Program for IKM 2019 Pohjois-Suomi
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Oulun alueen seurat |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
marras 1, 2019 to marras 3, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
P12,13,14,15,16 200m SKU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
13 |
|
Tuukka Orre |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
25m |
2:47.84 |
|
|
|
2007 |
07A309 |
|
|
|
|
2 |
192 |
|
Leevi Väyrynen |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
25m |
2:49.99 |
|
|
|
2007 |
07A519 |
|
|
|
|
3 |
45 |
|
Nooa Kaunisto |
Kemin Uimaseura |
|
|
25m |
2:52.82 |
|
|
|
2007 |
07A125 |
|
|
|
|
4 |
195 |
|
Eduard Chirica |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
25m |
2:54.55 |
|
|
|
2007 |
07A529 |
|
|
|
|
5 |
198 |
|
Niko Kumpulainen |
Oulun Uinti 1906 |
2007 |
07A556 |
25m |
3:02.41 |
|
|
|
|
|
6 |
16 |
|
Oskari Hakkarainen |
Kajaanin Uimaseura |
2007 |
07A432 |
25m |
3:03.90 |
|
|
|
|
|
7 |
204 |
|
Joonas Keränen |
Oulun Uinti 1906 |
2007 |
07A619 |
25m |
3:07.29 |
|
|
|
|
|
8 |
275 |
|
Tuomo Strömmer |
Kempeleen Pyrintö |
2007 |
07A358 |
25m |
3:10.40 |
|
|
|
|
|
9 |
278 |
|
Veeti Palo |
Kempeleen Pyrintö |
2007 |
07A751 |
25m |
3:13.61 |
|
|
|
|
|
10 |
211 |
|
Artem Teryaev |
Oulun Uinti 1906 |
2007 |
07A700 |
25m |
3:15.18 |
|
|
|
|
|
11 |
32 |
|
Lauri Junttari |
Kemin Työväen Uimarit |
2007 |
07A320 |
25m |
3:15.57 |
|
|
|
|
|
12 |
206 |
|
Antti Turunen |
Oulun Uinti 1906 |
2007 |
07A635 |
25m |
3:28.96 |
|
|
|
|
|
13 |
200 |
|
Aapo Alaniska |
Oulun Uinti 1906 |
2007 |
07A577 |
25m |
3:37.66 |
|
|
|
|
|
14 |
207 |
|
Julius Katajaharju |
Oulun Uinti 1906 |
2007 |
07A657 |
25m |
3:58.56 |
|
|
|
|
|
15 |
114 |
|
Olli Henriksson |
Oulun Lohet |
2007 |
07A833 |
25m |
3:59.97 |
|
|
|
|
|
16 |
97 |
|
Lars Forchini |
Oulun Lohet |
2007 |
07A672 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
210 |
|
Jamie Härkönen |
Oulun Uinti 1906 |
2007 |
07A693 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
65 |
|
Kalle Pesälä |
Oulun Lohet |
2006 |
06A178 |
25m |
2:26.41 |
|
|
|
|
|
2 |
68 |
|
Konsta Rantasuo |
Oulun Lohet |
2006 |
06A218 |
25m |
2:35.26 |
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Miko Saukkonen |
Kemin Uimaseura |
2006 |
06A342 |
25m |
2:40.60 |
|
|
|
|
|
4 |
172 |
|
Erik Peuhkuri |
Oulun Uinti 1906 |
2006 |
06A373 |
25m |
2:44.25 |
|
|
|
|
|
5 |
63 |
|
Julius Schroderus |
Oulun Lohet |
2006 |
06A155 |
25m |
2:46.93 |
|
|
|
|
|
6 |
209 |
|
Miika Suorsa |
Oulun Uinti 1906 |
2006 |
06A927 |
25m |
2:54.72 |
|
|
|
|
|
7 |
294 |
|
Weeti Niemi |
Swimming Club Rovaniemi |
2006 |
06A166 |
25m |
2:55.59 |
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Jesse Koskinen |
Kemin Työväen Uimarit |
2006 |
06A898 |
25m |
2:55.82 |
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Juha-Pekka Heikkinen |
Kajaanin Uimaseura |
2006 |
06A295 |
25m |
2:56.40 |
|
|
|
|
|
10 |
180 |
|
Markus Tervaskanto |
Oulun Uinti 1906 |
2006 |
06A664 |
25m |
3:02.81 |
|
|
|
|
|
11 |
283 |
|
Valtteri Kotijärvi |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
2006 |
06A828 |
25m |
3:07.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
240 |
|
Onni Tarkiainen |
Oulun Uinti 1906 |
2006 |
06B069 |
25m |
3:13.19 |
|
|
|
|
|
13 |
231 |
|
Samuli Koskela |
Oulun Uinti 1906 |
2006 |
06B051 |
25m |
3:30.15 |
|
|
|
|
|
14 |
299 |
|
Arttu Ranta-Valkama |
Swimming Club Rovaniemi |
2006 |
06A391 |
25m |
3:42.34 |
|
|
|
|
|
15 |
233 |
|
Juho Rytilahti |
Oulun Uinti 1906 |
2006 |
06B064 |
25m |
3:54.01 |
|
|
|
|
|
16 |
183 |
|
Riku Keskiaho |
Oulun Uinti 1906 |
2006 |
06A678 |
25m |
4:08.28 |
|
|
|
|
|
17 |
242 |
|
Aaro Kyntömaa |
Oulun Uinti 1906 |
2006 |
06B054 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
14 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
171 |
|
Roni Heikkinen |
Oulun Uinti 1906 |
2005 |
05A646 |
25m |
2:34.61 |
|
|
|
|
|
2 |
169 |
|
Lauri Siurua |
Oulun Uinti 1906 |
2005 |
05A631 |
25m |
2:38.74 |
|
|
|
|
|
3 |
12 |
|
Tuomas Orre |
Kajaanin Uimaseura |
2005 |
05A864 |
25m |
2:41.35 |
|
|
|
|
|
4 |
173 |
|
Artturi Väänänen |
Oulun Uinti 1906 |
2005 |
05A709 |
25m |
2:45.66 |
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Paavo Lyly-Yrjänäinen |
Oulun Lohet |
2005 |
05A590 |
25m |
3:15.10 |
|
|
|
|
|
15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
66 |
|
Arttu Haipus |
Oulun Lohet |
2004 |
04A723 |
25m |
2:19.56 |
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Eetu Haipus |
Oulun Lohet |
2004 |
04A718 |
25m |
2:19.61 |
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Jere Heikkilä |
Oulun Lohet |
2004 |
04B056 |
25m |
2:38.88 |
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Nikolai Em |
Oulun Lohet |
2004 |
04A424 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
143 |
|
Olli-Pekka Pietarila |
Oulun Uinti 1906 |
2003 |
03A223 |
25m |
2:11.81 |
|
|
|
|
|
2 |
140 |
|
Paavo Erkinaro |
Oulun Uinti 1906 |
2003 |
03A020 |
25m |
2:13.32 |
|
|
|
|
|
3 |
23 |
|
Toni Lipponen |
Kemin Työväen Uimarit |
2003 |
03A125 |
25m |
2:16.02 |
|
|
|
|
|
4 |
279 |
|
Roope Mutanen |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
2003 |
03B055 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-01 14:55:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|