2021-10-19   01:29:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet
Final 1 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
14.03
Entry time
Pool
Start:
1 50m
640 2 Sakari Rossi 2008 UiTa 50m
155 3 Veeti Vilén 2004 MiUS 50m
371 4 Pyry Nieminen 2007 TaTU 50m
295 5 Petja Yritys 1993 TaTU 50m
306 6 Petr Pankratov 2002 TaTU 50m
203 7 Miko Salmi 2005 HäUS 50m
8 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 2 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.09
446 1 Emil Savolainen 2007 Pyry 50m
639 2 Eero Olli 2008 UiTa 7:27.74 50m
343 3 Vili Niemi 2006 TaTU 7:03.49 50m
359 4 Miki Vierre 2006 TaTU 6:50.93 50m
361 5 Eetu Nissinen 2008 TaTU 7:01.67 50m
595 6 Tobias Lydén 2008 UiTa 7:14.46 50m
730 7 Oskari Pere 2005 HarjUS 50m
33 8 Mathias Eerola 2008 SGR 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 3 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.17
573 1 Mikael Uitto 2007 UiTa 6:49.01 50m
664 2 Jesse Virta 2007 UiTa 6:42.59 50m
32 3 Patrik Ventus 2007 SGR 6:27.00 50m
750 4 Karl  Kuldkepp 2010 Kalevi Ujumiskool 6:20.22 50m
626 5 Jesse Uutela 2008 UiTa 6:21.20 50m
633 6 Petter Kaskela 2007 UiTa 6:31.57 50m
327 7 Niklas Tikkanen 2007 TaTU 6:48.41 50m
324 8 Ferdinand Backman 2006 TaTU 6:50.37 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 4 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.24
202 1 Ilmari Partanen 2006 HäUS 6:14.95 50m
603 2 Topi Äikäs 2007 UiTa 6:14.35 50m
659 3 Alexandro Sivenius 2007 UiTa 6:12.12 50m
451 4 Konsta Horppu 2008 Pyry 6:08.95 50m
92 5 Topias Partinen 2007 JoUS 6:10.60 50m
751 6 Rome Pukk 2010 Kalevi Ujumiskool 6:13.48 50m
351 7 Eetu Nieminen 2006 TaTU 6:14.68 50m
173 8 Luka Hemminki 2008 SeUi 6:17.33 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 5 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
14.31
Entry time
Pool
Start:
529 1 Niklas Töyrylä 2006 UiTa 6:06.79 50m
591 2 Áron Zautasvili 2006 UiTa 6:00.73 50m
160 3 Akseli Kellman 2007 MiUS 5:56.75 50m
199 4 Iiro Kyllönen 2005 HäUS 5:49.53 50m
177 5 Lauri Jumppanen 2007 SeUi 5:50.19 50m
178 6 Oskari Juntti 2008 SeUi 5:58.18 50m
41 7 Eero Hedemäki 2008 SGR 6:04.97 50m
42 8 Joona Korte 2007 SGR 6:07.61 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 6 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.38
329 1 Markus Koskinen 2005 TaTU 5:45.52 50m
575 2 Sami Schrader 2006 UiTa 5:39.83 50m
589 3 Tobias Syrjä 2006 UiTa 5:36.91 50m
409 4 Frans Sandblom 2006 ÅSK 5:36.09 50m
547 5 Valtteri Pellinen 2007 UiTa 5:36.36 50m
39 6 Tomas Lipponen 2005 SGR 5:39.82 50m
594 7 Georg Aspholm 2008 UiTa 5:40.11 50m
338 8 Joona Kurppa 2004 TaTU 5:47.90 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 7 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.44
93 1 Nuutti Kerkkänen 2007 JoUS 5:33.39 50m
40 2 Carl-Victor Nykvist 2007 SGR 5:33.01 50m
745 3 Tuomas Nieminen 2004 UH 5:28.82 50m
560 4 Rasmus Ruotoistenmäki 2006 UiTa 5:24.52 50m
525 5 Lenni Lehtonen 2004 UiTa 5:26.41 50m
563 6 Saku Pietilä 2006 UiTa 5:31.22 50m
424 7 Linus Korin 2006 ÅSK 5:33.36 50m
539 8 Lauri Mäkinen 2004 UiTa 5:33.49 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 8 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.50
36 1 Amos Mäkilä 2007 SGR 5:21.84 50m
331 2 Lev Vlasov 2007 TaTU 5:20.59 50m
540 3 Väinö Pitkänen 2006 UiTa 5:18.09 50m
25 4 Aapo Rasinmäki 2003 RiUS 5:17.97 50m
29 5 Onni Rahkonen 2007 SGR 5:18.06 50m
141 6 Joonas Pulkkinen 2007 LaUS 5:19.52 50m
742 7 Samuel Rooke 2004 UH 5:21.15 50m
567 8 Max Nikkari 2004 UiTa 5:22.39 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 9 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
14.55
735 1 Aaro Imppola 2006 UH 5:16.47 50m
749 2 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 AUi 5:16.42 50m
13 3 Jeremy Valkeavuori 2004 RiUS 5:09.82 50m
147 4 Kasperi Haverinen 2005 LaUS 5:07.23 50m
145 5 Miko Virtanen 2005 LaUS 5:07.59 50m
441 6 Iiro Räty 2006 Pyry 5:10.82 50m
444 7 Kasper Kytö 2005 Pyry 5:16.44 50m
469 8 Alex Yli-Salomäki 2006 AUi 5:17.85 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 10 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.01
115 1 Konsta Kukkonen 2006 KoU 4:57.56 50m
416 2 Rasmus Rekola 2004 ÅSK 4:53.75 50m
334 3 Konsta Kallio 2004 TaTU 4:51.47 50m
521 4 Riccardo Castagno 2004 UiTa 4:44.57 50m
517 5 Oskar Tuominen 2004 UiTa 4:48.25 50m
415 6 Eero Mäenpää 2005 ÅSK 4:53.38 50m
323 7 Miko Veeti Valtteri Vaikkola 2003 TaTU 4:55.44 50m
11 8 Olavi Männistö 2003 RiUS 5:03.55 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 11 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.07
403 1 Aapo Kinnunen 2004 ÅSK 4:37.56 50m
307 2 Mio Harju 2002 TaTU 4:36.06 50m
417 3 Luka Laaksonen 2005 ÅSK 4:34.15 50m
113 4 Risto Martikainen 2003 KoU 4:29.17 50m
304 5 Pirkka Perkola 2001 TaTU 4:30.93 50m
418 6 Jaakko Pihlava 2004 ÅSK 4:36.05 50m
528 7 Ilja Syrjä 2004 UiTa 4:36.27 50m
467 8 Joonatan Davie 2006 AUi 4:42.28 50m
Event 6, 400m Vapaauinti Miehet Final 12 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.12
348 1 Efim Romanov 2002 TaTU 4:19.40 50m
490 2 Akseli Hakala 2003 UiTa 4:19.10 50m
77 3 Miiro Vartiainen 2001 JoUS 4:14.63 50m
4 4 Ismailov Magomed 2002 VoVis 4:10.00 50m
414 5 Arttu Mäenpää 2003 ÅSK 4:13.04 50m
69 6 Niklas Hatakka 2003 Cetus 4:16.77 50m
7 7 Waldemar Palombi 2004 HSS 4:19.39 50m
317 8 Lassi Niemi 2004 TaTU 4:20.99 50m
2020-01-25 10.16.37 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner