Startliste for MadWave Challenge Hvidovre 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
MadWave |
|
Udskriftsdato |
14 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Hvidovre |
|
Udskriftstidspunkt |
13:04 |
|
|
Arrangør |
HVSK |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
14 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 19, 200m Medley Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 15:19 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
500 |
1 |
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
0716AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
499 |
2 |
Nanna Hessner |
2007 |
0764AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
495 |
3 |
Viola Søbye |
2006 |
0648AT |
VÆRLØSE |
|
25m |
3:10.39 |
190 |
4 |
Amalie Lythcke |
2006 |
0686AT |
HILLERØD |
|
50m |
3:03.56 |
225 |
5 |
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
0702AH |
HERLEV |
|
25m |
3:05.49 |
82 |
6 |
Zeline Helsen Lintrup |
2007 |
0744AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
3:52.55 |
497 |
7 |
Sofie K. Eriksen |
2007 |
0754AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
235 |
1 |
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
0634AF |
HERLEV |
|
25m |
2:57.18 |
490 |
2 |
Amalie Helfelt |
2006 |
0652AP |
VÆRLØSE |
|
25m |
2:54.25 |
79 |
3 |
Maica Jensen |
2006 |
0612AE |
HVIDOVRE |
|
50m |
2:53.35 |
398 |
4 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:50.68 |
514 |
5 |
Sofie Larsen |
2006 |
0632AQ |
VI39 |
|
50m |
2:51.17 |
390 |
6 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:54.07 |
393 |
7 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:54.96 |
234 |
8 |
Kristine Dupont |
2007 |
0788AL |
HERLEV |
|
50m |
2:58.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
370 |
1 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:48.55 |
491 |
2 |
Iben Ebdrup Norling |
2005 |
0546AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
2:47.27 |
222 |
3 |
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
0604AI |
HERLEV |
|
25m |
2:46.31 |
386 |
4 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
AIF |
|
25m |
2:46.07 |
29 |
5 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:46.27 |
510 |
6 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
50m |
2:46.44 |
391 |
7 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:48.12 |
237 |
8 |
Sofija Rønne |
2006 |
0688AQ |
HERLEV |
|
25m |
2:49.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
76 |
1 |
Gry Emilie Kudsk Olsen |
2005 |
0552AK |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:43.75 |
58 |
2 |
Sofie Bak |
2003 |
0336AN |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:43.03 |
385 |
3 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
2:41.31 |
512 |
4 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
2:39.73 |
55 |
5 |
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
0458AL |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:41.12 |
21 |
6 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:41.73 |
261 |
7 |
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
0576AM |
HERLEV |
|
25m |
2:43.49 |
64 |
8 |
Rikke Parkhøi |
2006 |
0626AC |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:45.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
511 |
1 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
2:37.96 |
51 |
2 |
Laura Lange |
2001 |
0132AT |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:34.01 |
46 |
3 |
Cecilie Elkjær |
2001 |
0104AC |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:31.64 |
171 |
4 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:27.52 |
401 |
5 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:30.84 |
77 |
6 |
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
0552AL |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:34.00 |
517 |
7 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
2:34.41 |
518 |
8 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
2:39.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Amalie H. Falck-Schmith |
1989 |
8924AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:26.92 |
262 |
2 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
2:26.13 |
163 |
3 |
Emilie Krog |
2002 |
0224AU |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:23.04 |
399 |
4 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:22.95 |
57 |
5 |
Silja Nielsdóttir Hansen |
2001 |
0104AT |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:22.95 |
36 |
6 |
Martha Vitus Tversted |
2002 |
0202AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:25.68 |
164 |
7 |
Emma Maagøe |
1999 |
9996AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:26.64 |
166 |
8 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:27.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:21.99 |
162 |
2 |
Anna Wermuth |
1996 |
9658AM |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:21.22 |
524 |
3 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:19.36 |
168 |
4 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:11.83 |
169 |
5 |
Marina Heller Hansen |
1994 |
9404AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:14.68 |
523 |
6 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:20.79 |
170 |
7 |
Vera Staun Hansen |
1999 |
9938AO |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:21.74 |
267 |
8 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
HERLEV |
|
25m |
2:22.55 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
14 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
13:04 |
|