2021-12-04   17:36:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP2 2019-2020, Kalmar

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Startlista
UGP 2 2019-2020, Kalmar
Plats: Arrangör: Kalmar Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020
4 200m Bröstsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 132 Anton Arvidsson Kalmar Simsällskap 2000 AV6500 25m 2:27.56
2 164 Levente Nagy Ljungby Simsällskap 2005 AD1105 25m 2:31.50
3 76 Gustav Hammarstedt Växjö Simsällskap 2002 AL1302 25m 2:35.53
4 27 Hannes Wrenne Karlskrona Simsällskap 2004 AC4304 25m 2:35.58
5 24 Axel Gladher Karlskrona Simsällskap 2006 AA1106 25m 2:37.04
6 95 Hugo Hermansson Växjö Simsällskap 2004 AO6904 25m 2:43.52
7 53 Edvin Karlsson Oskarshamns Simsällskap 2004 AO3904 25m 2:45.39
8 109 Alwin Edqvist Växjö Simsällskap 2006 AM8906 25m 2:47.85
9 128 Albin Mägiste Kalmar Simsällskap 2003 AD4903 25m 2:50.30
10 83 Johan Hjelmberg Växjö Simsällskap 2005 AC5105 25m 2:55.67
11 173 Milton Jansons Helsingborgs Simsällskap 2005 AU9905 25m 2:57.95
12 39 Barnabás Tóth Karlskrona Simsällskap 2005 AL4505 25m 2:59.96
13 82 Emanuel Tidåsen Växjö Simsällskap 2002 AQ3702 25m 3:01.49
14 139 Gustav Franzén Kalmar Simsällskap 2004 AT1504 25m 3:05.97
15 97 Viktor Mattsson Växjö Simsällskap 2005 AK2505 25m 3:07.52
16 102 Mattias Jönsson Växjö Simsällskap 2006 AI8906 50m 3:17.28
17 114 Joel Wall Växjö Simsällskap 2008 AI7508 50m 3:23.54
18 50 Isac Uhre Oskarshamns Simsällskap 2005 AB8505 25m 3:24.33
19 98 Filip Nymberg Växjö Simsällskap 2003 AV5503 25m 3:27.45
20 47 Aidan Sagadin Ljungby Simsällskap 2006 AA5106 25m 3:33.28
21 40 Bastian Durdel Karlskrona Simsällskap 2006 AH7506 25m 3:36.38
22 44 Carl Rexeke Karlskrona Simsällskap 2006 AU3506 25m 3:38.55
23 152 Douglas Karlsson Kalmar Simsällskap 2005 AV9305 25m 3:44.73
24 84 Noel Nilsson Växjö Simsällskap 2007 AA9107 50m 3:46.09
25 7 Axel Hägg Anderstorps Simsällskap 2007 AM6107 25m 3:52.55
26 115 Elliot Edqvist Växjö Simsällskap 2008 AJ4508 50m 3:53.59
27 159 Szymon Machaj Kalmar Simsällskap 2006 AV7306 25m 4:00.05
28 122 Frank Raunio Kalmar Simsällskap 2000 AA3700 25m 4:01.64
29 11 Erik Havskog Hultsfreds SS 2007 AA6707 25m 4:02.17
30 117 Felix Perez Växjö Simsällskap 2008 AO9908 50m 4:05.14
31 64 Linus Nerlén Oskarshamns Simsällskap 2006 AO1906 25m 4:10.37
32 113 Frans Johansson Växjö Simsällskap 2006 AR4506 25m
33 156 Adam Johansson Wild Kalmar Simsällskap 2007 AM9307 25m
34 71 Alvin Askebring Oskarshamns Simsällskap 2010 AB6510 25m
35 108 Love Kling Växjö Simsällskap 2007 AE6907 25m
36 68 Carl Hedman Oskarshamns Simsällskap 2009 AC5109 25m
37 67 Viggo Haglind Oskarshamns Simsällskap 2008 AF7708 25m
2020-01-24 15:58:09 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Kalmar Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner