Program for Ållebergsdoppet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Odenbadet |
Arrangör: |
Falköpings SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 nov 2019 till den 3 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Elgiganten Falköping |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
3 |
|
Francesca Clark |
Falköpings Simsällskap |
2001 |
BE1801 |
25m |
1:10.86 |
|
|
|
|
|
2 |
206 |
|
Matilda Hallman |
Simklubben 1970 |
2003 |
BF7403 |
25m |
1:11.63 |
|
|
|
|
|
3 |
200 |
|
Linnea Andersson |
Simklubben 1970 |
2003 |
AU1403 |
25m |
1:12.49 |
|
|
|
|
|
4 |
201 |
|
Clara Sandberg |
Simklubben 1970 |
2004 |
AH6604 |
25m |
1:14.25 |
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Julia Jonsson |
Falköpings Simsällskap |
2004 |
AR5804 |
25m |
1:14.87 |
|
|
|
|
|
6 |
362 |
|
Hanna Andrén |
Simklubben Alingsås |
2004 |
AI3204 |
25m |
1:16.13 |
|
|
|
|
|
7 |
202 |
|
Ella Westerlund |
Simklubben 1970 |
2004 |
AL6604 |
25m |
1:17.10 |
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Filippa Lind |
Falköpings Simsällskap |
2004 |
AB7204 |
25m |
1:17.36 |
|
|
|
|
|
9 |
92 |
|
Elin Gustafsson |
Linköpings Allmänna SS |
2005 |
AO5605 |
25m |
1:18.61 |
|
|
|
|
|
10 |
263 |
|
Elsa Olofsson |
Trollhättans Simsällskap |
2004 |
AQ9204 |
25m |
1:19.24 |
|
|
|
|
|
11 |
319 |
|
Annamaria Girnus de Sousa |
Föreningen Uddevalla Sim |
2005 |
AO2205 |
25m |
1:19.47 |
|
|
|
|
|
12 |
85 |
|
Clara Westh |
Lidköpings Gymnastik o SS |
2004 |
BT2404 |
25m |
1:20.64 |
|
|
|
|
|
13 |
318 |
|
Nora Eriksson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2005 |
AN1805 |
25m |
1:22.75 |
|
|
|
|
|
14 |
313 |
|
Emilia Simonsson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2002 |
AL3802 |
25m |
1:23.23 |
|
|
|
|
|
15 |
82 |
|
Gabriella Björkdahl |
Lidköpings Gymnastik o SS |
2004 |
AM1404 |
25m |
1:23.24 |
|
|
|
|
|
16 |
314 |
|
Linnea Andersson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2003 |
BD8203 |
25m |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
17 |
203 |
|
Filippa Fritzson |
Simklubben 1970 |
2005 |
AE3205 |
25m |
1:24.77 |
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Josefine Stensson |
Falköpings Simsällskap |
2003 |
BM6603 |
25m |
1:25.06 |
|
|
|
|
|
19 |
320 |
|
Moa Blomberg |
Föreningen Uddevalla Sim |
2005 |
AN2805 |
25m |
1:25.27 |
|
|
|
|
|
20 |
104 |
|
Majken Alvehus |
Linköpings Allmänna SS |
2005 |
BD8405 |
25m |
1:26.11 |
|
|
|
|
|
21 |
19 |
|
Tove Öjersson |
Simklubben Götene |
2005 |
AM1605 |
25m |
1:26.20 |
|
|
|
|
|
22 |
35 |
|
Sara Vendel Gunnarsson |
Karlsborgs Simklubb |
2005 |
BD7805 |
25m |
1:26.62 |
|
|
|
|
|
23 |
125 |
|
Esther Mira Nath |
Linköpings Allmänna SS |
2005 |
BV9605 |
25m |
1:28.13 |
|
|
|
|
|
24 |
20 |
|
Lisa Andersson |
Simklubben Götene |
2005 |
AP1405 |
25m |
1:29.99 |
|
|
|
|
|
25 |
160 |
|
Ruslana Hasselberg |
Melleruds Simklubb |
2004 |
BZ8204 |
25m |
1:34.19 |
|
|
|
|
|
26 |
124 |
|
Moa Olehag-Fornander |
Linköpings Allmänna SS |
2005 |
BV9205 |
25m |
1:37.75 |
|
|
|
|
|
27 |
363 |
|
Juliette Erixon |
Simklubben Alingsås |
2005 |
AQ2405 |
50m |
1:38.26 |
|
|
|
|
|
28 |
155 |
|
Florence Schneider |
Melleruds Simklubb |
2004 |
BH4804 |
25m |
1:39.07 |
|
|
|
|
|
29 |
95 |
|
Anna Oscarsson |
Linköpings Allmänna SS |
2005 |
AX1405 |
25m |
1:39.84 |
|
|
|
|
|
30 |
280 |
|
Kajsa Lövbrand |
Trollhättans Simsällskap |
2005 |
BX2605 |
25m |
1:44.68 |
|
|
|
|
|
31 |
361 |
|
Mira Löfgren |
Simklubben Alingsås |
2005 |
AB3405 |
25m |
1:44.99 |
|
|
|
|
|
32 |
156 |
|
Nora Forsdahl |
Melleruds Simklubb |
2005 |
BE3405 |
25m |
2:01.12 |
|
|
|
|
|
33 |
123 |
|
Emma Rosenström |
Linköpings Allmänna SS |
2005 |
BU1805 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
207 |
|
Ida Hansson |
Simklubben 1970 |
2005 |
AK5205 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
185 |
|
Klara Edsbäcker |
Simklubben S02 |
2005 |
BX6005 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-30 18:15:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|