2021-10-19   01:18:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset
Final 1 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
18.01
Entry time
Pool
Start:
459 1 Sofia Hämäläinen 2008 Pyry 50m
162 2 Vilma Saarelainen 2006 MiUS 50m
382 3 Siiri Tarkka 2008 TaTU 1:59.03 50m
263 4 Jasmin Salo 2008 PUS 1:55.96 50m
264 5 Ella Hatanpää 2008 PUS 1:56.77 50m
772 6 Sina Huvila 2010 TaTU 50m
246 7 Bettina Heikkilä 2004 PUS 50m
8 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 2 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.03
258 1 Peppiina Lettosunti 2008 PUS 1:49.50 50m
454 2 Lotta Malmelin 2009 Pyry 1:44.65 50m
621 3 Hanna Zautasvili 2008 UiTa 1:42.98 50m
107 4 Miina Vatanen 2009 JoUS 1:42.46 50m
176 5 Siiri Nivukoski 2008 SeUi 1:42.82 50m
449 6 Lotta Laine 2008 Pyry 1:43.60 50m
629 7 Sara Mäkiaho 2007 UiTa 1:46.58 50m
261 8 Paulina Deltuvaite 2008 PUS 1:50.49 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 3 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.05
611 1 Ameli Pitrè 2008 UiTa 1:40.92 50m
565 2 Emmi Jokinen 2008 UiTa 1:40.82 50m
243 3 Helka Känkänen 2008 PUS 1:38.70 50m
453 4 Milja Juvonen 2007 Pyry 1:37.65 50m
754 5 Kertu Eliis Kangru 2010 Kalevi Ujumiskool 1:37.85 50m
172 6 Julia Luomakortes 2008 SeUi 1:39.39 50m
210 7 Ilona Salonen 2006 HäUS 1:40.91 50m
209 8 Neea Väkinen 2006 HäUS 1:42.30 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 4 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.07
270 1 Ines Saarinen 2008 PUS 1:35.33 50m
249 2 Heidi Huppunen 2008 PUS 1:34.57 50m
760 3 Laura-Lota  Melih 2009 Kalevi Ujumiskool 1:33.46 50m
104 4 Ella Määttä 2008 JoUS 1:33.06 50m
163 5 Siiri Pynnönen 2006 MiUS 1:33.34 50m
105 6 Peppi Vartiainen 2008 JoUS 1:34.25 50m
452 7 Vilma Koivula 2008 Pyry 1:34.62 50m
109 8 Minni Koskivirta 2009 JoUS 1:36.12 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 5 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
18.10
Entry time
Pool
Start:
615 1 Nella Kuivanen 2008 UiTa 1:32.43 50m
170 2 Nana Murtomäki 2008 SeUi 1:30.75 50m
614 3 Hanna Vänni 2008 UiTa 1:30.51 50m
266 4 Lyyli Järvi 2007 PUS 1:29.87 50m
598 5 Selma Ala-Karvia 2008 UiTa 1:30.06 50m
100 6 Nicola Burman 2008 JoUS 1:30.65 50m
174 7 Helmi Koivisto 2009 SeUi 1:31.72 50m
205 8 Helmi Heinonen 2006 HäUS 1:32.94 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 6 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.11
568 1 Veera Nurmikolu 2007 UiTa 1:29.22 50m
236 2 Amanda Rahola 2003 PUS 1:29.17 50m
741 3 Eedi Imppola 2008 UH 1:27.42 50m
244 4 Hilla-Maaria Juhola 2007 PUS 1:26.06 50m
580 5 Milja Prepula 2006 UiTa 1:26.43 50m
606 6 Riia Pietilä 2006 UiTa 1:28.83 50m
255 7 Amanda Ahmaoja 2005 PUS 1:29.18 50m
239 8 Pinja Kallio 2004 PUS 1:29.35 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 7 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.13
211 1 Saimi Lanki 2008 HäUS 1:25.72 50m
82 2 Mitra Pietiäinen 2004 JoUS 1:23.81 50m
590 3 Emmiina Eho 2007 UiTa 1:23.59 50m
225 4 Peppi Lehtinen 2007 KU 1:23.42 50m
314 5 Nanna Tynkkynen 2003 TaTU 1:23.58 50m
154 6 Iina Kukkonen 2005 MiUS 1:23.65 50m
291 7 Pia Hellmann 2006 RaUS 1:25.23 50m
450 8 Emma Tieaho 2008 Pyry 1:25.77 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 8 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.15
88 1 Inka Hämäläinen 2007 JoUS 1:22.63 50m
84 2 Merete Lätti 2006 JoUS 1:21.95 50m
171 3 Albertiina Kotkaniemi 2008 SeUi 1:21.00 50m
114 4 Noora Koukkari 2004 KoU 1:19.53 50m
262 5 Viola Karismaa 2005 PUS 1:19.90 50m
433 6 Hilma Husari 2004 Pyry 1:21.79 50m
185 7 Malla Hämäläinen 2008 ViesU 1:22.03 50m
518 8 Ranja Ruotoistenmäki 2004 UiTa 1:23.25 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 9 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.17
566 1 Aino Ruottinen 2007 UiTa 1:19.26 50m
550 2 Emilia Peuhkurinen 2005 UiTa 1:18.99 50m
554 3 Heidi Helenius 2005 UiTa 1:18.76 50m
250 4 Nelli Laaksonen 2005 PUS 1:17.23 50m
412 5 Minttu Kiili 2005 ÅSK 1:18.22 50m
96 6 Vilma Vatanen 2007 JoUS 1:18.82 50m
537 7 Melissa Virtanen 2004 UiTa 1:19.12 50m
251 8 Hanna Törmä 2007 PUS 1:19.38 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 10 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.19
522 1 Siiri Mätäsjärvi 2004 UiTa 1:16.35 50m
543 2 Elena Surakka 2005 UiTa 1:16.04 50m
136 3 tinka tamminen 2006 LaUS 1:15.62 50m
411 4 Oona Sirkiä 2004 ÅSK 1:14.59 50m
478 5 Hanna Hammar 1998 UiTa 1:14.79 50m
289 6 Anni Törmänen 2005 RaUS 1:15.74 50m
126 7 Milla Kähkönen 2005 LaUS 1:16.24 50m
516 8 Siiri Ala-Karvia 2004 UiTa 1:16.90 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 11 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.20
479 1 Heini Hammar 1999 UiTa 1:13.37 50m
404 2 Sonila Selimi 2005 ÅSK 1:13.07 50m
65 3 Ciara Wacklin 2004 Cetus 1:11.76 50m
420 4 Tilda Aaltonen 2006 ÅSK 1:09.38 50m
577 5 Enna Eho 2004 UiTa 1:11.21 50m
421 6 Kerttu Rantanen 2007 ÅSK 1:12.53 50m
399 7 Daniela Degenhardt 2003 ÅSK 1:13.23 50m
81 8 Melinda Moilanen 2000 JoUS 1:13.44 50m
Event 15, 100m Selkäuinti Naiset Final 12 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.22
413 1 Maura Bergström 2005 ÅSK 1:09.06 50m
407 2 Kukka Kangas 2005 ÅSK 1:08.61 50m
400 3 Kerttu Nurmi 2003 ÅSK 1:07.79 50m
57 4 Peppi Siirtola 2002 Cetus 1:04.27 50m
235 5 Emmi Kaunisto 2002 PUS 1:06.24 50m
168 6 Emma Nieminen 1996 SWIM 1:07.88 50m
496 7 Kanerva Kinnunen 2004 UiTa 1:08.76 50m
231 8 Janina Ollikainen 2000 PUS 1:09.33 50m
2020-01-25 10.16.48 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner