2021-11-28   19:37:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP2 2019-2020, Motala

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1, lördag 8:30

Document
Startlista
UGP2 2019-2020
Plats: Motala Arrangör: Motala SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020
1 200m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 25 Moa Holmquist Jönköpings Simsällskap 2004 AG1604 25m 2:05.70
2 108 Märta Högfeldt Linköpings Allmänna SS 2005 AM0805 25m 2:07.36
3 36 Nora Rogö Jönköpings Simsällskap 2004 AW7604 25m 2:11.05
4 105 Amanda Weiding Linköpings Allmänna SS 2003 BF9803 25m 2:12.37
5 212 Nina Mirkhan Värnamo Simsällskap 2006 AD3806 25m 2:12.99
6 208 Lovisa Svensson Värnamo Simsällskap 2002 AH6802 25m 2:14.91
7 27 Wilma Svensson Jönköpings Simsällskap 2004 AG6604 25m 2:15.08
8 96 Darja Koutchinskaia Linköpings Allmänna SS 2003 AQ5203 25m 2:15.31
9 29 Ida Rudelius Jönköpings Simsällskap 2004 AM7204 25m 2:15.31
10 156 Frida Nöu Motala Simsällskap 2001 AC2801 25m 2:15.91
11 210 Siri Bälter Värnamo Simsällskap 2004 AB6804 25m 2:16.11
12 13 Malin Jonsson Jönköpings Simsällskap 1998 BB0698 25m 2:17.18
13 23 Natalie Stjärnås Jönköpings Simsällskap 2003 AL3403 25m 2:17.28
14 41 Victoria Danielsson Jönköpings Simsällskap 2002 BP6802 25m 2:18.14
15 99 Elsa Linné Linköpings Allmänna SS 2003 AX4803 25m 2:18.57
16 166 Leija Johansson Junttila Motala Simsällskap 2006 AK2206 25m 2:18.87
17 159 Tilda Carlsson Motala Simsällskap 2003 AM2603 25m 2:19.15
18 37 Ida Jonsson Jönköpings Simsällskap 2005 AJ8405 25m 2:21.05
19 219 Elsa Dahlberg Värnamo Simsällskap 2008 AL8608 25m 2:21.15
20 95 Alice Fransson Linköpings Allmänna SS 2004 AF4804 25m 2:21.30
21 51 Alva Johannesson Jönköpings Simsällskap 2005 BC2605 25m 2:24.71
22 102 Julia Arildsson Linköpings Allmänna SS 2005 AE6805 25m 2:25.52
23 181 Stefanie Petrovic Norrköpings
Kappsimningsklubb
2003 AL3803 25m 2:25.71
24 111 Emmy Ericson Linköpings Allmänna SS 2003 BO8403 25m 2:26.04
25 20 Wilma Carlheim Jönköpings Simsällskap 2003 AI6403 25m 2:26.06
26 21 Matilda Nilsson Jönköpings Simsällskap 2004 AD0804 25m 2:26.31
27 162 Emma Bengtsson Motala Simsällskap 2002 AQ1502 25m 2:27.59
28 217 Mara Nichitelea Värnamo Simsällskap 2006 AM3406 25m 2:29.07
29 211 Ella Stensson Värnamo Simsällskap 2005 AC1605 25m 2:29.15
30 30 Evelina Johnsson Jönköpings Simsällskap 2004 AO8404 25m 2:29.16
31 161 Emilia Eriksson Motala Simsällskap 2004 AG3604 25m 2:29.53
32 167 Greta Sjögren Motala Simsällskap 2007 AD2407 25m 2:29.97
33 109 Elin Gustafsson Linköpings Allmänna SS 2005 AO5605 25m 2:30.12
34 113 Stella  Åqvist Linköpings Allmänna SS 2005 AO5805 25m 2:30.45
35 119 Darya Abbaspour Linköpings Allmänna SS 2005 BC3405 25m 2:31.44
36 121 Sofia Holmqvist Linköpings Allmänna SS 2008 AB1408 25m 2:31.54
37 4 Felicia Gustavsson Finspångs Simklubb 2006 AL6806 25m 2:31.68
38 39 Elin Engqvist Jönköpings Simsällskap 2005 AK8405 25m 2:31.79
39 185 Hilma Broden Norrköpings
Kappsimningsklubb
2003 AS8203 25m 2:31.85
40 138 Alice Johansson Linköpings Allmänna SS 2005 BM7605 25m 2:32.22
41 128 Henny Paläng Linköpings Allmänna SS 2006 AR6806 25m 2:32.74
42 26 Tilda Andersson Jönköpings Simsällskap 2006 AA9206 25m 2:33.63
43 140 Alwa Merenius Linköpings Allmänna SS 2006 BI0206 25m 2:33.72
44 132 Elsa Björnholm Linköpings Allmänna SS 2006 AX8606 25m 2:33.99
45 57 Ester Sainz Jönköpings Simsällskap 2008 AC8808 25m 2:34.48
46 165 Hanna Manninen Motala Simsällskap 2006 AG0406 25m 2:35.31
47 213 Emelie Jansson Värnamo Simsällskap 2006 AF0606 25m 2:35.58
48 5 Engla Dunhagen Finspångs Simklubb 2006 BB2606 25m 2:37.63
49 218 Boglarka Kovacs Värnamo Simsällskap 2006 AT4806 25m 2:37.76
50 136 Anna Vikström Linköpings Allmänna SS 2004 BU9604 25m 2:38.41
51 186 Cornelia Eidefors Norrköpings
Kappsimningsklubb
2002 BA6802 25m 2:40.72
52 223 Ellen Jörstad Örebro Simallians 2007 AK3407 25m 2:40.83
53 112 Josefin  Klintåker Linköpings Allmänna SS 2006 AF6406 25m 2:40.86
54 123 Fanny Ivarsson Linköpings Allmänna SS 2007 AF3807 25m 2:41.22
55 196 Jonna Klasén Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AG5208 25m 2:41.44
56 142 Elin Axelsson Linköpings Allmänna SS 2008 AM2808 25m 2:41.59
57 71 Ajla Sistek Jönköpings Simsällskap 2006 BM7606 25m 2:41.94
58 228 Alice Larsson Örebro Simallians 2006 BD9406 25m 2:43.46
59 49 Tilde Florin Jönköpings Simsällskap 2006 AP2806 25m 2:45.93
60 229 Tilde Rilvén Örebro Simallians 2008 AG4408 25m 2:46.82
61 8 Hanna Johansson Finspångs Simklubb 2005 BT3405 25m 2:47.13
62 122 Viola Högberg Linköpings Allmänna SS 2007 AF2807 25m 2:48.14
63 193 Alicia Wallberg Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AG9207 25m 2:48.41
64 77 Lily Viberg Jönköpings Simsällskap 2008 AQ6608 25m 2:48.51
65 47 Lina Liljekvist Jönköpings Simsällskap 2006 AL8806 25m 2:48.56
66 125 Emma Persson Linköpings Allmänna SS 2007 AF5807 25m 2:48.68
67 230 Meja Wernersson Örebro Simallians 2007 AQ6407 25m 2:52.48
68 83 Alva Beard Jönköpings Simsällskap 2006 BS8006 25m 2:53.81
69 78 Hana Sistek Jönköpings Simsällskap 2006 BO4806 25m 2:55.07
70 231 Rut Kämblad Örebro Simallians 2008 AG3408 25m 2:56.21
71 2 Amanda Wärn Finspångs Simklubb 2004 AY6804 25m 2:59.02
72 176 Anna Söderqvist Motala Simsällskap 2006 BI4606 25m 2:59.52
73 220 Daria Anghelescu Värnamo Simsällskap 2007 AZ5807 25m 2:59.60
74 69 Gréta Soltész Jönköpings Simsällskap 2008 AM5408 25m 3:00.44
75 225 Rosa Jansson Örebro Simallians 2008 AD7208 25m 3:00.60
76 202 Nora Grönberg Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AV5807 25m 3:02.59
77 62 Hanna Sandberg Jönköpings Simsällskap 25m 3:06.52
2007 AP2407
78 82 Leah Ljungberg Jönköpings Simsällskap 25m 3:06.72
2008 AX7008
79 198 Elisabeth Xu Norrköpings
Kappsimningsklubb
25m 3:06.91
2008 AG7408
80 66 Ronja Johansson Magnusson Jönköpings Simsällskap 2007 AU8607 25m 3:07.05
81 235 Matilda Larsson Örebro Simallians 2008 AJ8608 25m 3:07.78
82 204 Emmie jakobsson Norrköpings
Kappsimningsklubb
2010 AA2810 25m 3:08.15
83 236 Ronja Lindqvist Örebro Simallians 2008 AJ9608 25m 3:08.76
84 237 Selma Pettersson Örebro Simallians 2007 BA1607 50m 3:09.75
85 226 Ingrid Hiding Örebro Simallians 2006 AX6406 25m 3:13.12
86 84 Siri Lindblom Jönköpings Simsällskap 2008 AZ9808 25m 3:13.61
87 58 Emma Leandersson Jönköpings Simsällskap 2007 AK6207 25m 3:16.00
88 239 Anna Cvitanovic Värnamo Simsällskap 2008 AN6608 25m 3:16.18 EFT
89 75 Isabelle Andersson Jönköpings Simsällskap 2008 AN9608 25m 3:23.93
90 232 Ida Sjöström Örebro Simallians 2006 BG3406 25m 3:24.69
91 222 Lovisa Holm Värnamo Simsällskap 2010 AB3410 25m 3:27.25
92 68 Estelle Davis Jönköpings Simsällskap 2008 AL1608 25m 3:48.72
93 72 Ebba Pantzar Jönköpings Simsällskap 2009 AE4609 25m 3:57.04
94 76 Vilma Lagö Jönköpings Simsällskap 2006 BO4606 25m 3:57.54
95 221 Felicia Johansson Värnamo Simsällskap 2007 BA2207 25m 4:03.46
96 206 Vera Hagström Norrköpings
Kappsimningsklubb
2011 AB4811 25m
97 174 Agnes Fahlström Motala Simsällskap 2009 AA0809 25m
98 74 Tuva Svensson Jönköpings Simsällskap 2009 AE7609 25m
2020-01-24 19:18:25 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Motala Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner