2021-10-20   05:41:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset
Final 1 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
11.41
Entry time
Pool
Start:
1 50m
264 2 Ella Hatanpää 2008 PUS 50m
345 3 Minea Moisio 2009 TaTU 51.02 50m
425 4 Ada Riquelme Mac Donald 2006 ÅSK 49.17 50m
270 5 Ines Saarinen 2008 PUS 49.22 50m
263 6 Jasmin Salo 2008 PUS 55.64 50m
7 50m
8 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 2 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.43
339 1 Viiu Levola 2008 TaTU 47.76 50m
473 2 Rahma Ezzat 2007 AUi 46.27 50m
454 3 Lotta Malmelin 2009 Pyry 45.91 50m
619 4 Iina Lamminsaari 2006 UiTa 45.24 50m
386 5 Chiara Kippola 2008 TaTU 45.50 50m
273 6 Kaisa Majasaari 2009 PUS 46.13 50m
258 7 Peppiina Lettosunti 2008 PUS 46.32 50m
645 8 Kerttu Mätäsjärvi 2009 UiTa 48.32 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 3 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.44
385 1 Nelli Hietala 2007 TaTU 45.07 50m
638 2 Emmi Lindholm 2007 UiTa 43.71 50m
545 3 maisa savisto 2006 UiTa 43.23 50m
118 4 Olivia Romo 2005 LaKa 42.64 50m
165 5 Elli Himanen 2009 MiUS 42.85 50m
453 6 Milja Juvonen 2007 Pyry 43.52 50m
346 7 Venla Rajala 2008 TaTU 44.25 50m
205 8 Helmi Heinonen 2006 HäUS 45.16 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 4 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.45
248 1 Emmi Rauhanen 2003 PUS 41.69 50m
191 2 Iida Salonen 2005 HäUS 41.32 50m
630 3 Aino Jääskeläinen 2006 UiTa 40.31 50m
164 4 Iita Pitkänen 2006 MiUS 39.30 50m
580 5 Milja Prepula 2006 UiTa 39.79 50m
257 6 Ronja Rantanen 2005 PUS 40.37 50m
474 7 Roosa Junnila 2007 AUi 41.62 50m
459 8 Sofia Hämäläinen 2008 Pyry 42.14 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 5 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
11.46
Entry time
Pool
Start:
88 1 Inka Hämäläinen 2007 JoUS 39.08 50m
174 2 Helmi Koivisto 2009 SeUi 38.93 50m
538 3 Emmi Lapikisto 2005 UiTa 38.26 50m
152 4 Ronja Ruottinen 2005 MiUS 38.15 50m
204 5 Tytti Rantanen 2006 HäUS 38.23 50m
472 6 Aino Suomalainen 2007 AUi 38.37 50m
45 7 Venla Almira 2006 SGR 39.03 50m
572 8 Lila Niskala 2006 UiTa 39.13 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 6 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.47
35 1 Sofie Nauklér 2006 SGR 37.66 50m
556 2 Joanna Salonen 2006 UiTa 37.19 50m
154 3 Iina Kukkonen 2005 MiUS 37.01 50m
22 4 Siiri Ruponen 2005 RiUS 36.65 50m
433 5 Hilma Husari 2004 Pyry 36.81 50m
732 6 Lilli Järvenpää 2006 HarjUS 37.07 50m
515 7 Viivi Heittokangas 2004 UiTa 37.56 50m
266 8 Lyyli Järvi 2007 PUS 37.82 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 7 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.48
30 1 Lea Heinzmann 2004 SGR 36.44 50m
527 2 Eeva Toroi 2005 UiTa 36.31 50m
465 3 Ronja Vilska 2006 AUi 36.21 50m
38 4 Linnea Heikkilä 2008 SGR 35.97 50m
162 5 Vilma Saarelainen 2006 MiUS 36.05 50m
544 6 Ippi Ranta 2006 UiTa 36.22 50m
159 7 Venla Kantanen 2006 MiUS 36.43 50m
543 8 Elena Surakka 2005 UiTa 36.53 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 8 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.49
555 1 piia lahtinen 2006 UiTa 35.88 50m
468 2 Mia Karolina Müürsepp 2006 AUi 35.83 50m
466 3 Linnea Koski 2007 AUi 35.48 50m
96 4 Vilma Vatanen 2007 JoUS 35.42 50m
476 5 Sara Elomäki 2006 AUi 35.47 50m
516 6 Siiri Ala-Karvia 2004 UiTa 35.61 50m
587 7 Saana Keskinen 2005 UiTa 35.86 50m
475 8 Miisa Järvinen 2007 AUi 35.94 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 9 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.50
87 1 Viivi Pesonen 2006 JoUS 35.36 50m
185 2 Malla Hämäläinen 2008 ViesU 35.13 50m
157 3 Senni Partanen 2004 MiUS 35.01 50m
558 4 Milana Virtanen 2006 UiTa 34.84 50m
