2022-07-04   07:10:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2019-2020, Stenungsund

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP 1
Plats: Stenungsund Arena Arrangör: VSSF & S77 Stenungsund
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019
23 400m Frisim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 197 Eddie  Dahlström Föreningen Uddevalla Sim 2004 AW0304 25m 4:29.62
2 175 Albin Hanson Föreningen Uddevalla Sim 2003 AM1903 25m 4:30.24
3 108 Albin Rilby Simklubben S02 2004 AP7104 25m 4:36.09
4 97 Oscar Sjöström Simklubben S02 2003 AA2103 50m 4:37.57
5 103 Vide Troberg Eskola Simklubben S02 2003 AN3303 25m 4:47.54
6 136 Gustav Lokrantz Trollhättans Simsällskap 2004 AH6704 50m 4:48.88
7 101 Linus Olofsson Simklubben S02 2003 AL6503 25m 4:50.04
8 99 Lorànd Vàri Simklubben S02 2002 AF2302 50m 4:50.12
9 112 Olle Sköld Simklubben S02 2004 AR6904 25m 4:53.06
10 98 Maximus Murray Simklubben S02 2003 AB0903 25m 4:56.14
11 188 Petter Lundberg Föreningen Uddevalla Sim 2005 AP6905 25m 4:59.64
12 17 Albert Lindroth Göteborg Sim 2005 AK0705 50m 5:04.84
13 100 Philip Zasowski Simklubben S02 2002 AM5302 25m 5:05.30
14 107 Roque Andersson Benedet Simklubben S02 2004 AP3104 25m 5:06.41
15 172 Anton Olsson Föreningen Uddevalla Sim 2004 AF2104 50m 5:10.26
16 191 Leon Rössger Föreningen Uddevalla Sim 2006 AM5106 25m 5:11.85
17 181 Jakob Simonsson Föreningen Uddevalla Sim 2005 AF7705 25m 5:12.01
18 189 David Happe Föreningen Uddevalla Sim 2006 AL9906 25m 5:15.34
19 195 Hannes  Forsberg Föreningen Uddevalla Sim 2004 AW8104 25m 5:19.71
20 102 Noel Bohlin Simklubben S02 2003 AM4903 25m 5:24.20
21 180 William Erlandsson Föreningen Uddevalla Sim 2005 AF6705 25m 5:25.13
22 12 Zoobin Mohammadi Göteborg Sim 2004 AP1104 25m 5:25.16
23 135 Rasmus Kristiansson Trollhättans Simsällskap 2004 AH1704 25m 5:29.98
24 56 Filip Håll Kungälvs Simsällskap 2002 AT5702 50m 5:32.55
25 119 Lukas Olofsson Simklubben S02 2006 AM8106 25m 5:44.45
26 59 Svante Tjernström Kungälvs Simsällskap 2007 AA4907 25m 5:45.21
27 86 Oscar  Olofsson S 77 Stenungsund 2006 AJ2106 25m 5:57.41
28 57 Erik Isaksson Kungälvs Simsällskap 2005 AD6505 50m 5:58.47
29 30 Elias Lai Göteborg Sim 2006 AR4706 25m 6:00.48
30 140 Melker Alfredsson Trollhättans Simsällskap 2006 AC5906 25m 6:13.05
31 66 Linus Krohn Kungälvs Simsällskap 2005 AS3505 25m 6:16.57
32 142 Viktor Olsson Trollhättans Simsällskap 2006 AI2306 25m 6:25.37
33 71 Jacob Hassan Kungälvs Simsällskap 2003 BA7103 50m 6:33.67
34 139 Simon Olofsson Trollhättans Simsällskap 2007 AA0507 25m 6:37.59
35 46 Nils Lindblad Göteborg Sim 2006 AU9906 25m 7:21.76
36 32 Viktor  de Jonge Göteborg Sim 2007 AK1507 25m
37 29 Victor Rudolfsson Göteborg Sim 2007 AK4507 25m
38 65 Adrian Stude Kungälvs Simsällskap 2004 AW9904 25m
39 127 Oscar Lundgren Simklubben S02 2003 BR5503 25m
40 42 Jakub Bober Göteborg Sim 2007 AM2907 25m
41 35 Hussein Elhage Göteborg Sim 2004 AY8504 25m
2019-09-30 15:21:00 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Västsvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner