2021-10-19   01:18:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet
Final 1 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
11.24
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
773 3 Timi Niemi 2012 TaTU 50m
762 4 Eemeli Pennanen 2009 TaTU 50m
665 5 Lasse Jokiniemi 2007 UiTa 50m
6 50m
7 50m
8 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 2 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.25
1 50m
70 2 Matias Rasinmäki 2003 Cetus 50m
696 3 Justus Uutela 2010 UiTa 50m
43 4 Artur Hakala 2009 SGR 50m
698 5 Luka Heikkuri 2009 UiTa 50m
768 6 Kiri Karttunen 2009 TaTU 50m
688 7 Saku Schrader 2004 UiTa 50m
8 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 3 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.26
40 1 Carl-Victor Nykvist 2007 SGR 50m
767 2 Justus Tikkanen 2010 TaTU 50m
669 3 Lauri Toivola 2010 UiTa 1:00.79 50m
661 4 Leo Tähtinen 2008 UiTa 57.28 50m
637 5 Oskari Jalonen 2008 UiTa 58.41 50m
670 6 Leevi Kivinen 2008 UiTa 1:11.41 50m
349 7 Tuomas Kallio 2005 TaTU 50m
697 8 Niklas Silfver 2006 UiTa 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 4 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.28
341 1 Elias Suominen 2008 TaTU 55.75 50m
683 2 Markus Cook 2009 UiTa 54.30 50m
217 3 Niklas Göransson 2008 HäUS 53.97 50m
663 4 Joonatan Niemi 2008 UiTa 52.94 50m
149 5 Santeri Palvanen 2009 LaUS 53.00 50m
605 6 Konsta Iskala 2006 UiTa 54.22 50m
651 7 Alex Isotalo 2009 UiTa 54.31 50m
660 8 Daniel Kuidunen 2009 UiTa 55.89 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 5 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
11.29
Entry time
Pool
Start:
647 1 Eliel Grönroos 2009 UiTa 52.00 50m
372 2 Touko Hokkanen 2008 TaTU 51.85 50m
272 3 Fran Klaric 2009 PUS 51.15 50m
347 4 Joa Siltakoski 2007 TaTU 49.70 50m
635 5 Ossi Nevalainen 2008 UiTa 50.44 50m
367 6 Alex Hamilton 2006 TaTU 51.38 50m
650 7 Pontus Pyykkö 2011 UiTa 51.97 50m
624 8 Sisu Toiva 2009 UiTa 52.91 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 6 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.30
363 1 Daniil Tirronen 2008 TaTU 49.41 50m
357 2 Maxim Zuravljov 2009 TaTU 49.18 50m
34 3 Aarni Rahkonen 2009 SGR 48.55 50m
324 4 Ferdinand Backman 2006 TaTU 48.18 50m
214 5 Niko Aaltonen 2009 HäUS 48.25 50m
601 6 Hugo Rossi 2008 UiTa 48.86 50m
668 7 Rafael Mouna 2006 UiTa 49.32 50m
679 8 Atte Katajisto 2009 UiTa 49.48 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 7 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.31
607 1 Aapo Harjula 2007 UiTa 47.90 50m
739 2 Eero Tarkiainen 2006 UH 47.24 50m
361 3 Eetu Nissinen 2008 TaTU 46.71 50m
364 4 Niklas Kallio 2007 TaTU 45.02 50m
533 5 Veeti Heittokangas 2006 UiTa 45.33 50m
634 6 Elias Eironen 2008 UiTa 46.76 50m
653 7 Adam Bazhyna 2010 UiTa 47.34 50m
648 8 Eeli Lehtinen 2009 UiTa 47.97 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 8 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.33
553 1 Aapo Koivuniemi 2004 UiTa 44.61 50m
358 2 Nikita Zuravljov 2008 TaTU 44.00 50m
753 3 Kenneth Keiv 2010 Kalevi Ujumiskool 43.42 50m
513 4 Antti Toivonen 2003 UiTa 43.23 50m
687 5 Luka Alfthan 2007 UiTa 43.29 50m
674 6 Aapo Pajunen 2008 UiTa 43.62 50m
343 7 Vili Niemi 2006 TaTU 44.41 50m
600 8 Luukas Kallio 2005 UiTa 44.92 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 9 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.34
203 1 Miko Salmi 2005 HäUS 43.20 50m
362 2 Luukas Kallio 2005 TaTU 42.62 50m
42 3 Joona Korte 2007 SGR 42.13 50m
92 4 Topias Partinen 2007 JoUS 40.57 50m
342 5 Tero Soukka 2007 TaTU 42.03 50m
94 6 Jesse Saarinen 2006 JoUS 42.41 50m
541 7 Kasper Kaskela 2004 UiTa 43.17 50m
686 8 Joel Alfthan 2008 UiTa 43.21 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 10 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.35
93 1 Nuutti Kerkkänen 2007 JoUS 40.18 50m
333 2 Kalle Heinonen 2006 TaTU 38.65 50m
735 3 Aaro Imppola 2006 UH 37.42 50m
432 4 Topi Salminen 2004 Pyry 35.75 50m
36 5 Amos Mäkilä 2007 SGR 36.77 50m
189 6 Lenni Kukkonen 2001 HäUS 38.26 50m
626 7 Jesse Uutela 2008 UiTa 40.09 50m
562 8 Henrik  Leinonen 2005 UiTa 40.23 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 11 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.36
564 1 Ivan Chupakhin 2005 UiTa 35.64 50m
311 2 Akseli Kotti 2004 TaTU 35.43 50m
192 3 Otto Ahvonen 2003 HäUS 34.97 50m
331 4 Lev Vlasov 2007 TaTU 34.62 50m
197 5 Osmo Mäkelä 2004 HäUS 34.83 50m
229 6 Jesse Anoschkin 2004 PTU 35.40 50m
155 7 Veeti Vilén 2004 MiUS 35.61 50m
9 8 Ville Savulahti 2003 RiUS 35.68 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 12 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.37
194 1 Joni Routamo 2005 HäUS 34.34 50m
83 2 Konsta Kauppinen 2005 JoUS 32.89 50m
286 3 Joonas Arponen 2005 RaUS 32.75 50m
72 4 Eemeli Nylund 2003 HeiI 32.30 50m
508 5 Samuel Sainio 2005 UiTa 32.59 50m
241 6 Juho Törmä 2005 PUS 32.85 50m
415 7 Eero Mäenpää 2005 ÅSK 32.90 50m
14 8 Alexander Nyman 2004 RiUS 34.47 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 13 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.38
418 1 Jaakko Pihlava 2004 ÅSK 32.12 50m
23 2 Perttu Järvinen 2003 RiUS 31.63 50m
186 3 Timi Torkkel 2001 HäUS 31.15 50m
551 4 Antte Säilä 2004 UiTa 30.75 50m
402 5 Eemil Kankare 2003 ÅSK 30.90 50m
334 6 Konsta Kallio 2004 TaTU 31.33 50m
501 7 Urho Lyytinen 2003 UiTa 31.94 50m
498 8 Joona Kortteinen 2003 UiTa 32.16 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 14 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.39
73 1 Miika Tolvanen 1996 JoUS 30.10 50m
490 2 Akseli Hakala 2003 UiTa 29.64 50m
316 3 Elias Laine 2002 TaTU 29.08 50m
397 4 Santeri Herpola 2003 ÅSK 28.68 50m
299 5 Juho Eerola 1995 TaTU 28.78 50m
403 6 Aapo Kinnunen 2004 ÅSK 29.24 50m
505 7 Visa Kotiniitty 2003 UiTa 29.69 50m
240 8 Lauri-Luukas Jäntti 2002 PUS 30.10 50m
Event 2, 50m Selkäuinti Miehet Final 15 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.40
488 1 Tatu Hapuoja 2003 UiTa 28.24 50m
69 2 Niklas Hatakka 2003 Cetus 27.54 50m
295 3 Petja Yritys 1993 TaTU 27.09 50m
297 4 Roope Kastarinen 1994 TaTU 26.15 50m
48 5 Roni Kallström 2001 Cetus 26.32 50m
110 6 Mikael Niklas Laakso 1997 KoU 27.25 50m
74 7 Roope Eiserbeck 1999 JoUS 27.60 50m
5 8 Daniil Bolshakov 2002 WaKiS 28.50 50m
2020-01-25 10.16.31 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner