Ohjelma Sigma Cup 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6JYLLINGE | 0072AB | 50 m | 2:14.76 | |
2 | 160 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:20.79 | |
3 | 11 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 2:24.65 | |
4 | 64 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:29.02 | |
5 | 100 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:29.93 | |
6 | 121 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:30.31 | |
7 | 95 | Stenholt Ella Korre | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:31.42 | |
8 | 146 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:31.81 | |
9 | 164 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:32.83 | |
10 | 87 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:32.91 | |
11 | 12 | Brage Silja | 2005 | A6JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:34.08 | |
12 | 96 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:35.47 | |
13 | 16 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 2:40.46 | |
14 | 158 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:42.64 | |
15 | 35 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 SLANGE | 0414AM | 25 m | 2:42.83 | |
16 | 107 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 2:43.33 | |
17 | 108 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:44.06 | |
18 | 69 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 2:45.45 | |
19 | 149 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:45.95 | |
20 | 257 | Salhauge Liv | 2005 | VÆRLØSE | 0586AE | 25 m | 2:46.18 | |
21 | 10 | Andersen Juliane Bo | 2005 | A6JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 2:46.73 | |
22 | 33 | Møller Freja | 2004 | A6 SLANGE | 0442AF | 25 m | 2:47.29 | |
23 | 202 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:47.62 | |
24 | 38 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 2:48.77 | |
25 | 113 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:51.17 | |
26 | 7 | Bramm Sif | 2006 | A6JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:52.85 | |
27 | 103 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:55.19 | |
28 | 199 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 2:55.35 | |
29 | 239 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 3:01.82 | |
30 | 36 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 SLANGE | 0546AV | 25 m | 3:08.68 | |
31 | 115 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 3:46.63 | |
32 | 3 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6JYLLINGE | 0636AK | 25 m | ||
33 | 4 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6JYLLINGE | 0584AB | 25 m | ||
34 | 28 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 SLANGE | 0796AE | 25 m | ||
35 | 68 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | ||
36 | 71 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | ||
37 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | ||
38 | 156 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | ||
39 | 215 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | ||
40 | 251 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | ||
41 | 252 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | ||
42 | 259 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | ||
43 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |