Program för Saltis Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 nov 2019 till den 3 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Henry Svenarud |
2010 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
3 |
|
Viktor Skalmstad |
2007 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
4 |
|
Hugo Eriksson |
2008 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
|
Arvid Löwenborg |
2007 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
1 |
|
Erik Broms |
2009 |
TUREBERG |
52.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
2 |
|
Emanuel Liljestedt |
2008 |
ÖSMO SS |
49.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
3 |
|
Adrian Eriksson |
2008 |
ÖSMO SS |
48.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
4 |
|
Henrik Renvall |
2008 |
TUREBERG |
49.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
5 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
2007 |
SKURU IK |
50.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
6 |
|
isak käck |
2008 |
SS04 |
1:00.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
1 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
SKK |
45.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
2 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
SKURU IK |
42.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
3 |
|
Raoul Eneskjöld |
2007 |
SALTSJÖB |
41.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
4 |
|
Vasilis Maximilian Rosenqvist |
2009 |
SALTSJÖB |
42.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
5 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
SKURU IK |
44.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
SKURU IK |
45.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
1 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
SKK |
40.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
2 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
SKK |
38.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Samuel Flores |
2008 |
SKK |
35.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
4 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
SKK |
37.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
5 |
|
Ted Körberg |
2008 |
TUREBERG |
39.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
6 |
|
Otto Andersson |
2008 |
TYRESÖ SS |
40.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-03 08:41:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|