2022-07-02   00:25:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Utmanaren 20190908 Täby Sim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 8/9 kl 14:00 (insim kl 13:00)

Document
Heatlista
Utmanaren 20190907
Plats: Arrangör: Täby Sim
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 8 sep 2019 till den 8 sep 2019
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed
Final 1 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
14:22
Anm tid
Start ca:
1 25m
148 2 Oscar Avellan-Hultman 2007 TÄBY SIM 25m
141 3 Wilhelm Westlund 2011 TÄBY SIM 25m
88 4 Mikayla Louwrens 2007 TÄBY SIM 25m
5 25m
6 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 2 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:23
91 1 Maja Magnfält 2010 TÄBY SIM 25m
16 2 Oscar Björklund 2010 TÄBY SIM 25m
92 3 Jonathan McCullagh 2008 TÄBY SIM 25m
76 4 Matilda Kjellman 2011 TÄBY SIM 25m
73 5 Nick Kafian 2009 TÄBY SIM 25m
56 6 Tindra Gusèrus 2011 TÄBY SIM 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 3 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:25
8 1 Kerstin Aronsson 2010 TÄBY SIM 25m
124 2 Carmi Tamir 2010 TÄBY SIM 25m
151 3 Milo Nilsson 2011 TÄBY SIM 25m
38 4 Jolie Er Melin 2007 TÄBY SIM 25m
107 5 Hjördis Sandberg 2012 TÄBY SIM 25m
54 6 Cassandra Grefve Sjunnesson 2011 TÄBY SIM 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 4 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:26
28 1 Rafael Dobrosevic 2010 TÄBY SIM 25m
5 2 Andreas Alba Andersson 2011 TÄBY SIM 25m
78 3 Filip Lenneby 2010 TÄBY SIM 25m
103 4 Tom Saidac 2008 TÄBY SIM 25m
47 5 Oskar Franzén 2010 TÄBY SIM 25m
71 6 Alexander Ivansson 2011 TÄBY SIM 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 5 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:27
75 1 Gurleena Kaur 2009 TÄBY SIM 25m
122 2 Oscar Strålin 2009 TÄBY SIM 25m
115 3 Melina Sjöstrand 2012 TÄBY SIM 25m
59 4 Isolde Hamilton 2008 TÄBY SIM 25m
21 5 Lovisa Cao 2010 TÄBY SIM 25m
114 6 Samuel Sjöstedt 2009 TÄBY SIM 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 6 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:28
65 1 Caroline Hermansson 2010 TÄBY SIM 25m
62 2 Emily Hedlund 2011 TÄBY SIM 25m
17 3 Lovisa Borgström 2006 TÄBY SIM 25m
19 4 Minxi Cai 2011 TÄBY SIM 25m
132 5 Erik Tränk 2013 TÄBY SIM 25m
49 6 Hugo Fredriksson 2011 TÄBY SIM 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 7 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
14:30
Anm tid
Start ca:
108 1 Nina Schwerdt 2007 TÄBY SIM 25m
82 2 jingxuan li 2012 TÄBY SIM 25m
101 3 Lucas Rudin 2011 TÄBY SIM 51.06 25m
150 4 Zixian Su 2008 TÄBY SIM 25m
125 5 Itay Tamir 2007 TÄBY SIM 25m
68 6 HAI YIN HUANG 2006 TÄBY SIM 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 8 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:31
57 1 Alvar Hagberg 2009 TÄBY SIM 44.13 25m
9 2 Julia Axbom 2011 TÄBY SIM 40.21 25m
99 3 tvisha raghav 2009 TÄBY SIM 38.38 25m
13 4 Idun Berglund 2009 TÄBY SIM 38.72 25m
30 5 Ella Edhäll 2010 TÄBY SIM 41.99 25m
146 6 Henrik Zhang 2011 TÄBY SIM 46.48 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 9 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:33
133 1 Hannah Villén 2009 TÄBY SIM 36.91 25m
90 2 Kerstin Lundström 2011 TÄBY SIM 34.65 25m
135 3 Akina Sehasa Wanasinghe 2010 TÄBY SIM 32.39 25m
94 4 Anna Olsson 2010 TÄBY SIM 34.30 25m
34 5 agnes elf 2009 TÄBY SIM 36.05 25m
36 6 Filip Engberg Eriksson 2009 TÄBY SIM 37.00 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 10 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:34
118 1 Caesar Sparacio 2007 TÄBY SIM 31.92 25m
116 2 Oscar Smids 2009 TÄBY SIM 31.66 25m
139 3 Julia Wertheim 2011 TÄBY SIM 31.21 25m
105 4 Ebbe Sandberg 2009 TÄBY SIM 31.46 25m
24 5 William Clason 2008 TÄBY SIM 31.81 25m
123 6 Lavie Tamir 2009 TÄBY SIM 32.23 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 11 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:36
27 1 Viktoria Dobrosevic 2008 TÄBY SIM 30.63 25m
138 2 Isac Warglo 2007 TÄBY SIM 30.20 25m
6 3 Max Alsén 2009 TÄBY SIM 30.00 25m
111 4 Hitoshi Shirabe 2008 TÄBY SIM 30.13 25m
44 5 Hedvig Flossing 2010 TÄBY SIM 30.62 25m
69 6 Emma Hume 2009 TÄBY SIM 30.80 25m
Gren 4, 25m Bröstsim Mixed Final 12 (12)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
14:37
95 1 Lovisa Östberg 2009 TÄBY SIM 29.09 25m
121 2 Mathilda Sterner 2009 TÄBY SIM 28.42 25m
70 3 isabella Ivansson 2009 TÄBY SIM 26.71 25m
72 4 Mochu Jia 2007 TÄBY SIM 27.82 25m
37 5 Hugo Envall 2007 TÄBY SIM 28.45 25m
142 6 Kerstin Wikström 2010 TÄBY SIM 29.31 25m
2019-09-08 13:19:06 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Täby Sim

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner