2021-10-28   16:25:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet
Final 1 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
19.17
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
462 3 Niklas Ekholm-Di Giovinazzo 2009 Pyry 50m
665 4 Lasse Jokiniemi 2007 UiTa 50m
670 5 Leevi Kivinen 2008 UiTa 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 2 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.18
460 1 Hugo Heikkilä 2009 Pyry 50m
637 2 Oskari Jalonen 2008 UiTa 2:07.70 50m
384 3 Elias Leppänen 2009 TaTU 2:00.06 50m
376 4 Ifeanyi Koivuaho 2007 TaTU 1:57.49 50m
378 5 Rasmus Kautto 2009 TaTU 1:59.12 50m
375 6 Maxim Rautanen 2010 TaTU 2:06.74 50m
668 7 Rafael Mouna 2006 UiTa 50m
697 8 Niklas Silfver 2006 UiTa 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 3 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.21
650 1 Pontus Pyykkö 2011 UiTa 1:52.64 50m
683 2 Markus Cook 2009 UiTa 1:49.34 50m
651 3 Alex Isotalo 2009 UiTa 1:46.19 50m
374 4 Valtteri Saukko 2010 TaTU 1:44.03 50m
660 5 Daniel Kuidunen 2009 UiTa 1:45.72 50m
458 6 EINO TONTERI 2010 Pyry 1:47.19 50m
624 7 Sisu Toiva 2009 UiTa 1:50.95 50m
663 8 Joonatan Niemi 2008 UiTa 1:56.17 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 4 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.23
272 1 Fran Klaric 2009 PUS 1:39.89 50m
664 2 Jesse Virta 2007 UiTa 1:31.01 50m
647 3 Eliel Grönroos 2009 UiTa 1:30.60 50m
208 4 Samu Nurminen 2008 HäUS 1:26.66 50m
653 5 Adam Bazhyna 2010 UiTa 1:26.75 50m
648 6 Eeli Lehtinen 2009 UiTa 1:30.94 50m
213 7 Max Tamminen 2009 HäUS 1:33.84 50m
679 8 Atte Katajisto 2009 UiTa 1:40.51 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 5 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
19.25
Entry time
Pool
Start:
324 1 Ferdinand Backman 2006 TaTU 1:23.31 50m
639 2 Eero Olli 2008 UiTa 1:22.74 50m
173 3 Luka Hemminki 2008 SeUi 1:21.82 50m
541 4 Kasper Kaskela 2004 UiTa 1:21.22 50m
595 5 Tobias Lydén 2008 UiTa 1:21.24 50m
739 6 Eero Tarkiainen 2006 UH 1:22.30 50m
750 7 Karl  Kuldkepp 2010 Kalevi Ujumiskool 1:22.78 50m
607 8 Aapo Harjula 2007 UiTa 1:26.03 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 6 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.27
553 1 Aapo Koivuniemi 2004 UiTa 1:21.00 50m
292 2 Daniel Przado 2008 RaUS 1:19.86 50m
529 3 Niklas Töyrylä 2006 UiTa 1:19.18 50m
605 4 Konsta Iskala 2006 UiTa 1:17.89 50m
659 5 Alexandro Sivenius 2007 UiTa 1:18.91 50m
603 6 Topi Äikäs 2007 UiTa 1:19.47 50m
513 7 Antti Toivonen 2003 UiTa 1:20.22 50m
446 8 Emil Savolainen 2007 Pyry 1:21.14 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 7 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.29
91 1 Aapo Mononen 2007 JoUS 1:17.47 50m
600 2 Luukas Kallio 2005 UiTa 1:17.34 50m
177 3 Lauri Jumppanen 2007 SeUi 1:16.72 50m
178 4 Oskari Juntti 2008 SeUi 1:15.39 50m
92 5 Topias Partinen 2007 JoUS 1:15.46 50m
212 6 Aleksi Luopajärvi 2006 HäUS 1:16.96 50m
640 7 Sakari Rossi 2008 UiTa 1:17.37 50m
573 8 Mikael Uitto 2007 UiTa 1:17.74 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 8 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.30
424 1 Linus Korin 2006 ÅSK 1:14.25 50m
730 2 Oskari Pere 2005 HarjUS 1:12.89 50m
259 3 Benjamin Salo 2006 PUS 1:12.67 50m
560 4 Rasmus Ruotoistenmäki 2006 UiTa 1:12.27 50m
745 5 Tuomas Nieminen 2004 UH 1:12.32 50m
333 6 Kalle Heinonen 2006 TaTU 1:12.89 50m
106 7 Antto Koppinen 2006 JoUS 1:13.32 50m
93 8 Nuutti Kerkkänen 2007 JoUS 1:15.10 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 9 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.32
633 1 Petter Kaskela 2007 UiTa 1:11.72 50m
594 2 Georg Aspholm 2008 UiTa 1:11.33 50m
574 3 Iliad Sioofy Khojine 2004 UiTa 1:10.46 50m
199 4 Iiro Kyllönen 2005 HäUS 1:09.47 50m
350 5 Severi Muje 2005 TaTU 1:09.63 50m
