2021-10-19   01:40:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet
Final 1 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
17.21
Entry time
Pool
Start:
462 1 Niklas Ekholm-Di Giovinazzo 2009 Pyry 50m
697 2 Niklas Silfver 2006 UiTa 50m
763 3 Eino Bucktman 2009 TaTU 50m
766 4 Ivan Lukichev 2009 TaTU 50m
698 5 Luka Heikkuri 2009 UiTa 50m
696 6 Justus Uutela 2010 UiTa 50m
553 7 Aapo Koivuniemi 2004 UiTa 50m
770 8 Sami Niemi 2008 TaTU 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 2 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.22
381 1 Joakim Tienhaara 2011 TaTU 1:02.64 50m
376 2 Ifeanyi Koivuaho 2007 TaTU 57.04 50m
384 3 Elias Leppänen 2009 TaTU 54.92 50m
688 4 Saku Schrader 2004 UiTa 52.48 50m
670 5 Leevi Kivinen 2008 UiTa 54.09 50m
378 6 Rasmus Kautto 2009 TaTU 55.63 50m
375 7 Maxim Rautanen 2010 TaTU 58.37 50m
535 8 Akseli Liukkonen 2005 UiTa 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 3 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.23
661 1 Leo Tähtinen 2008 UiTa 47.97 50m
374 2 Valtteri Saukko 2010 TaTU 47.43 50m
458 3 EINO TONTERI 2010 Pyry 46.78 50m
663 4 Joonatan Niemi 2008 UiTa 46.56 50m
460 5 Hugo Heikkilä 2009 Pyry 46.58 50m
219 6 Antti Sauroja 2008 HäUS 47.08 50m
669 7 Lauri Toivola 2010 UiTa 47.55 50m
637 8 Oskari Jalonen 2008 UiTa 49.16 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 4 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.25
665 1 Lasse Jokiniemi 2007 UiTa 44.90 50m
341 2 Elias Suominen 2008 TaTU 44.49 50m
347 3 Joa Siltakoski 2007 TaTU 43.81 50m
214 4 Niko Aaltonen 2009 HäUS 42.10 50m
634 5 Elias Eironen 2008 UiTa 42.25 50m
367 6 Alex Hamilton 2006 TaTU 44.04 50m
149 7 Santeri Palvanen 2009 LaUS 44.87 50m
43 8 Artur Hakala 2009 SGR 45.14 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 5 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
17.26
Entry time
Pool
Start:
217 1 Niklas Göransson 2008 HäUS 41.59 50m
687 2 Luka Alfthan 2007 UiTa 40.38 50m
668 3 Rafael Mouna 2006 UiTa 39.87 50m
674 4 Aapo Pajunen 2008 UiTa 39.61 50m
357 5 Maxim Zuravljov 2009 TaTU 39.81 50m
372 6 Touko Hokkanen 2008 TaTU 39.97 50m
635 7 Ossi Nevalainen 2008 UiTa 40.43 50m
213 8 Max Tamminen 2009 HäUS 42.00 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 6 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.27
607 1 Aapo Harjula 2007 UiTa 39.14 50m
364 2 Niklas Kallio 2007 TaTU 38.26 50m
362 3 Luukas Kallio 2005 TaTU 37.88 50m
358 4 Nikita Zuravljov 2008 TaTU 37.66 50m
208 5 Samu Nurminen 2008 HäUS 37.67 50m
750 6 Karl  Kuldkepp 2010 Kalevi Ujumiskool 37.89 50m
601 7 Hugo Rossi 2008 UiTa 39.02 50m
686 8 Joel Alfthan 2008 UiTa 39.48 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 7 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.28
342 1 Tero Soukka 2007 TaTU 36.34 50m
739 2 Eero Tarkiainen 2006 UH 36.16 50m
605 3 Konsta Iskala 2006 UiTa 35.84 50m
349 4 Tuomas Kallio 2005 TaTU 33.80 50m
91 5 Aapo Mononen 2007 JoUS 34.12 50m
513 6 Antti Toivonen 2003 UiTa 36.10 50m
203 7 Miko Salmi 2005 HäUS 36.21 50m
600 8 Luukas Kallio 2005 UiTa 36.65 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 8 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.29
212 1 Aleksi Luopajärvi 2006 HäUS 33.23 50m
259 2 Benjamin Salo 2006 PUS 32.96 50m
333 3 Kalle Heinonen 2006 TaTU 32.75 50m
338 4 Joona Kurppa 2004 TaTU 32.00 50m
36 5 Amos Mäkilä 2007 SGR 32.12 50m
730 6 Oskari Pere 2005 HarjUS 32.80 50m
290 7 Vilho Okkonen 2006 RaUS 33.20 50m
541 8 Kasper Kaskela 2004 UiTa 33.26 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 9 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.30
199 1 Iiro Kyllönen 2005 HäUS 31.83 50m
27 2 Andreas Kinnunen 2006 RiUS 31.65 50m
574 3 Iliad Sioofy Khojine 2004 UiTa 31.50 50m
444 4 Kasper Kytö 2005 Pyry 31.31 50m
137 5 Denis Katunov 2006 LaUS 31.35 50m
350 6 Severi Muje 2005 TaTU 31.65 50m
39 7 Tomas Lipponen 2005 SGR 31.71 50m
570 8 Aamos Järveläinen 2006 UiTa 31.93 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 10 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.31
571 1 Julius Järveläinen 2006 UiTa 30.98 50m
189 2 Lenni Kukkonen 2001 HäUS 30.59 50m
94 3 Jesse Saarinen 2006 JoUS 29.70 50m
197 4 Osmo Mäkelä 2004 HäUS 29.57 50m
742 5 Samuel Rooke 2004 UH 29.57 50m
329 6 Markus Koskinen 2005 TaTU 30.50 50m
14 7 Alexander Nyman 2004 RiUS 30.63 50m
578 8 Alex Lehtola 2005 UiTa 31.24 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 11 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.32
564 1 Ivan Chupakhin 2005 UiTa 29.42 50m
193 2 Akseli Soini 2004 HäUS 29.28 50m
415 3 Eero Mäenpää 2005 ÅSK 29.06 50m
417 4 Luka Laaksonen 2005 ÅSK 28.75 50m
442 5 Tuomas Lehtonen 2005 Pyry 28.79 50m
323 6 Miko Veeti Valtteri Vaikkola 2003 TaTU 29.14 50m
13 7 Jeremy Valkeavuori 2004 RiUS 29.39 50m
561 8 Oliver Aspholm 2005 UiTa 29.52 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 12 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.33
194 1 Joni Routamo 2005 HäUS 28.63 50m
229 2 Jesse Anoschkin 2004 PTU 28.37 50m
507 3 Lassi Walden 2004 UiTa 27.98 50m
238 4 Oskari Ovaskainen 2000 PUS 27.69 50m
501 5 Urho Lyytinen 2003 UiTa 27.81 50m
325 6 Joona Saloniemi 2004 TaTU 28.06 50m
408 7 Aaro Puutio 2003 ÅSK 28.61 50m
416 8 Rasmus Rekola 2004 ÅSK 28.74 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 13 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.34
498 1 Joona Kortteinen 2003 UiTa 27.36 50m
7 2 Waldemar Palombi 2004 HSS 26.98 50m
414 3 Arttu Mäenpää 2003 ÅSK 26.85 50m
230 4 Lauri-Matti Huhtasalo 2004 PTU 26.74 50m
510 5 Eemeli  Leinonen 2002 UiTa 26.79 50m
138 6 Jesse Hyppönen 2004 LaUS 26.88 50m
307 7 Mio Harju 2002 TaTU 27.00 50m
192 8 Otto Ahvonen 2003 HäUS 27.49 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 14 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.34
233 1 Lauri Törmä 2000 PUS 26.65 50m
227 2 Justus Hilaja 2002 PTU 26.24 50m
403 3 Aapo Kinnunen 2004 ÅSK 26.09 50m
76 4 Roope Ruohtula 2000 JoUS 25.59 50m
490 5 Akseli Hakala 2003 UiTa 25.65 50m
52 6 Joona Ruuskanen 2000 Cetus 26.13 50m
72 7 Eemeli Nylund 2003 HeiI 26.29 50m
402 8 Eemil Kankare 2003 ÅSK 26.73 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 15 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.35
59 1 Tuomas Jokinen 2001 Cetus 25.52 50m
60 2 Leo Mikkonen 2002 Cetus 25.10 50m
61 3 Eemil Kylmä 2001 Cetus 24.74 50m
110 4 Mikael Niklas Laakso 1997 KoU 24.40 50m
481 5 Kalle Pyykkönen 1996 UiTa 24.74 50m
79 6 Akseli Kontiainen 2002 JoUS 24.98 50m
186 7 Timi Torkkel 2001 HäUS 25.25 50m
64 8 Luukas Vainio 2003 Cetus 25.57 50m
Event 12, 50m Vapaauinti Miehet Final 16 (16)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17.36
302 1 Tony Eriksson 1995 TaTU 24.39 50m
4 2 Ismailov Magomed 2002 VoVis 24.00 50m
299 3 Juho Eerola 1995 TaTU 23.81 50m
296 4 Anton Herrala 1993 TaTU 22.43 50m
5 5 Daniil Bolshakov 2002 WaKiS 23.63 50m
300 6 Matias Tyry 1993 TaTU 23.98 50m
298 7 Teemu Viitanen 1992 TaTU 24.17 50m
397 8 Santeri Herpola 2003 ÅSK 24.39 50m
2020-01-25 10.16.45 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner