2021-11-27   15:54:53
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Ållebergsdoppet

Below are all entry- and startlists shown by session.

Tävlingspass 1

Document
Startlista
Ållebergsdoppet 2019
Plats: Odenbadet Arrangör: Falköpings SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 3 nov 2019 till den 3 nov 2019
23 100m Frisim Damer
Sponsor: Winlöf & co
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 201 Clara Sandberg Simklubben 1970 2004 AH6604 25m 1:01.83
2 3 Francesca Clark Falköpings Simsällskap 2001 BE1801 25m 1:03.66
3 4 Julia Jonsson Falköpings Simsällskap 2004 AR5804 25m 1:03.90
4 202 Ella Westerlund Simklubben 1970 2004 AL6604 25m 1:04.05
5 206 Matilda Hallman Simklubben 1970 2003 BF7403 25m 1:04.20
6 200 Linnea Andersson Simklubben 1970 2003 AU1403 25m 1:04.80
7 318 Nora Eriksson Föreningen Uddevalla Sim 2005 AN1805 25m 1:05.59
8 319 Annamaria Girnus de Sousa Föreningen Uddevalla Sim 2005 AO2205 25m 1:06.05
9 263 Elsa Olofsson Trollhättans Simsällskap 2004 AQ9204 25m 1:07.57
10 362 Hanna Andrén Simklubben Alingsås 2004 AI3204 25m 1:07.68
11 85 Clara Westh Lidköpings Gymnastik o SS 2004 BT2404 25m 1:08.13
12 92 Elin Gustafsson Linköpings Allmänna SS 2005 AO5605 25m 1:08.26
13 313 Emilia Simonsson Föreningen Uddevalla Sim 2002 AL3802 25m 1:08.93
14 203 Filippa Fritzson Simklubben 1970 2005 AE3205 25m 1:09.24
15 2 Filippa Lind Falköpings Simsällskap 2004 AB7204 25m 1:09.27
16 82 Gabriella Björkdahl Lidköpings Gymnastik o SS 2004 AM1404 25m 1:09.27
17 30 Julia Rosebrink Karlsborgs Simklubb 2000 AO1200 25m 1:09.58
18 6 Josefine Stensson Falköpings Simsällskap 2003 BM6603 25m 1:09.59
19 20 Lisa Andersson Simklubben Götene 2005 AP1405 25m 1:11.77
20 104 Majken Alvehus Linköpings Allmänna SS 2005 BD8405 25m 1:12.00
21 320 Moa Blomberg Föreningen Uddevalla Sim 2005 AN2805 25m 1:13.97
22 314 Linnea Andersson Föreningen Uddevalla Sim 2003 BD8203 25m 1:14.19
23 35 Sara Vendel Gunnarsson Karlsborgs Simklubb 2005 BD7805 25m 1:16.06
24 125 Esther Mira Nath Linköpings Allmänna SS 2005 BV9605 25m 1:16.10
25 123 Emma Rosenström Linköpings Allmänna SS 2005 BU1805 25m 1:16.49
26 363 Juliette Erixon Simklubben Alingsås 2005 AQ2405 50m 1:18.40
27 19 Tove Öjersson Simklubben Götene 2005 AM1605 25m 1:19.90
28 160 Ruslana Hasselberg Melleruds Simklubb 2004 BZ8204 25m 1:19.93
29 124 Moa Olehag-Fornander Linköpings Allmänna SS 2005 BV9205 25m 1:20.74
30 361 Mira Löfgren Simklubben Alingsås 2005 AB3405 25m 1:23.02
31 95 Anna Oscarsson Linköpings Allmänna SS 2005 AX1405 25m 1:24.66
32 207 Ida Hansson Simklubben 1970 2005 AK5205 25m 1:25.38
33 155 Florence Schneider Melleruds Simklubb 2004 BH4804 25m 1:28.05
34 156 Nora Forsdahl Melleruds Simklubb 2005 BE3405 25m 1:29.40
35 280 Kajsa Lövbrand Trollhättans Simsällskap 2005 BX2605 25m 1:35.29
36 185 Klara Edsbäcker Simklubben S02 2005 BX6005 25m
2019-10-30 18:15:24 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Falköpings Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner