2022-12-09   12:40:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM 2019 Pohjois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Entry List
IKM 2019 Pohjois-Suomi
Place: Organizer: Oulun alueen seurat
Pool: 25m Competition Date: marras 1, 2019 to marras 3, 2019
3 T13,14,15 800m VU
13 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 70 Sara Seppänen Oulun Lohet 25m 9:58.20
2006 06A236
2 214 Milla Haapamäki Oulun Uinti 1906 25m 10:39.49
2006 06A991
3 184 Venla Talvensaari Oulun Uinti 1906 25m 10:59.43
2006 06A693
4 188 Iida Ryhänen Oulun Uinti 1906 25m
2006 06A769
5 271 Elli Hakola Kempeleen Pyrintö 2006 06A435 25m
6 189 Maria Issakainen Oulun Uinti 1906 2006 06A787 25m
14 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 291 Riina Niemi Swimming Club Rovaniemi 2005 05A089 25m 10:01.00
2 154 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 2005 05A383 25m 10:23.08
3 156 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 2005 05A444 25m 10:27.87
4 157 Katariina Koivuranta Oulun Uinti 1906 2005 05A446 25m 10:30.36
5 80 Mandi Vuoristo Oulun Lohet 2005 05A789 25m 10:33.95
6 267 Kerttu Törmälä Kempeleen Pyrintö 2005 05A503 25m 11:20.25
7 69 Martta Ryynänen Oulun Lohet 2005 05A532 25m 11:34.00
8 59 teresa pulkkinen Oulun Lohet 2005 05A314 25m
9 266 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö 2005 05A461 25m
15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 141 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 2004 04A064 25m 8:55.31
2 144 Olga emilia Mattila Oulun Uinti 1906 2004 04A143 25m 9:15.16
3 176 Aada Suotula Oulun Uinti 1906 2004 04B088 25m 10:12.51
4 300 Maria Kaarlejärvi Swimming Club Rovaniemi 2004 04B182 25m 10:44.09
5 150 Siiri Rahikkala Oulun Uinti 1906 2004 04A462 25m 10:53.34
6 312 Ronja Kämäräinen Swimming Club Vuokatti 2004 04A905 25m 11:05.50
7 158 Inka Karjalainen Oulun Uinti 1906 2004 04A711 25m
2019-11-01 14:54:46 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner