2021-10-28   07:26:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
3 50m Perhosuinti Naiset
13 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 464 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry 50m 31.59
2007 07A001
2 287 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura 50m 33.56
2007 07A193
3 421 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb 50m 34.23
2007 07A146
4 31 IIda Tawast Simmis Grani 50m 34.36
2007 07A124
5 98 Anri Parviainen Joensuun Uimaseura ry 2008 08A080 50m 35.05
6 185 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit 2008 08A079 50m 35.13
7 96 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A210 50m 35.42
8 466 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry 2007 07A075 50m 35.48
9 475 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A468 50m 35.94
10 38 Linnea Heikkilä Simmis Grani 2008 08A210 50m 35.97
11 266 Lyyli Järvi Porin Uimaseura 2007 07A623 50m 37.82
12 99 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura ry 2007 07A276 50m 38.11
13 472 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A281 50m 38.37
14 174 Helmi Koivisto Seinäjoen Uimarit -58 ry 2009 09A040 50m 38.93
15 88 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A072 50m 39.08
16 103 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A334 50m 39.66
17 474 Roosa Junnila Aurajoen Uinti Ry 2007 07A471 50m 41.62
18 459 Sofia Hämäläinen Nokian Pyry 2008 08A835 50m 42.14
19 165 Elli Himanen Mikkelin Uimaseura 2009 09A302 50m 42.85
20 453 Milja Juvonen Nokian Pyry 2007 07A723 50m 43.52
21 638 Emmi Lindholm Uinti Tampere 2007 07A855 50m 43.71
22 346 Venla Rajala TaTu Tampere 2008 08A055 50m 44.25
23 385 Nelli Hietala TaTu Tampere 2007 07A990 50m 45.07
24 386 Chiara Kippola TaTu Tampere 2008 08A851 50m 45.50
25 454 Lotta Malmelin Nokian Pyry 2009 09A212 50m 45.91
26 273 Kaisa Majasaari Porin Uimaseura 2009 09A528 50m 46.13
27 473 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti Ry 2007 07A315 50m 46.27
28 258 Peppiina Lettosunti Porin Uimaseura 2008 08A178 50m 46.32
29 339 Viiu Levola TaTu Tampere 2008 08A023 50m 47.76
30 645 Kerttu Mätäsjärvi Uinti Tampere 2009 09A420 50m 48.32
31 270 Ines Saarinen Porin Uimaseura 2008 08A700 50m 49.22
32 345 Minea Moisio TaTu Tampere 2009 09A008 50m 51.02
33 355 Lila Reiman TaTu Tampere 2007 07A295 50m 51.57
34 263 Jasmin Salo Porin Uimaseura 2008 08A279 50m 55.64
35 264 Ella Hatanpää Porin Uimaseura 2008 08A286 50m
14-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 18 Anniina Ahonen Riihimäen Uimaseura 2005 05A156 50m 30.83
2 404 Sonila Selimi Åbo Simklubb 2005 05A278 50m 31.28
3 733 Vilja Saarinen Uinti Hyvinkää 2005 05A087 50m 31.66
4 471 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti Ry 2006 06A551 50m 32.11
5 546 Enni Halttunen Uinti Tampere 2005 05A482 50m 32.52
6 743 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää 2006 06A782 50m 32.72
7 142 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura 2005 05A564 50m 32.76
8 530 Ilona Niemi Uinti Tampere 2005 05A273 50m 32.93
9 201 Aino Kunelius Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A813 50m 33.29
10 431 Jenna Nousiainen Nokian Pyry 2005 05A555 50m 33.45
11 526 Henni Halme Uinti Tampere 2005 05A216 50m 33.54
12 426 Mona Vahteristo Valkeakosken Uimaseura 2005 05B184 50m 33.56
13 420 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb 2006 06A311 50m 33.97
14 585 Elli Kenttälä Uinti Tampere 2006 06A520 50m 34.02
15 156 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura 2006 06A346 50m 34.29
16 558 Milana Virtanen Uinti Tampere 2006 06A309 50m 34.84
17 247 Emilia Rahola Porin Uimaseura 2006 06A253 50m 34.91
18 87 Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A233 50m 35.36
19 200 Veera Viskari Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A797 50m 35.38
20 476 Sara Elomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06B010 50m 35.47
21 468 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti Ry 2006 06A436 50m 35.83
22 587 Saana Keskinen Uinti Tampere 2005 05A834 50m 35.86
23 555 piia lahtinen Uinti Tampere 2006 06A300 50m 35.88
24 405 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb 2006 06A089 50m 35.90
25 162 Vilma Saarelainen Mikkelin Uimaseura 2006 06A916 50m 36.05
26 465 Ronja Vilska Aurajoen Uinti Ry 2006 06A239 50m 36.21
27 544 Ippi Ranta Uinti Tampere 2006 06A207 50m 36.22
28 527 Eeva Toroi Uinti Tampere 2005 05A230 50m 36.31
29 159 Venla Kantanen Mikkelin Uimaseura 2006 06A674 50m 36.43
30 543 Elena Surakka Uinti Tampere 2005 05A487 50m 36.53
31 22 Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura 2005 05A287 50m 36.65
32 419 Tilda Saine Åbo Simklubb 2006 06A291 50m 36.82
33 154 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura 2005 05A437 50m 37.01
34 732 Lilli Järvenpää Harjavallan Uimaseura 2006 06A795 50m 37.07
35 556 Joanna Salonen Uinti Tampere 2006 06A305 50m 37.19
36 196 Hilda Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A513 50m 37.26
37 35 Sofie Nauklér Simmis Grani 2006 06A537 50m 37.66
38 152 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura 2005 05A165 50m 38.15
39 204 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06A853 50m 38.23
40 538 Emmi Lapikisto Uinti Tampere 2005 05A463 50m 38.26
41 45 Venla Almira Simmis Grani 2006 06B087 50m 39.03
42 572 Lila Niskala Uinti Tampere 2006 06A493 50m 39.13
43 164 Iita Pitkänen Mikkelin Uimaseura 2006 06A934 50m 39.30
44 580 Milja Prepula Uinti Tampere 2006 06A544 50m 39.79
45 630 Aino Jääskeläinen Uinti Tampere 2006 06B042 50m 40.31
46 257 Ronja Rantanen Porin Uimaseura 2005 05A927 50m 40.37
47 191 Iida Salonen Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A155 50m 41.32
48 118 Olivia Romo Lahden Kaleva 2005 05A297 50m 42.64
49 545 maisa savisto Uinti Tampere 2006 06A209 50m 43.23
50 205 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06A897 50m 45.16
51 619 Iina Lamminsaari Uinti Tampere 2006 06B018 50m 45.24
52 425 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb 2006 06A833 50m 49.17
16-17 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 3 Julia  Volkova Moscow team 2004 50m 27.91
2 68 Laura Kellberg Cetus Espoo 2003 03A441 50m 29.65
3 398 Siiri Konkka Åbo Simklubb 2004 04A103 50m 29.94
4 509 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere 2004 04A173 50m 30.08
5 411 Oona Sirkiä Åbo Simklubb 2004 04A596 50m 31.19
6 328 Sofia Ellonen TaTu Tampere 2004 04A435 50m 31.38
7 129 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura 2004 04A222 50m 31.64
8 319 Jessika Liimatta TaTu Tampere 2004 04A169 50m 31.92
9 46 Roona Karola Tuusulan Uimaseura ry 2004 04A099 50m 31.97
10 190 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura 2004 04A278 50m 31.97
11 437 Anni Koivula Nokian Pyry 2003 03B130 50m 32.07
12 312 Sofia Martinkauppi TaTu Tampere 2003 03A049 50m 32.34
13 511 Jessica Mäkinen Uinti Tampere 2004 04A198 50m 32.51
14 531 Frida Ekman Uinti Tampere 2004 04A550 50m 32.71
15 82 Mitra Pietiäinen Joensuun Uimaseura ry 2004 04A567 50m 33.09
16 153 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura 2004 04A701 50m 33.36
17 65 Ciara Wacklin Cetus Espoo 2004 04A037 50m 33.64
18 198 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03B051 50m 33.79
19 503 Salla Rantala Uinti Tampere 2004 04A102 50m 34.59
20 157 Senni Partanen Mikkelin Uimaseura 2004 04A938 50m 35.01
21 599 Emma Lähteenmäki Uinti Tampere 2004 04B219 50m 35.29
22 516 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere 2004 04A363 50m 35.61
23 30 Lea Heinzmann Simmis Grani 2004 04A851 50m 36.44
24 433 Hilma Husari Nokian Pyry 2004 04A874 50m 36.81
25 515 Viivi Heittokangas Uinti Tampere 2004 04A309 50m 37.56
26 248 Emmi Rauhanen Porin Uimaseura 2003 03B056 50m 41.69
18 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 235 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 50m 28.26
2 463 Jasmin Tuovinen Aurajoen Uinti Ry 1995 95A557 50m 28.84
3 119 Raakel Bärlund Lahden Uimaseura 2001 01A081 50m 29.04
4 303 Annika Karinkanta TaTu Tampere 2000 00A300 50m 29.21
5 47 Lyydia Kalenius Cetus Espoo 2000 00A252 50m 29.38
6 169 Jenni Lampi Swimming Jyväskylä 2000 00A178 50m 29.51
7 484 Mila Manner Uinti Tampere 2001 01A167 50m 29.63
8 485 Ina Pollari Uinti Tampere 2002 02A035 50m 29.66
9 188 Nea Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A298 50m 29.77
10 232 Julia Sottinen Porin Uimaseura 2000 00A034 50m 29.94
11 477 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2002 02A165 50m 30.02
12 123 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 50m 30.07
13 722 Claudia Åvist Nurmijärven Uinti 1997 97A007 50m 30.11
14 187 Sanni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A145 50m 30.22
15 55 Jonna Vasara Cetus Espoo 2002 02A118 50m 30.50
16 234 Heta Koivuluoma Porin Uimaseura 1999 99A532 50m 30.72
17 80 Vilhelmiina Wegelius Joensuun Uimaseura ry 2002 02A466 50m 30.74
18 293 Emma-Lotta Tynkkynen TaTu Tampere 1999 99A073 50m 31.01
19 78 Oona Parviainen Joensuun Uimaseura ry 2002 02A431 50m 31.12
20 491 Emma von Dickoff Uinti Tampere 2002 02A117 50m 31.34
21 281 Emmi Heine Rauman Uimaseura 2002 02A604 50m 31.68
22 723 Saara Svahn Kampuksen Plaani 2001 01A172 50m 31.76
23 67 Nelli Ohvo Cetus Espoo 2001 01A937 50m 32.03
24 56 Cia Wacklin Cetus Espoo 2001 01A425 50m 32.37
25 151 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura 2002 02A471 50m 32.50
26 282 Saana Vähämaa Rauman Uimaseura 2002 02A743 50m 33.07
27 294 Mari Kausiala TaTu Tampere 1997 97A442 50m 33.11
28 6 Jenny Kareinen Helsingfors Simsällskap 2002 02A000 50m 33.52
29 19 Erin Ekroos Riihimäen Uimaseura 2002 02B006 50m 33.68
30 58 Anni Savolainen Cetus Espoo 2002 02A184 50m 34.07
31 396 Katariina Niemi Åbo Simklubb 2002 02A179 50m 34.60
32 183 Elsa Parikka Vaajakosken Uimaseura 2002 02B308 50m 35.69
2020-01-21 21:45:56 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner