Program för UGP2 2019-2020, Motala
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3, söndag 8:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Motala |
Arrangör: |
Motala SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Alva Beard |
2006 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Engla Dunhagen |
2006 |
FINSPÅNG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Hanna Johansson |
2005 |
FINSPÅNG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
5 |
|
Ellen Jörstad |
2007 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
1 |
|
Vilma Lagö |
2006 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Emma Leandersson |
2007 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
3 |
|
Josefine Forsström |
2007 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Alma Cosic |
2006 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Ronja Johansson Magnusson |
2007 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
6 |
|
Hanna Sandberg |
2007 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Lina Liljekvist |
2006 |
JÖNKÖPING |
13:00.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
2 |
|
Ajla Sistek |
2006 |
JÖNKÖPING |
12:23.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Tilde Florin |
2006 |
JÖNKÖPING |
12:07.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
4 |
|
Filippa Andersson-Lundin |
2007 |
NKK |
12:09.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
5 |
|
Hana Sistek |
2006 |
JÖNKÖPING |
12:49.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Amanda Wärn |
2004 |
FINSPÅNG |
13:15.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
1 |
|
Isabella Isomaa |
2007 |
JÖNKÖPING |
11:51.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
2 |
|
Mara Nichitelea |
2006 |
VÄRNAMO SS |
11:21.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Elin Engqvist |
2005 |
JÖNKÖPING |
10:57.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Evelina Johnsson |
2004 |
JÖNKÖPING |
11:12.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
5 |
|
Emelie Jansson |
2006 |
VÄRNAMO SS |
11:41.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
6 |
|
Wilma Ristl |
2006 |
JÖNKÖPING |
12:04.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Tova Magnusson |
2002 |
JÖNKÖPING |
10:01.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
2 |
|
Nina Mirkhan |
2006 |
VÄRNAMO SS |
9:37.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
3 |
|
Märta Högfeldt |
2005 |
LASS |
9:19.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Moa Holmquist |
2004 |
JÖNKÖPING |
9:27.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
5 |
|
Lovisa Svensson |
2002 |
VÄRNAMO SS |
9:50.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
6 |
|
Althaea Süsskind |
2007 |
LASS |
10:28.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-26 07:39:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Motala Simsällskap |
|
|
|
|