Startliste for GSC Medleystævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
GSC medeystævne |
|
Udskriftsdato |
21 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Søborg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|
|
Arrangør |
GSC |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
21 december 2019 |
|
|
|
|
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
Finaler (3) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
William Brix Søhoel |
2006 |
0671AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:52.05 |
51 |
3 |
Andreas Kelstrup Schou |
2005 |
0539AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:20.58 |
50 |
4 |
Anders Junker |
2005 |
0523AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:19.24 |
14 |
5 |
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
0521AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:19.42 |
10 |
6 |
Louie Hansen |
2005 |
0521AK |
GENTOFTE |
|
25m |
2:20.71 |
94 |
7 |
Sven Ole H. Frederiksen |
2006 |
0637AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:55.22 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (3) (Årg. 2006-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Maximillian Udar |
2006 |
0681AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
2:39.21 |
143 |
2 |
Christian Alexander Nimb |
2006 |
0679AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:28.72 |
54 |
3 |
Christian Moefelt |
2006 |
0697AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:20.30 |
55 |
4 |
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
0655AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:14.32 |
59 |
5 |
Jens Krogh Hermansen |
2006 |
0675AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:19.44 |
144 |
6 |
Oswald Lindquist |
2006 |
0647AF |
GENTOFTE |
|
50m |
2:27.95 |
4 |
7 |
August Taul |
2006 |
0681AA |
GENTOFTE |
|
50m |
2:29.33 |
36 |
8 |
Hannibal Wamberg |
2006 |
0699AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:41.57 |
|
|
Heat 3 (3) (Årg. 2005-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Erik Schmidt |
2005 |
0563AN |
GENTOFTE |
|
25m |
2:15.10 |
98 |
2 |
William Bogø Andersen |
2005 |
0559AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:13.32 |
95 |
3 |
Vincent Matras |
2005 |
0591AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:06.20 |
89 |
4 |
Robert E Falborg Pedersen |
2005 |
0525AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:05.30 |
15 |
5 |
August Arup Neergaard |
2005 |
0571AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:05.69 |
84 |
6 |
Nicholas H. Hansen |
2005 |
0515AF |
GLADSAXE |
|
25m |
2:11.32 |
97 |
7 |
William Bendix Schmidt |
2005 |
0587AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:14.06 |
5 |
8 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:15.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
21 december 2019 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|