2021-10-19   01:11:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
Event 7, 100m Rintauinti Naiset
Final 1 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
15.17
Entry time
Pool
Start:
736 1 Wilma Wallenius 2005 UH 50m
499 2 Emilia Majuri 2001 UiTa 50m
500 3 Viivi Nieminen 2002 UiTa 50m
769 4 Minja Kautto 2010 TaTU 50m
771 5 Sanni Korhonen 2009 TaTU 50m
246 6 Bettina Heikkilä 2004 PUS 50m
123 7 Saana Liikonen 2001 LaUS 50m
764 8 Helmi Nikula 2008 TaTU 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 2 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.19
504 1 Ilona Halima 2003 UiTa 50m
267 2 Miia Kallio 2011 PUS 2:23.40 50m
677 3 Eveliina Päivärinta 2008 UiTa 2:11.98 50m
454 4 Lotta Malmelin 2009 Pyry 2:11.54 50m
675 5 saaga hakala 2010 UiTa 2:11.72 50m
263 6 Jasmin Salo 2008 PUS 2:21.55 50m
37 7 Veera Tawast 2009 SGR 50m
765 8 Hertta Myllymäki 2010 TaTU 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 3 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.22
390 1 Sara Sadiqi 2007 TaTU 2:06.56 50m
258 2 Peppiina Lettosunti 2008 PUS 2:04.05 50m
657 3 Iina Mäensivu 2008 UiTa 2:02.95 50m
352 4 Ida Hamilton 2008 TaTU 2:02.55 50m
684 5 Pinja Metsäpelto 2008 UiTa 2:02.78 50m
245 6 Stella Seppälä 2007 PUS 2:03.14 50m
353 7 Emmi Oksanen 2009 TaTU 2:04.32 50m
264 8 Ella Hatanpää 2008 PUS 2:10.27 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 4 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.25
758 1 Liisbet  Jaamaste 2011 Kalevi Ujumiskool 2:00.79 25m
270 2 Ines Saarinen 2008 PUS 1:58.59 50m
44 3 Vanessa Nylund 2009 SGR 1:57.99 50m
631 4 nelli savisto 2009 UiTa 1:56.83 50m
265 5 Julia Belov 2007 PUS 1:57.52 50m
616 6 Olivia Gadd 2008 UiTa 1:58.39 50m
249 7 Heidi Huppunen 2008 PUS 1:59.32 50m
370 8 Miisa Yltävä 2008 TaTU 2:02.37 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 5 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
15.27
Entry time
Pool
Start:
269 1 Minttu-Ilona Saine 2008 PUS 1:55.58 50m
170 2 Nana Murtomäki 2008 SeUi 1:54.73 50m
167 3 Venla Päivärinta 2008 IK 1:53.85 50m
366 4 Ekaterina Burnevskaya 2009 TaTU 1:53.08 50m
182 5 Anni Sivonen 2006 VaajUS 1:53.37 50m
172 6 Julia Luomakortes 2008 SeUi 1:53.89 50m
666 7 Aljean Kippola 2009 UiTa 1:55.28 50m
643 8 Linda From 2008 UiTa 1:56.55 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 6 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.29
549 1 Saga Peltolehto 2003 UiTa 1:51.20 50m
512 2 Laura Valonen 2003 UiTa 1:49.96 50m
215 3 Helmi Kakko 2006 HäUS 1:47.63 50m
638 4 Emmi Lindholm 2007 UiTa 1:47.01 50m
755 5 Mia Adriana  Viilup 2010 Kalevi Ujumiskool 1:47.39 25m
369 6 Olivia Saukko 2009 TaTU 1:48.27 50m
606 7 Riia Pietilä 2006 UiTa 1:50.27 50m
388 8 Noora Ekman 2009 TaTU 1:51.30 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 7 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.32
181 1 Pinjasisko Isoaho 2009 VaajUS 1:46.80 50m
548 2 Viivi Kiiveri 2006 UiTa 1:43.83 50m
164 3 Iita Pitkänen 2006 MiUS 1:43.73 50m
248 4 Emmi Rauhanen 2003 PUS 1:41.80 50m
174 5 Helmi Koivisto 2009 SeUi 1:42.82 50m
583 6 Netta Halttunen 2007 UiTa 1:43.83 50m
253 7 Kaisa Harjula 2005 PUS 1:44.55 50m
176 8 Siiri Nivukoski 2008 SeUi 1:46.96 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 8 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.34
254 1 Nelli Ranne 2007 PUS 1:40.55 50m
224 2 Katri Tervola 2007 KU 1:39.84 50m
236 3 Amanda Rahola 2003 PUS 1:39.27 50m
210 4 Ilona Salonen 2006 HäUS 1:39.21 50m
731 5 Annika Uuttu 2004 HarjUS 1:39.25 50m
581 6 Katri Kulovuori 2007 UiTa 1:39.43 50m
757 7 Gloria  Sulg 2008 Kalevi Ujumiskool 1:40.44 25m
609 8 Nella Pesonen 2006 UiTa 1:41.18 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 9 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.36
737 1 Hanna Ponnikas 2004 UH 1:38.75 50m
239 2 Pinja Kallio 2004 PUS 1:38.65 50m
732 3 Lilli Järvenpää 2006 HarjUS 1:38.12 50m
433 4 Hilma Husari 2004 Pyry 1:36.57 50m
171 5 Albertiina Kotkaniemi 2008 SeUi 1:37.18 50m
623 6 Ella Gylden 2007 UiTa 1:38.52 50m
629 7 Sara Mäkiaho 2007 UiTa 1:38.72 50m
740 8 Sonja Tarkiainen 2004 UH 1:39.10 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 10 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.38
161 1 Viivi Ikonen 2006 MiUS 1:35.25 50m
556 2 Joanna Salonen 2006 UiTa 1:32.65 50m
257 3 Ronja Rantanen 2005 PUS 1:30.36 50m
100 4 Nicola Burman 2008 JoUS 1:29.80 50m
610 5 Veera Olli 2005 UiTa 1:30.01 50m
98 6 Anri Parviainen 2008 JoUS 1:31.81 50m
527 7 Eeva Toroi 2005 UiTa 1:33.10 50m
244 8 Hilla-Maaria Juhola 2007 PUS 1:35.41 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 11 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.40
557 1 Erica Tomperi 2004 UiTa 1:28.62 50m
572 2 Lila Niskala 2006 UiTa 1:27.67 50m
6 3 Jenny Kareinen 2002 HSS 1:26.79 50m
288 4 Enni Huttunen 2005 RaUS 1:26.10 50m
283 5 Ella Nore 2002 RaUS 1:26.21 50m
599 6 Emma Lähteenmäki 2004 UiTa 1:27.24 50m
538 7 Emmi Lapikisto 2005 UiTa 1:27.78 50m
733 8 Vilja Saarinen 2005 UH 1:28.80 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 12 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.42
114 1 Noora Koukkari 2004 KoU 1:25.66 50m
524 2 Ida Töyrylä 2004 UiTa 1:23.87 50m
536 3 Kaisu Leinonen 2005 UiTa 1:23.63 50m
15 4 Maija Hinkkala 2005 RiUS 1:23.16 50m
544 5 Ippi Ranta 2006 UiTa 1:23.28 50m
116 6 Matilda Lonka 2003 KoU 1:23.71 50m
38 7 Linnea Heikkilä 2008 SGR 1:24.60 50m
518 8 Ranja Ruotoistenmäki 2004 UiTa 1:25.90 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 13 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.44
593 1 Nea Elomaa 2006 UiTa 1:22.98 50m
320 2 Kiia Kinnunen 2003 TaTU 1:22.71 50m
80 3 Vilhelmiina Wegelius 2002 JoUS 1:22.43 50m
308 4 Anna Rantanen 2001 TaTU 1:22.27 50m
636 5 Saaga Keränen 2006 UiTa 1:22.39 50m
135 6 tiinu tamminen 2006 LaUS 1:22.44 50m
235 7 Emmi Kaunisto 2002 PUS 1:22.78 50m
503 8 Salla Rantala 2004 UiTa 1:23.04 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 14 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.45
144 1 Siiri Haverinen 2007 LaUS 1:20.70 50m
136 2 tinka tamminen 2006 LaUS 1:19.94 50m
17 3 Vlada Guljajeva 2004 RiUS 1:18.80 50m
319 4 Jessika Liimatta 2004 TaTU 1:18.49 50m
531 5 Frida Ekman 2004 UiTa 1:18.76 50m
54 6 Emma Johansson 2003 Cetus 1:19.85 50m
262 7 Viola Karismaa 2005 PUS 1:20.69 50m
435 8 Sivi Juvakka 2005 Pyry 1:21.66 50m
Event 7, 100m Rintauinti Naiset Final 15 (15)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.47
491 1 Emma von Dickoff 2002 UiTa 1:17.21 50m
484 2 Mila Manner 2001 UiTa 1:16.11 50m
112 3 Jenna Pulkkinen 2004 KoU 1:13.91 50m
310 4 Ida Hulkko 1998 TaTU 1:07.42 50m
21 5 Aida Pasma 2003 RiUS 1:13.50 50m
67 6 Nelli Ohvo 2001 Cetus 1:13.99 50m
497 7 aada hakala 2004 UiTa 1:16.53 50m
743 8 Elli Lenkkeri 2006 UH 1:17.94 50m
2020-01-25 10.16.38 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner