2021-12-01   16:02:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Køge Open Køge

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag indledende

30_S
Lb 30, 100m Butterfly Herrer 
 
16 - 99 r: Rasmus Danielsen (2001) 58.05 2018-11-25 
14 - 15 r: Rasmus Danielsen (2001) 58.05 2018-11-25 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
797  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  25 m  55.21   
662  Danielsen Rasmus  2001  KGE  0183AB  25 m  58.05   
645  Ryom August  2002  KGE  0253AJ  25 m  58.82   
656  Srensen Mads Hauge  1997  KGE  9775AE  25 m  59.20   
582  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRD  0215AL  25 m  1:00.02   
823  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:00.10   
833  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:00.26   
727  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  1:01.74   
611  Maar Lauge Bastian  2001  NSTVED  0159AP  25 m  1:02.87   
10  811  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  1:03.57   
11  796  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  1:03.65   
12  885  Hansen Magnus Juul  2003  VORDINGB  0389AN  25 m  1:03.76   
13  852  Halawi Carlos  2006  VAT CPH-MK  0697AR  25 m  1:03.84   
14  803  Brandelev Bertram Grn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:04.04   
15  668  Schultz Oliver  2004  KGE  0425AE  25 m  1:05.05   
16  730  Madsen Cilas  2005  GREVE  0557AB  25 m  1:05.08   
17  769  Lambertsen Pelle-Oskar  1999  SHS-STEVNS  9965AA  25 m  1:05.21   
18  840  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:05.30   
19  491  McAdam Alexander  2004  SK LAXEN  AE7504  25 m  1:05.36   
20  747  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:05.68   
21  588  Knudsen Tobias Rehder  2005  SLAGELSE  0549AB  25 m  1:05.86   
22  786  Nrskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  1:06.98   
23  888  Capion Rasmus  2005  VORDINGB  0505AH  25 m  1:07.28   
24  671  Gadegaard Oliver  2003  KGE  0321AR  25 m  1:07.38   
25  704  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  1:07.75   
26  503  Barnabs Mrkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  1:08.34   
27  564  Matras Brandur A.  2003  gir    25 m  1:08.34   
28  612  Pedersen Lucas Jul  2003  NSTVED  0387AJ  25 m  1:08.51   
29  790  Lgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:08.63   
30  702  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HVIDOVRE  0443AS  25 m  1:08.72   
31  607  Franck Harald  2003  NSTVED  0345AK  25 m  1:09.65   
32  633  Tang Tao  2005  NSTVED  0531AO  25 m  1:10.53   
33  493  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  1:10.61   
34  569  Kilhof Morten  2000  SOLRD  0037AJ  25 m  1:11.35   
35  695  Mains Marius  2005  ISHJ  0551AF  25 m  1:13.20   
36  736  Pedersen Emil Szipli  2006  GREVE  0627AF  25 m  1:13.21   
37  518  Kvarnhll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  1:13.35   
38  590  Clausen Konrad  2005  SLAGELSE  0547AF  25 m  1:13.57   
39  591  Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  1:14.23   
40  654  Larsen Lucas Mller  2005  KGE  0523AQ  25 m  1:15.39   
41  706  Nybroe Asbjrn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  1:15.52   
42  561  Bergi Jnas  2003  gir    25 m  1:15.76   
43  587  Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  1:15.85   
44  546  Nnklett Na  2006  Havnar    25 m  1:16.71   
45  838  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:16.71   
46  642  Axen Calvin Christian  2006  KGE  0627AJ  25 m  1:17.37   
47  504  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:18.36   
48  851  Maidens Alex Baes  2004  VAT CPH-MK  0495AH  25 m  1:18.44   
49  589  Jepsen Christian Se  2005  SLAGELSE  0553AF  25 m  1:18.56   
50  519  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  25 m  1:18.65   
51  538  Brisenfeldt Isak  2006  Havnar    25 m  1:20.77   
52  828  Bgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  1:22.58   
53  534  Torkilsson Smal  2006  Fuglafjar    25 m  1:22.66   
54  629  Larsen Mads G. Skovly  2006  NSTVED  0657AL  25 m  1:23.53   
55  540  Eliasen ki  2006  Havnar    25 m  1:27.95   
56  623  Dalsgaard Bertram Cramer  2006  NSTVED  0635AO  25 m  1:29.32   
57  858  Bragge August Juel  2005  VAT CPH-MK  0581AO  25 m  1:39.53   
58  593  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:40.49   
59  553  Ludvig Bjarti  2006  SUUROYAR    25 m  1:42.25   
60  1119  Lydersen Hanus  2006  gir    25 m  1:43.49   
61  900  Miland Frederik  2005  VORDINGB  0553AQ  25 m  1:47.14   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  24 november 2019 
Licens til Kge Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner