Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
TaTU Tampere |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
547 |
|
Valtteri Pellinen |
Uinti Tampere |
|
|
50m |
1:15.05 |
|
|
|
2007 |
07A073 |
|
|
|
|
2 |
340 |
|
Sebastian Sojolin |
TaTu Tampere |
|
|
50m |
1:16.37 |
|
|
|
2006 |
06A292 |
|
|
|
|
3 |
591 |
|
Áron Zautasvili |
Uinti Tampere |
|
|
50m |
1:17.61 |
|
|
|
2006 |
06A560 |
|
|
|
|
4 |
290 |
|
Vilho Okkonen |
Rauman Uimaseura |
|
|
50m |
1:19.09 |
|
|
|
2006 |
06A838 |
|
|
|
|
5 |
441 |
|
Iiro Räty |
Nokian Pyry |
2006 |
06A452 |
50m |
1:19.77 |
|
|
|
|
|
6 |
569 |
|
Matias Leiwo |
Uinti Tampere |
2006 |
06A486 |
50m |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
7 |
436 |
|
Casper Kvist |
Nokian Pyry |
2006 |
06A352 |
50m |
1:22.57 |
|
|
|
|
|
8 |
27 |
|
Andreas Kinnunen |
Riihimäen Uimaseura |
2006 |
06A876 |
50m |
1:22.84 |
|
|
|
|
|
9 |
175 |
|
Oskari Tavast |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
2007 |
07A495 |
50m |
1:24.91 |
|
|
|
|
|
10 |
594 |
|
Georg Aspholm |
Uinti Tampere |
2008 |
08A121 |
50m |
1:25.07 |
|
|
|
|
|
11 |
633 |
|
Petter Kaskela |
Uinti Tampere |
2007 |
07A839 |
50m |
1:26.36 |
|
|
|
|
|
12 |
563 |
|
Saku Pietilä |
Uinti Tampere |
2006 |
06A344 |
50m |
1:27.66 |
|
|
|
|
|
13 |
639 |
|
Eero Olli |
Uinti Tampere |
2008 |
08A632 |
50m |
1:29.63 |
|
|
|
|
|
14 |
659 |
|
Alexandro Sivenius |
Uinti Tampere |
2007 |
07A991 |
50m |
1:29.89 |
|
|
|
|
|
15 |
751 |
|
Rome Pukk |
Kalevi Ujumiskool |
2010 |
|
50m |
1:30.15 |
|
|
|
|
|
16 |
242 |
|
Juho Kallio |
Porin Uimaseura |
2007 |
07A032 |
50m |
1:30.82 |
|
|
|
|
|
17 |
207 |
|
Iiro Viskari |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2007 |
07A819 |
50m |
1:30.97 |
|
|
|
|
|
18 |
451 |
|
Konsta Horppu |
Nokian Pyry |
2008 |
08A413 |
50m |
1:31.14 |
|
|
|
|
|
19 |
626 |
|
Jesse Uutela |
Uinti Tampere |
2008 |
08A672 |
50m |
1:32.08 |
|
|
|
|
|
20 |
664 |
|
Jesse Virta |
Uinti Tampere |
2007 |
07B038 |
50m |
1:32.09 |
|
|
|
|
|
21 |
753 |
|
Kenneth Keiv |
Kalevi Ujumiskool |
2010 |
|
50m |
1:33.30 |
|
|
|
|
|
22 |
644 |
|
Veeti Puustinen |
Uinti Tampere |
2007 |
07A893 |
50m |
1:33.88 |
|
|
|
|
|
23 |
603 |
|
Topi Äikäs |
Uinti Tampere |
2007 |
07A599 |
50m |
1:34.05 |
|
|
|
|
|
24 |
592 |
|
Thomas Jürgens |
Uinti Tampere |
2007 |
07A233 |
50m |
1:34.66 |
|
|
|
|
|
25 |
292 |
|
Daniel Przado |
Rauman Uimaseura |
2008 |
08A638 |
50m |
1:36.23 |
|
|
|
|
|
26 |
573 |
|
Mikael Uitto |
Uinti Tampere |
2007 |
07A217 |
50m |
1:37.31 |
|
|
|
|
|
27 |
529 |
|
Niklas Töyrylä |
Uinti Tampere |
2006 |
06A090 |
50m |
1:37.87 |
|
|
|
|
|
28 |
752 |
|
Robin Nikolajev |
Kalevi Ujumiskool |
2010 |
|
50m |
1:37.88 |
|
|
|
|
|
|
29 |
533 |
|
Veeti Heittokangas |
Uinti Tampere |
2006 |
06A104 |
50m |
1:38.11 |
|
|
|
|
|
30 |
177 |
|
Lauri Jumppanen |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
2007 |
07A543 |
50m |
1:38.65 |
|
|
|
|
|
31 |
178 |
|
Oskari Juntti |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
2008 |
08A342 |
50m |
1:39.07 |
|
|
|
|
|
32 |
202 |
|
Ilmari Partanen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2006 |
06A612 |
50m |
1:41.00 |
|
|
|
|
|
33 |
595 |
|
Tobias Lydén |
Uinti Tampere |
2008 |
08A132 |
50m |
1:42.36 |
|
|
|
|
|
34 |
173 |
|
Luka Hemminki |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
2008 |
08A090 |
50m |
1:43.48 |
|
|
|
|
|
35 |
640 |
|
Sakari Rossi |
Uinti Tampere |
2008 |
08A651 |
50m |
1:44.17 |
|
|
|
|
|
36 |
271 |
|
Eino Luhtanen |
Porin Uimaseura |
2008 |
08A729 |
50m |
1:45.47 |
|
|
|
|
|
37 |
763 |
|
Eino Bucktman |
TaTu Tampere |
2009 |
09A157 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
381 |
|
Joakim Tienhaara |
TaTu Tampere |
2011 |
11A076 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
766 |
|
Ivan Lukichev |
TaTu Tampere |
2009 |
09A170 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
456 |
|
Onni Matti Elmeri Savolainen |
Nokian Pyry |
2008 |
08A506 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
770 |
|
Sami Niemi |
TaTu Tampere |
2008 |
08A840 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
403 |
|
Aapo Kinnunen |
Åbo Simklubb |
2004 |
04A250 |
50m |
1:02.34 |
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Santeri Pulkkinen |
Lahden Uimaseura |
2004 |
04A223 |
50m |
1:03.31 |
|
|
|
|
|
3 |
313 |
|
Pavel Pankratov |
TaTu Tampere |
2004 |
04A029 |
50m |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
4 |
418 |
|
Jaakko Pihlava |
Åbo Simklubb |
2004 |
04A845 |
50m |
1:07.34 |
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Taavi Backman |
Lahden Uimaseura |
2004 |
04A048 |
50m |
1:07.77 |
|
|
|
|
|
6 |
415 |
|
Eero Mäenpää |
Åbo Simklubb |
2005 |
05A377 |
50m |
1:09.94 |
|
|
|
|
|
7 |
517 |
|
Oskar Tuominen |
Uinti Tampere |
2004 |
04A373 |
50m |
1:10.07 |
|
|
|
|
|
8 |
241 |
|
Juho Törmä |
Porin Uimaseura |
2005 |
05A183 |
50m |
1:10.99 |
|
|
|
|
|
9 |
567 |
|
Max Nikkari |
Uinti Tampere |
2004 |
04A992 |
50m |
1:12.11 |
|
|
|
|
|
10 |
143 |
|
Topias Tynjä |
Lahden Uimaseura |
2005 |
05A627 |
50m |
1:12.71 |
|
|
|
|
|
11 |
155 |
|
Veeti Vilén |
Mikkelin Uimaseura |
2004 |
04A930 |
50m |
1:13.33 |
|
|
|
|
|
12 |
14 |
|
Alexander Nyman |
Riihimäen Uimaseura |
2004 |
04A275 |
50m |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
13 |
442 |
|
Tuomas Lehtonen |
Nokian Pyry |
2005 |
05A783 |
50m |
1:16.84 |
|
|
|
|
|
14 |
24 |
|
Niko Nokikuru |
Riihimäen Uimaseura |
2005 |
05A305 |
50m |
1:17.28 |
|
|
|
|
|
15 |
562 |
|
Henrik Leinonen |
Uinti Tampere |
2005 |
05A619 |
50m |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
16 |
444 |
|
Kasper Kytö |
Nokian Pyry |
2005 |
05A837 |
50m |
1:21.73 |
|
|
|
|
|
17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
488 |
|
Tatu Hapuoja |
Uinti Tampere |
2003 |
03A010 |
50m |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
2 |
397 |
|
Santeri Herpola |
Åbo Simklubb |
2003 |
03A188 |
50m |
1:03.53 |
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Risto Martikainen |
Kouvolan Uimarit |
2003 |
03A605 |
50m |
1:03.55 |
|
|
|
|
|
4 |
510 |
|
Eemeli Leinonen |
Uinti Tampere |
2002 |
02A681 |
50m |
1:04.14 |
|
|
|
|
|
5 |
130 |
|
Eetu Palvanen |
Lahden Uimaseura |
2003 |
03A507 |
50m |
1:05.79 |
|
|
|
|
|
6 |
323 |
|
Miko Veeti Valtteri Vaikkola |
TaTu Tampere |
2003 |
03A520 |
50m |
1:17.98 |
|
|
|
|
|
7 |
330 |
|
Oskar Turunen |
TaTu Tampere |
2003 |
03A822 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
19 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
48 |
|
Roni Kallström |
Cetus Espoo |
2001 |
01A092 |
50m |
56.17 |
|
|
|
|
|
2 |
486 |
|
Joona Korhonen |
Uinti Tampere |
2000 |
00A464 |
50m |
1:01.32 |
|
|
|
|
|
3 |
304 |
|
Pirkka Perkola |
TaTu Tampere |
2001 |
01A240 |
50m |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
4 |
111 |
|
Ossi Kleimola |
Kouvolan Uimarit |
2001 |
01A663 |
50m |
1:03.14 |
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Miiro Vartiainen |
Joensuun Uimaseura ry |
2001 |
01A340 |
50m |
1:03.21 |
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Tuomas Jokinen |
Cetus Espoo |
2001 |
01A556 |
50m |
1:04.58 |
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Joona Ruuskanen |
Cetus Espoo |
2000 |
00A503 |
50m |
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-21 21:46:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: TaTU Tampere |
|
|
|
|