Ohjelma Speedo Carnival
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Vapaauinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
242 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
278 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
237 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
226 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
528 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
252 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
526 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
315 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
454 |
|
Meri Elo |
2006 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
2:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
222 |
|
Lotta Nurminen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
55 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
292 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:25.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
325 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
534 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
533 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
59 |
|
Ella Kostiainen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
530 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
349 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
53 |
|
Minea Partanen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
333 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
300 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
529 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
319 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
513 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
102 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
327 |
|
Ella Kalliokari |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
535 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
2:35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
334 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
56 |
|
Vieno Virtanen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
517 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
295 |
|
Nea Hollström |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
125 |
|
Annu Pasma |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
2:37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
64 |
|
Naomi Hillers |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
78 |
|
Iris Rautiainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
331 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
489 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
377 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
469 |
|
Janna Flinkman |
2005 |
Octopus Lohja |
FIN |
2:42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
497 |
|
Lada Belozjorova |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:45.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
109 |
|
Senni Hokkanen |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
2:46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
472 |
|
Waula Taimela |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
568 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
127 |
|
Aino Leipijärvi |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
2:55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
260 |
|
Olesia Leshchuk |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:56.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
287 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
591 |
|
Alma Westerholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:59.12 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
47 |
8 |
|
Emma Sund |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
2:59.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
383 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:59.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
592 |
|
Ella Meriläinen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:01.09 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
50 |
318 |
|
Vivian Vesa |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
184 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
19 |
|
Anastasia-Aleksandra Peltonen |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
3:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
425 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
114 |
|
Aino Nokikuru |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
112 |
|
Vieno Niemi |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
386 |
|
Viivi Olkkonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
573 |
|
Emma Tissari |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
15 |
|
Pipsa Linteri |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
201 |
|
Nea Vilén |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
18 |
|
Maija Sinisalo |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
470 |
|
Alina Pesonen |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
310 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-01 17.56.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|