247 5 Emilia Rahola 2006 PUS 34.91 50m
98 6 Anri Parviainen 2008 JoUS 35.05 50m
599 7 Emma Lähteenmäki 2004 UiTa 35.29 50m
200 8 Veera Viskari 2005 HäUS 35.38 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 10 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.51
503 1 Salla Rantala 2004 UiTa 34.59 50m
156 2 Sofia Lepistö 2006 MiUS 34.29 50m
58 3 Anni Savolainen 2002 Cetus 34.07 50m
420 4 Tilda Aaltonen 2006 ÅSK 33.97 50m
585 5 Elli Kenttälä 2006 UiTa 34.02 50m
421 6 Kerttu Rantanen 2007 ÅSK 34.23 50m
31 7 IIda Tawast 2007 SGR 34.36 50m
396 8 Katariina Niemi 2002 ÅSK 34.60 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 11 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.52
19 1 Erin Ekroos 2002 RiUS 33.68 50m
287 2 Erin Heinikangas 2007 RaUS 33.56 50m
526 3 Henni Halme 2005 UiTa 33.54 50m
431 4 Jenna Nousiainen 2005 Pyry 33.45 50m
6 5 Jenny Kareinen 2002 HSS 33.52 50m
426 6 Mona Vahteristo 2005 ValkUS 33.56 50m
65 7 Ciara Wacklin 2004 Cetus 33.64 50m
198 8 Aada Viitamäki 2003 HäUS 33.79 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 12 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.53
201 1 Aino Kunelius 2005 HäUS 33.29 50m
82 2 Mitra Pietiäinen 2004 JoUS 33.09 50m
530 3 Ilona Niemi 2005 UiTa 32.93 50m
743 4 Elli Lenkkeri 2006 UH 32.72 50m
142 5 Juulia Sakomaa 2005 LaUS 32.76 50m
282 6 Saana Vähämaa 2002 RaUS 33.07 50m
294 7 Mari Kausiala 1997 TaTU 33.11 50m
153 8 Tuuli Kammonen 2004 MiUS 33.36 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 13 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.54
546 1 Enni Halttunen 2005 UiTa 32.52 50m
151 2 Veera Saarelainen 2002 MiUS 32.50 50m
471 3 Mirella Sauhula 2006 AUi 32.11 50m
67 4 Nelli Ohvo 2001 Cetus 32.03 50m
437 5 Anni Koivula 2003 Pyry 32.07 50m
312 6 Sofia Martinkauppi 2003 TaTU 32.34 50m
511 7 Jessica Mäkinen 2004 UiTa 32.51 50m
531 8 Frida Ekman 2004 UiTa 32.71 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 14 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.55
723 1 Saara Svahn 2001 Plaani 31.76 50m
733 2 Vilja Saarinen 2005 UH 31.66 50m
464 3 Mirelle Hirsiniemi 2007 AUi 31.59 50m
491 4 Emma von Dickoff 2002 UiTa 31.34 50m
328 5 Sofia Ellonen 2004 TaTU 31.38 50m
129 6 Sohvi Kallinen 2004 LaUS 31.64 50m
281 7 Emmi Heine 2002 RaUS 31.68 50m
319 8 Jessika Liimatta 2004 TaTU 31.92 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 15 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.56
411 1 Oona Sirkiä 2004 ÅSK 31.19 50m
293 2 Emma-Lotta Tynkkynen 1999 TaTU 31.01 50m
80 3 Vilhelmiina Wegelius 2002 JoUS 30.74 50m
55 4 Jonna Vasara 2002 Cetus 30.50 50m
234 5 Heta Koivuluoma 1999 PUS 30.72 50m
18 6 Anniina Ahonen 2005 RiUS 30.83 50m
78 7 Oona Parviainen 2002 JoUS 31.12 50m
404 8 Sonila Selimi 2005 ÅSK 31.28 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 16 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.57
722 1 Claudia Åvist 1997 NU 30.11 50m
123 2 Saana Liikonen 2001 LaUS 30.07 50m
232 3 Julia Sottinen 2000 PUS 29.94 50m
485 4 Ina Pollari 2002 UiTa 29.66 50m
398 5 Siiri Konkka 2004 ÅSK 29.94 50m
477 6 Olga Koskinen 2002 UKK 30.02 50m
509 7 Siiri Arjanmaa 2004 UiTa 30.08 50m
187 8 Sanni Kilponen 2001 HäUS 30.22 50m
Event 3, 50m Perhosuinti Naiset Final 17 (17)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.58
169 1 Jenni Lampi 2000 SWIM 29.51 50m
303 2 Annika Karinkanta 2000 TaTU 29.21 50m
463 3 Jasmin Tuovinen 1995 AUi 28.84 50m
3 4 Julia  Volkova 2004 Moscow team 27.91 50m
235 5 Emmi Kaunisto 2002 PUS 28.26 50m
119 6 Raakel Bärlund 2001 LaUS 29.04 50m
47 7 Lyydia Kalenius 2000 Cetus 29.38 50m
484 8 Mila Manner 2001 UiTa 29.63 50m
2020-01-25 10.16.32 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner