2021-10-24   06:19:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
17 100m Vapaauinti Naiset
13 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 464 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry 50m 1:03.05
2007 07A001
2 287 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura 50m 1:05.92
2007 07A193
3 559 Ines Pälviranta Uinti Tampere 50m 1:07.38
2007 07A106
4 140 Ebba Simberg Lahden Uimaseura 50m 1:07.94
2007 07A087
5 144 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura 2007 07A176 50m 1:08.31
6 98 Anri Parviainen Joensuun Uimaseura ry 2008 08A080 50m 1:09.43
7 439 Petra Soini Nokian Pyry 2007 07A191 50m 1:09.47
8 472 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A281 50m 1:10.69
9 185 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit 2008 08A079 50m 1:10.81
10 475 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A468 50m 1:11.22
11 466 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry 2007 07A075 50m 1:11.64
12 443 Veera Malmelin Nokian Pyry 2007 07A196 50m 1:11.85
13 244 Hilla-Maaria Juhola Porin Uimaseura 2007 07A039 50m 1:11.85
14 474 Roosa Junnila Aurajoen Uinti Ry 2007 07A471 50m 1:12.09
15 602 Joanna Kivelä Uinti Tampere 2007 07A596 50m 1:12.72
16 534 Nella Kortteinen Uinti Tampere 2007 07A031 50m 1:12.87
17 225 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit 2007 07A139 50m 1:12.94
18 266 Lyyli Järvi Porin Uimaseura 2007 07A623 50m 1:13.43
19 97 Mia Peake Joensuun Uimaseura ry 2007 07A209 50m 1:13.87
20 623 Ella Gylden Uinti Tampere 2007 07A829 50m 1:13.96
21 597 Rebecca Mäkinen Uinti Tampere 2008 08A232 50m 1:14.20
22 568 Veera Nurmikolu Uinti Tampere 2007 07A195 50m 1:14.75
23 581 Katri Kulovuori Uinti Tampere 2007 07A256 50m 1:14.79
24 450 Emma Tieaho Nokian Pyry 2008 08A368 50m 1:15.38
25 171 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A010 50m 1:15.62
26 104 Ella Määttä Joensuun Uimaseura ry 2008 08A168 50m 1:16.36
27 759 Annela Sõgel Kalevi Ujumiskool 2009 50m 1:17.38
28 170 Nana Murtomäki Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A008 50m 1:17.74
29 614 Hanna Vänni Uinti Tampere 2008 08A466 50m 1:18.11
30 101 Sofia Soininen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A313 50m 1:18.20
31 167 Venla Päivärinta Ilmajoen Kisailijat 2008 08A129 50m 1:18.45
32 268 Linnea Azzola Porin Uimaseura 2007 07A649 50m 1:18.82
33 473 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti Ry 2007 07A315 50m 1:19.30
34 615 Nella Kuivanen Uinti Tampere 2008 08A497 50m 1:19.76
35 174 Helmi Koivisto Seinäjoen Uimarit -58 ry 2009 09A040 50m 1:20.44
36 621 Hanna Zautasvili Uinti Tampere 2008 08A558 50m 1:21.05
37 165 Elli Himanen Mikkelin Uimaseura 2009 09A302 50m 1:21.17
38 598 Selma Ala-Karvia Uinti Tampere 2008 08A229 50m 1:21.29
39 108 Aino Karvinen Joensuun Uimaseura ry 2008 08A291 50m 1:21.80
40 249 Heidi Huppunen Porin Uimaseura 2008 08A034 50m 1:23.16
41 459 Sofia Hämäläinen Nokian Pyry 2008 08A835 50m 1:23.16
42 611 Ameli Pitrè Uinti Tampere 2008 08A379 50m 1:23.24
43 181 Pinjasisko Isoaho Vaajakosken Uimaseura 2009 09A117 50m 1:23.39
44 172 Julia Luomakortes Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A046 50m 1:23.91
45 583 Netta Halttunen Uinti Tampere 2007 07A238 50m 1:24.25
46 102 Arina Bogdanova Joensuun Uimaseura ry 2008 08A147 50m 1:25.21
47 273 Kaisa Majasaari Porin Uimaseura 2009 09A528 50m 1:27.03
48 245 Stella Seppälä Porin Uimaseura 2007 07A042 50m 1:28.27
49 565 Emmi Jokinen Uinti Tampere 2008 08A048 50m 1:28.42
50 224 Katri Tervola Kankaanpään Uimarit 2007 07A141 50m 1:28.74
51 176 Siiri Nivukoski Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A263 50m 1:30.42
52 220 Fanni Autio Hämeenlinnan Uimaseura 2007 07A984 50m 1:31.98
53 667 Grenarlyn Kippola Uinti Tampere 2007 07B050 50m 1:32.07
54 622 Sissi Viitasaari Uinti Tampere 2008 08A559 50m 1:32.80
55 269 Minttu-Ilona Saine Porin Uimaseura 2008 08A693 50m 1:32.93
56 646 Alisa Välimaa Uinti Tampere 2010 10A182 50m 1:33.10
57 274 Meea Marjamäki Porin Uimaseura 2008 08A991 50m 1:34.00
58 652 Lydia Arvola Uinti Tampere 2010 10A183 50m 1:34.88
59 655 Emmi Lehtonen Uinti Tampere 2010 10A198 50m 1:35.99
60 680 Sini Ylipelkonen Uinti Tampere 2008 08A942 50m 1:37.60
61 654 Lilia Listenmaa Uinti Tampere 2010 10A185 50m 1:39.08
62 387 Margareth Toomet TaTu Tampere 2008 08A864 50m 1:41.89
63 672 Matilda Ådjers Uinti Tampere 2009 09A642 50m 1:43.33
64 656 Sinna Leinonen Uinti Tampere 2011 11A070 50m 1:43.46
65 265 Julia Belov Porin Uimaseura 2007 07A536 50m 1:43.58
66 681 Sanni Mäkelä Uinti Tampere 2010 10A376 50m 1:43.97
67 383 Kiti Jernström TaTu Tampere 2007 07A979 50m 1:44.86
68 628 Julia Tikka Uinti Tampere 2008 08A669 50m 1:46.44
69 379 Anna Ilvo TaTu Tampere 2008 08A746 50m 1:49.23
70 267 Miia Kallio Porin Uimaseura 2011 11A005 50m 1:50.29
71 649 Edith Råtts Uinti Tampere 2009 09A488 50m 1:50.77
72 373 Emma Hamilton TaTu Tampere 2010 10A173 50m 2:13.14
73 389 Iida-Sofia Keränen TaTu Tampere 2011 11A116 50m 2:14.04
74 662 Anna Tähtinen Uinti Tampere 2010 10A283 50m 2:17.98
75 678 Hannia Pérez Uinti Tampere 2008 08A934 50m
76 377 Milja Tiikkaja TaTu Tampere 2009 09A464 50m
77 461 Senni Miettinen Nokian Pyry 2008 08B041 50m
78 685 Iina Holmberg Uinti Tampere 2011 11A164 50m
79 682 Jasmin Retkin Uinti Tampere 2007 07B088 50m
14-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 430 Moona Korpikoski Nokian Pyry 2005 05A140 50m 1:01.29
2 142 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura 2005 05A564 50m 1:02.96
3 410 Ella Suominen Åbo Simklubb 2005 05A308 50m 1:03.35
4 471 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti Ry 2006 06A551 50m 1:04.19
5 530 Ilona Niemi Uinti Tampere 2005 05A273 50m 1:04.99
6 18 Anniina Ahonen Riihimäen Uimaseura 2005 05A156 50m 1:05.40
7 252 Veera Tall Porin Uimaseura 2005 05A638 50m 1:05.48
8 428 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry 2005 05A030 50m 1:05.86
9 117 Iida Peltola Kouvolan Uimarit 2005 05A719 50m 1:06.18
10 135 tiinu tamminen Lahden Uimaseura 2006 06A122 50m 1:07.30
11 734 Lumi-Ellen Luoma Uinti Hyvinkää 2005 05A133 50m 1:07.30
12 435 Sivi Juvakka Nokian Pyry 2005 05A609 50m 1:07.49
13 431 Jenna Nousiainen Nokian Pyry 2005 05A555 50m 1:07.54
14 156 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura 2006 06A346 50m 1:07.55
15 247 Emilia Rahola Porin Uimaseura 2006 06A253 50m 1:07.61
16 22 Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura 2005 05A287 50m 1:08.17
17 468 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti Ry 2006 06A436 50m 1:08.72
18 426 Mona Vahteristo Valkeakosken Uimaseura 2005 05B184 50m 1:08.91
19 288 Enni Huttunen Rauman Uimaseura 2005 05A919 50m 1:09.54
20 587 Saana Keskinen Uinti Tampere 2005 05A834 50m 1:09.99
21 87 Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A233 50m 1:10.03
22 465 Ronja Vilska Aurajoen Uinti Ry 2006 06A239 50m 1:10.58
23 284 Veera Maijala Rauman Uimaseura 2005 05A272 50m 1:10.64
24 596 Anna Selin Uinti Tampere 2006 06A738 50m 1:10.92
25 28 Elizabete Naumcika Riihimäen Uimaseura 2005 05B203 50m 1:11.30
26 423 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb 2006 06A392 50m 1:11.44
27 159 Venla Kantanen Mikkelin Uimaseura 2006 06A674 50m 1:11.45
28 291 Pia Hellmann Rauman Uimaseura 2006 06B009 50m 1:11.79
29 476 Sara Elomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06B010 50m 1:12.41
30 158 Ada Hulkko Mikkelin Uimaseura 2006 06A597 50m 1:12.98
31 95 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A477 50m 1:13.78
32 445 Riikka Broman Nokian Pyry 2006 06A503 50m 1:14.55
33 326 Piitu Perkola TaTu Tampere 2006 06A035 50m 1:15.34
34 582 Veera Rantala Uinti Tampere 2006 06A547 50m 1:15.46
35 736 Wilma Wallenius Uinti Hyvinkää 2005 05A795 50m 1:16.17
36 630 Aino Jääskeläinen Uinti Tampere 2006 06B042 50m 1:17.75
37 732 Lilli Järvenpää Harjavallan Uimaseura 2006 06A795 50m 1:17.83
38 118 Olivia Romo Lahden Kaleva 2005 05A297 50m 1:19.04
39 579 Nelli Lehtonen Uinti Tampere 2006 06A529 50m 1:19.06
40 610 Veera Olli Uinti Tampere 2005 05B095 50m 1:19.66
41 425 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb 2006 06A833 50m 1:20.88
42 253 Kaisa Harjula Porin Uimaseura 2005 05A647 50m 1:21.48
43 618 Venla Björkholm Uinti Tampere 2006 06B020 50m 1:22.18
44 422 Elsa Koskinen Åbo Simklubb 2006 06A390 50m 1:23.81
45 617 Elli Jalonen Uinti Tampere 2006 06B016 50m 1:26.65
46 215 Helmi Kakko Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06B097 50m 1:30.69
47 256 Elviira Salminen Porin Uimaseura 2006 06A600 50m 1:34.18
48 620 Mona Valkonen Uinti Tampere 2006 06B019 50m 1:36.36
16-17 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 3 Julia  Volkova Moscow team 2004 50m 57.82
2 68 Laura Kellberg Cetus Espoo 2003 03A441 50m 58.79
3 509 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere 2004 04A173 50m 1:01.08
4 89 Elina Gavrilov Joensuun Uimaseura ry 2004 04A825 50m 1:01.22
5 279 Senni Mattila Rauman Uimaseura 2003 03A003 50m 1:02.30
6 401 Maija Nurmi Åbo Simklubb 2003 03A461 50m 1:02.50
7 398 Siiri Konkka Åbo Simklubb 2004 04A103 50m 1:03.71
8 312 Sofia Martinkauppi TaTu Tampere 2003 03A049 50m 1:04.01
9 17 Vlada Guljajeva Riihimäen Uimaseura 2004 04A365 50m 1:04.35
10 184 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit 2003 03A424 50m 1:04.36
11 514 Ronja Myllykallio Uinti Tampere 2003 03A501 50m 1:05.39
12 153 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura 2004 04A701 50m 1:05.64
13 437 Anni Koivula Nokian Pyry 2003 03B130 50m 1:06.04
14 319 Jessika Liimatta TaTu Tampere 2004 04A169 50m 1:08.24
15 524 Ida Töyrylä Uinti Tampere 2004 04A450 50m 1:08.68
16 434 Ronja Mustalahti Nokian Pyry 2004 04A893 50m 1:10.36
17 223 Sanna Pajula Kankaanpään Uimarit 2003 03A317 50m 1:12.02
18 512 Laura Valonen Uinti Tampere 2003 03A473 50m 1:13.46
19 729 Matilda Lampela Harjavallan Uimaseura 2004 04B227 50m 1:13.91
20 557 Erica Tomperi Uinti Tampere 2004 04A895 50m 1:14.11
21 504 Ilona Halima Uinti Tampere 2003 03A252 50m 1:14.17
22 731 Annika Uuttu Harjavallan Uimaseura 2004 04B233 50m 1:18.03
23 740 Sonja Tarkiainen Uinti Hyvinkää 2004 04B117 50m 1:18.03
24 737 Hanna Ponnikas Uinti Hyvinkää 2004 04B112 50m 1:21.69
25 549 Saga Peltolehto Uinti Tampere 2003 03B046 50m 1:23.77
18 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 47 Lyydia Kalenius Cetus Espoo 2000 00A252 50m 59.45
2 169 Jenni Lampi Swimming Jyväskylä 2000 00A178 50m 1:01.14
3 494 Roosa Mäkinen Uinti Tampere 1999 99B038 50m 1:01.54
4 56 Cia Wacklin Cetus Espoo 2001 01A425 50m 1:02.33
5 234 Heta Koivuluoma Porin Uimaseura 1999 99A532 50m 1:02.65
6 281 Emmi Heine Rauman Uimaseura 2002 02A604 50m 1:02.69
7 78 Oona Parviainen Joensuun Uimaseura ry 2002 02A431 50m 1:03.20
8 58 Anni Savolainen Cetus Espoo 2002 02A184 50m 1:04.31
9 724 Maria Yritys Kampuksen Plaani 2002 02A147 50m 1:05.07
10 429 Siiri Toiva Nokian Pyry 2002 02A779 50m 1:05.75
11 151 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura 2002 02A471 50m 1:06.10
12 19 Erin Ekroos Riihimäen Uimaseura 2002 02B006 50m 1:06.62
13 80 Vilhelmiina Wegelius Joensuun Uimaseura ry 2002 02A466 50m 1:06.87
14 280 Helmi Viitasalo Rauman Uimaseura 2002 02A628 50m 1:07.39
15 500 Viivi Nieminen Uinti Tampere 2002 02A457 50m 1:07.81
16 283 Ella Nore Rauman Uimaseura 2002 02A880 50m 1:08.68
17 499 Emilia Majuri Uinti Tampere 2001 01A799 50m 1:09.48
18 232 Julia Sottinen Porin Uimaseura 2000 00A034 50m
2020-01-21 21:46:07 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner