Program för Lövets Minne 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 5 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 90, 100m Fr Extra Damer
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
1 |
|
Fanny Cao |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Olivia Larsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Tilda Weman |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Boel Jägerskog |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Selma Deutschmann |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
6 |
|
Olivia Elmquist |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Stella Finnhammar |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 90, 100m Fr Extra Damer |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
Leia Ångman |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Isabella Westberg |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:08.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Linn Bengtsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:05.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Hannah Kinane |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:04.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Mira Wallin |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:05.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Manya Sidén Bashouki |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:06.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Emelie Sidén |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:09.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
8 |
|
Alma Hjelm |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 16:02:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|