Startliste for Holdstævne Årgang (Øst)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 18
|
Stævne navn |
Holdstævne for Årgangssvømmere |
|
Udskriftsdato |
14 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
15:18 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
14 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
Jens Christian Koefoed |
2006 |
0639AF |
HELSINGØR |
|
25m |
|
194 |
3 |
Hannibal Wamberg |
2006 |
0699AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:45.80 |
141 |
4 |
Mark Dimon |
2006 |
0667AJ |
GTI |
|
25m |
2:51.49 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
Linus Heinrichsen |
2006 |
0693AE |
HELSINGØR |
|
25m |
2:33.52 |
144 |
3 |
Andreas Kelstrup Schou |
2005 |
0539AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:31.99 |
170 |
4 |
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
0687AF |
GENTOFTE |
|
25m |
2:33.09 |
271 |
5 |
Konradas Juska |
2007 |
0751AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:44.44 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
183 |
1 |
August Taul |
2006 |
0681AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:26.13 |
151 |
2 |
Jens Krogh Hermansen |
2006 |
0675AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:25.34 |
59 |
3 |
Mikkel Retbøll-Bauer |
2006 |
0637AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:25.12 |
36 |
4 |
Mads Emil Christiansen |
2006 |
0611AH |
LYNGBY |
|
25m |
2:25.27 |
263 |
5 |
Lucas Emil Heinze |
2005 |
0511AK |
KØGE |
|
25m |
2:26.05 |
207 |
6 |
Emil Espinoza |
2006 |
0623AL |
KVIK |
|
25m |
2:27.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Frederik Knakkergaard |
2005 |
0509AJ |
KVIK |
|
25m |
2:21.96 |
10 |
2 |
Magnus Tullberg |
2005 |
0593AD |
SIGMA |
|
25m |
2:18.97 |
9 |
3 |
Magnus Jacobsen |
2006 |
0663AI |
SIGMA |
|
25m |
2:15.87 |
256 |
4 |
Stefan Helding Danielsen |
2005 |
0511AC |
KØGE |
|
25m |
2:15.94 |
72 |
5 |
Magnus Steen Andersen |
2006 |
0679AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:20.71 |
60 |
6 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:24.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GTI |
|
25m |
2:11.83 |
133 |
2 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GTI |
|
25m |
2:09.16 |
29 |
3 |
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
0511AD |
SIGMA |
|
25m |
2:04.06 |
163 |
4 |
Vincent Matras |
2005 |
0591AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:06.44 |
76 |
5 |
Gustav Steen Andersen |
2006 |
0689AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:11.15 |
218 |
6 |
Mads Sørensen |
2005 |
0585AB |
KVIK |
|
25m |
2:15.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
14 september 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
15:18 |
|