160 6 Akseli Kellman 2007 MiUS 1:10.52 50m
448 7 Luka Hirvonen 2006 Pyry 1:11.70 50m
290 8 Vilho Okkonen 2006 RaUS 1:12.22 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 10 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.34
588 1 Leevi Luoma 2005 UiTa 1:08.78 50m
141 2 Joonas Pulkkinen 2007 LaUS 1:08.56 50m
26 3 Valtteri Niemimuukko 2005 RiUS 1:07.47 50m
155 4 Veeti Vilén 2004 MiUS 1:07.23 50m
735 5 Aaro Imppola 2006 UH 1:07.30 50m
589 6 Tobias Syrjä 2006 UiTa 1:08.49 50m
749 7 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 AUi 1:08.72 50m
591 8 Áron Zautasvili 2006 UiTa 1:09.37 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 11 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.35
469 1 Alex Yli-Salomäki 2006 AUi 1:06.87 50m
547 2 Valtteri Pellinen 2007 UiTa 1:06.42 50m
137 3 Denis Katunov 2006 LaUS 1:05.77 50m
575 4 Sami Schrader 2006 UiTa 1:05.49 50m
340 5 Sebastian Sojolin 2006 TaTU 1:05.74 50m
83 6 Konsta Kauppinen 2005 JoUS 1:06.42 50m
540 7 Väinö Pitkänen 2006 UiTa 1:06.44 50m
139 8 Riku Huuhka 2005 LaUS 1:07.12 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 12 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.37
147 1 Kasperi Haverinen 2005 LaUS 1:04.29 50m
569 2 Matias Leiwo 2006 UiTa 1:03.70 50m
742 3 Samuel Rooke 2004 UH 1:03.14 50m
507 4 Lassi Walden 2004 UiTa 1:02.73 50m
229 5 Jesse Anoschkin 2004 PTU 1:02.95 50m
193 6 Akseli Soini 2004 HäUS 1:03.41 50m
416 7 Rasmus Rekola 2004 ÅSK 1:03.96 50m
408 8 Aaro Puutio 2003 ÅSK 1:04.82 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 13 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.38
467 1 Joonatan Davie 2006 AUi 1:02.19 50m
325 2 Joona Saloniemi 2004 TaTU 1:01.38 50m
311 3 Akseli Kotti 2004 TaTU 1:00.79 50m
72 4 Eemeli Nylund 2003 HeiI 59.53 50m
318 5 Petteri Lepola 2003 TaTU 59.64 50m
307 6 Mio Harju 2002 TaTU 1:00.90 50m
417 7 Luka Laaksonen 2005 ÅSK 1:01.65 50m
115 8 Konsta Kukkonen 2006 KoU 1:02.33 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 14 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.40
134 1 Julius Airas 2003 LaUS 59.17 50m
53 2 Rasmus Virta 1998 Cetus 58.26 50m
233 3 Lauri Törmä 2000 PUS 58.02 50m
348 4 Efim Romanov 2002 TaTU 56.57 50m
70 5 Matias Rasinmäki 2003 Cetus 57.12 50m
321 6 Niilo Kilpeläinen 2004 TaTU 58.05 50m
133 7 Jonne Isoranta 2003 LaUS 59.07 50m
334 8 Konsta Kallio 2004 TaTU 59.32 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 15 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.41
488 1 Tatu Hapuoja 2003 UiTa 56.30 50m
489 2 Jere Broman 2002 UiTa 56.09 50m
240 3 Lauri-Luukas Jäntti 2002 PUS 55.79 50m
113 4 Risto Martikainen 2003 KoU 55.74 50m
76 5 Roope Ruohtula 2000 JoUS 55.77 50m
414 6 Arttu Mäenpää 2003 ÅSK 56.07 50m
317 7 Lassi Niemi 2004 TaTU 56.12 50m
322 8 Eero Rautaporras 2005 TaTU 56.31 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 16 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.42
483 1 Werneri Koskinen 1998 UiTa 55.11 50m
60 2 Leo Mikkonen 2002 Cetus 54.64 50m
301 3 Reko Patinen 1998 TaTU 54.61 50m
61 4 Eemil Kylmä 2001 Cetus 53.95 50m
63 5 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus 54.30 50m
79 6 Akseli Kontiainen 2002 JoUS 54.62 50m
16 7 Onni Äijälä 2004 RiUS 54.94 50m
309 8 Santeri Mettälä 1999 TaTU 55.38 50m
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet Final 17 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19.44
492 1 Jakob Sievers 2000 UiTa 53.42 50m
73 2 Miika Tolvanen 1996 JoUS 53.26 50m
64 3 Luukas Vainio 2003 Cetus 52.83 50m
8 4 Niko Mäkelä 1998 RiUS 50.88 50m
4 5 Ismailov Magomed 2002 VoVis 52.00 50m
5 6 Daniil Bolshakov 2002 WaKiS 52.96 50m
74 7 Roope Eiserbeck 1999 JoUS 53.37 50m
51 8 Eetu Alitalo 1999 Cetus 53.57 50m
2020-01-25 10.16.52 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner