2022-09-25   19:20:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Køge Open Køge

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag indledende

Seedede heat Lb 13
Seedede heat 
 
  Stvne navn  Kge Open, Kge    Udskriftsdato  23 november 2019   
  Stvne by  Kge    Udskriftstidspunkt  09:00   
  Arrangr  Kge Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  22 november 2019         
 
 
 
Lb 13, 200m Medley Herrer  Finaler (5) 
Vejledende starttid 10:24 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
899  Thor Hoffgaard  2006  0653AL  VORDINGB    25m   
540  ki Eliasen  2006    Havnar    25m  3:19.51 
784  Alexander Nielsen  2006  0697AD  TRITON B    25m  4:10.00 
900  Frederik Miland  2005  0553AQ  VORDINGB    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
546  Na Nnklett  2006    Havnar    25m  2:57.43 
777  Mads Emil Wohlfahrt  2006  0669AE  TRITON B    25m  2:55.17 
541  Dvid Gislason  2005    Havnar    25m  2:50.77 
828  Oliver Holst Bgeskov  2006  0637AI  TUNE    25m  2:53.91 
779  Noah Sanchez  2006  0607AD  TRITON B    25m  2:57.01 
697  Frederik Luca Lamprecht  2006  0689AF  ISHJ    25m  3:08.03 

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
629  Mads G. Skovly Larsen  2006  0657AL  NSTVED    25m  2:49.12 
763  Laurits Holm  2000  0045AO  SHS-STEVNS    25m  2:29.82 
789  Alexander Ravn Borch  2001  0151AN  TRITON B    25m  2:29.48 
803  Bertram Grn Brandelev  2004  0423AI  TRITON B    25m  2:29.80 
886  Gustav B. Frederiksen  2004  0457AO  VORDINGB    25m  2:30.04 
513  Edvin Viktorsson  2006  AN4306  SK LAXEN    25m  2:50.73 

 
Heat 4 (5) (14 - 15 r) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
704  Viktor Bernstein  2006  0639AI  HVIDOVRE    25m  2:44.45 
676  Lucas Emil Heinze  2005  0511AK  KGE    25m  2:42.90 
618  Petar Trkulja  2006  0645AB  NSTVED    25m  2:24.33 
505  Emil Wannem  2006  AG8906  SK LAXEN    25m  2:31.04 
736  Emil Szipli Pedersen  2006  0627AF  GREVE    25m  2:43.26 
665  Laurits Poulsen  2006  0661AJ  KGE    25m  2:44.92 

 
Heat 5 (5) (16 - 99 r) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
670  Mikkel Roed  2004  0457AB  KGE    25m  2:25.43 
747  Oscar Kroos  2004  0459AF  KVIK    25m  2:18.18 
802  Gustav Klit Stjernholm  2002  0215AD  TRITON B    25m  2:03.88 
796  Mikkel Hjelm  2003  0375AG  TRITON B    25m  2:17.30 
746  Niklas Wiese Dobel  2004  0433AB  KVIK    25m  2:20.72 
885  Magnus Juul Hansen  2003  0389AN  VORDINGB    25m  2:27.00 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til Kge Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  09:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner