2021-10-19   00:53:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
Event 8, 100m Rintauinti Miehet
Final 1 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
15.50
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
49 3 Anton Nuottajärvi 2000 Cetus 50m
456 4 Onni Matti Elmeri Savolainen 2008 Pyry 50m
767 5 Justus Tikkanen 2010 TaTU 50m
367 6 Alex Hamilton 2006 TaTU 50m
7 50m
8 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 2 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.51
686 1 Joel Alfthan 2008 UiTa 50m
768 2 Kiri Karttunen 2009 TaTU 50m
634 3 Elias Eironen 2008 UiTa 2:07.80 50m
34 4 Aarni Rahkonen 2009 SGR 2:04.89 50m
271 5 Eino Luhtanen 2008 PUS 2:05.44 50m
674 6 Aapo Pajunen 2008 UiTa 50m
762 7 Eemeli Pennanen 2009 TaTU 50m
773 8 Timi Niemi 2012 TaTU 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 3 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.54
358 1 Nikita Zuravljov 2008 TaTU 2:02.56 50m
214 2 Niko Aaltonen 2009 HäUS 2:01.08 50m
687 3 Luka Alfthan 2007 UiTa 1:59.08 50m
41 4 Eero Hedemäki 2008 SGR 1:55.02 50m
357 5 Maxim Zuravljov 2009 TaTU 1:55.72 50m
363 6 Daniil Tirronen 2008 TaTU 1:59.09 50m
347 7 Joa Siltakoski 2007 TaTU 2:01.61 50m
372 8 Touko Hokkanen 2008 TaTU 2:04.50 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 4 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
15.56
173 1 Luka Hemminki 2008 SeUi 1:54.63 50m
42 2 Joona Korte 2007 SGR 1:50.30 50m
576 3 Severi Roihankorpi 2006 UiTa 1:47.31 50m
424 4 Linus Korin 2006 ÅSK 1:41.53 50m
178 5 Oskari Juntti 2008 SeUi 1:42.97 50m
625 6 Timofey Matveev 2006 UiTa 1:48.53 50m
292 7 Daniel Przado 2008 RaUS 1:50.97 50m
635 8 Ossi Nevalainen 2008 UiTa 1:54.72 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 5 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
15.59
Entry time
Pool
Start:
212 1 Aleksi Luopajärvi 2006 HäUS 1:40.14 50m
91 2 Aapo Mononen 2007 JoUS 1:39.61 50m
738 3 Joel Lipponen 2004 UH 1:36.06 50m
177 4 Lauri Jumppanen 2007 SeUi 1:34.07 50m
578 5 Alex Lehtola 2005 UiTa 1:35.26 50m
259 6 Benjamin Salo 2006 PUS 1:36.77 50m
560 7 Rasmus Ruotoistenmäki 2006 UiTa 1:39.92 50m
32 8 Patrik Ventus 2007 SGR 1:40.17 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 6 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.01
409 1 Frans Sandblom 2006 ÅSK 1:33.06 50m
589 2 Tobias Syrjä 2006 UiTa 1:31.39 50m
365 3 Markus Popov 2005 TaTU 1:27.88 50m
588 4 Leevi Luoma 2005 UiTa 1:27.40 50m
139 5 Riku Huuhka 2005 LaUS 1:27.53 50m
94 6 Jesse Saarinen 2006 JoUS 1:28.84 50m
29 7 Onni Rahkonen 2007 SGR 1:32.06 50m
349 8 Tuomas Kallio 2005 TaTU 1:33.94 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 7 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.03
160 1 Akseli Kellman 2007 MiUS 1:27.10 50m
26 2 Valtteri Niemimuukko 2005 RiUS 1:26.53 50m
202 3 Ilmari Partanen 2006 HäUS 1:26.23 50m
286 4 Joonas Arponen 2005 RaUS 1:23.97 50m
145 5 Miko Virtanen 2005 LaUS 1:25.84 50m
448 6 Luka Hirvonen 2006 Pyry 1:26.26 50m
575 7 Sami Schrader 2006 UiTa 1:26.99 50m
540 8 Väinö Pitkänen 2006 UiTa 1:27.12 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 8 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.05
143 1 Topias Tynjä 2005 LaUS 1:23.66 50m
551 2 Antte Säilä 2004 UiTa 1:21.08 50m
134 3 Julius Airas 2003 LaUS 1:20.76 50m
230 4 Lauri-Matti Huhtasalo 2004 PTU 1:18.86 50m
241 5 Juho Törmä 2005 PUS 1:20.41 50m
340 6 Sebastian Sojolin 2006 TaTU 1:20.85 50m
137 7 Denis Katunov 2006 LaUS 1:23.19 50m
311 8 Akseli Kotti 2004 TaTU 1:23.97 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 9 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.06
519 1 Daniel Kontula 2005 UiTa 1:18.10 50m
325 2 Joona Saloniemi 2004 TaTU 1:17.01 50m
501 3 Urho Lyytinen 2003 UiTa 1:16.69 50m
122 4 Eetu Koskinen 2002 LaUS 1:16.16 50m
133 5 Jonne Isoranta 2003 LaUS 1:16.52 50m
72 6 Eemeli Nylund 2003 HeiI 1:16.97 50m
505 7 Visa Kotiniitty 2003 UiTa 1:17.59 50m
23 8 Perttu Järvinen 2003 RiUS 1:18.16 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 10 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.08
125 1 Aapo Koskinen 2004 LaUS 1:15.36 50m
130 2 Eetu Palvanen 2003 LaUS 1:15.05 50m
138 3 Jesse Hyppönen 2004 LaUS 1:13.96 50m
489 4 Jere Broman 2002 UiTa 1:13.80 50m
227 5 Justus Hilaja 2002 PTU 1:13.88 50m
9 6 Ville Savulahti 2003 RiUS 1:14.47 50m
124 7 Taavi Backman 2004 LaUS 1:15.29 50m
228 8 Akseli Ylikoski 2002 PTU 1:15.82 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 11 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.10
495 1 Wäinö Koskinen 2002 UiTa 1:12.26 50m
508 2 Samuel Sainio 2005 UiTa 1:11.67 50m
16 3 Onni Äijälä 2004 RiUS 1:10.73 50m
74 4 Roope Eiserbeck 1999 JoUS 1:08.89 50m
402 5 Eemil Kankare 2003 ÅSK 1:09.90 50m
498 6 Joona Kortteinen 2003 UiTa 1:11.39 50m
321 7 Niilo Kilpeläinen 2004 TaTU 1:11.68 50m
313 8 Pavel Pankratov 2004 TaTU 1:12.92 50m
Event 8, 100m Rintauinti Miehet Final 12 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.11
492 1 Jakob Sievers 2000 UiTa 1:07.78 50m
64 2 Luukas Vainio 2003 Cetus 1:06.62 50m
62 3 Verneri Viisanen 2002 Cetus 1:05.12 50m
110 4 Mikael Niklas Laakso 1997 KoU 1:03.95 50m
73 5 Miika Tolvanen 1996 JoUS 1:04.56 50m
63 6 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus 1:06.17 50m
128 7 Santeri Pulkkinen 2004 LaUS 1:07.51 50m
111 8 Ossi Kleimola 2001 KoU 1:08.65 50m
2020-01-25 10.16.39 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner