:11.88 |
409 |
6 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
TUNE |
|
50m |
2:12.37 |
97 |
7 |
Oliver Schultz |
2004 |
0425AE |
KØGE |
|
25m |
2:13.46 |
211 |
8 |
Alexander Stærkær |
2002 |
0287AN |
HELSINGØR |
|
50m |
2:13.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
306 |
1 |
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
0205AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:09.48 |
334 |
2 |
Casper Puggaard |
2005 |
0593AA |
KVIK |
|
25m |
2:06.51 |
74 |
3 |
Mikkel Roed |
2004 |
0457AB |
KØGE |
|
25m |
2:04.11 |
118 |
4 |
Frederik Pedersen |
2002 |
0261AO |
HOLBÆK |
|
25m |
2:03.87 |
241 |
5 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GREVE |
|
25m |
2:03.98 |
527 |
6 |
Sean Petersen |
2006 |
0625AA |
VI39 |
|
25m |
2:04.18 |
240 |
7 |
Mikkel Gummer |
2002 |
0269AF |
GREVE |
|
25m |
2:08.33 |
443 |
8 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
50m |
2:10.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
393 |
1 |
Rasmus Pedersen |
2000 |
0057AB |
SHS-STEVNS |
|
25m |
2:03.46 |
405 |
2 |
Oscar Isberg |
2004 |
0433AC |
TUNE |
|
50m |
2:00.57 |
440 |
3 |
Alexander Rendlev |
2001 |
0121AE |
VI39 |
|
25m |
1:57.15 |
115 |
4 |
Christopher H. Brown |
2002 |
0297AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:51.63 |
449 |
5 |
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
0075AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:55.11 |
135 |
6 |
Mads Ottosen |
1997 |
9745AH |
HOLBÆK |
|
50m |
2:00.28 |
160 |
7 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
50m |
2:02.11 |
404 |
8 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
TUNE |
|
50m |
2:03.53 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
29 september 2019 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:35 |
|