2021-10-19   02:00:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
11 50m Vapaauinti Naiset
13 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 421 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb 50m 30.87
2007 07A146
2 251 Hanna Törmä Porin Uimaseura 50m 31.97
2007 07A117
3 88 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura ry 50m 32.27
2007 07A072
4 439 Petra Soini Nokian Pyry 50m 32.30
2007 07A191
5 244 Hilla-Maaria Juhola Porin Uimaseura 2007 07A039 50m 32.37
6 225 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit 2007 07A139 50m 32.89
7 266 Lyyli Järvi Porin Uimaseura 2007 07A623 50m 33.26
8 97 Mia Peake Joensuun Uimaseura ry 2007 07A209 50m 33.89
9 103 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A334 50m 34.07
10 100 Nicola Burman Joensuun Uimaseura ry 2008 08A133 50m 34.13
11 612 Erika Ruuskanen Uinti Tampere 2007 07A644 50m 34.32
12 346 Venla Rajala TaTu Tampere 2008 08A055 50m 34.60
13 254 Nelli Ranne Porin Uimaseura 2007 07A138 50m 34.69
14 104 Ella Määttä Joensuun Uimaseura ry 2008 08A168 50m 34.88
15 107 Miina Vatanen Joensuun Uimaseura ry 2009 09A120 50m 35.08
16 249 Heidi Huppunen Porin Uimaseura 2008 08A034 50m 35.22
17 759 Annela Sõgel Kalevi Ujumiskool 2009 50m 36.29
18 447 Hippu Rauhala Nokian Pyry 2010 10A021 50m 36.61
19 641 Veera Linna Uinti Tampere 2009 09A352 50m 36.67
20 181 Pinjasisko Isoaho Vaajakosken Uimaseura 2009 09A117 50m 36.71
21 105 Peppi Vartiainen Joensuun Uimaseura ry 2008 08A248 50m 36.73
22 211 Saimi Lanki Hämeenlinnan Uimaseura 2008 08A609 50m 37.11
23 218 Venla Viitaluoma Hämeenlinnan Uimaseura 2008 08A799 50m 37.57
24 386 Chiara Kippola TaTu Tampere 2008 08A851 50m 37.61
25 385 Nelli Hietala TaTu Tampere 2007 07A990 50m 37.66
26 243 Helka Känkänen Porin Uimaseura 2008 08A009 50m 37.70
27 165 Elli Himanen Mikkelin Uimaseura 2009 09A302 50m 37.79
28 638 Emmi Lindholm Uinti Tampere 2007 07A855 50m 37.89
29 273 Kaisa Majasaari Porin Uimaseura 2009 09A528 50m 38.01
30 220 Fanni Autio Hämeenlinnan Uimaseura 2007 07A984 50m 38.70
31 370 Miisa Yltävä TaTu Tampere 2008 08A385 50m 38.81
32 457 Anni Sorsa Nokian Pyry 2010 10A058 50m 38.97
33 627 Meea Kinnunen Uinti Tampere 2009 09A323 50m 39.02
34 642 Alissa Silfver Uinti Tampere 2008 08A663 50m 39.02
35 388 Noora Ekman TaTu Tampere 2009 09A587 50m 39.21
36 274 Meea Marjamäki Porin Uimaseura 2008 08A991 50m 39.34
37 645 Kerttu Mätäsjärvi Uinti Tampere 2009 09A420 50m 39.38
38 631 nelli savisto Uinti Tampere 2009 09A392 50m 39.48
39 667 Grenarlyn Kippola Uinti Tampere 2007 07B050 50m 39.99
40 449 Lotta Laine Nokian Pyry 2008 08A356 50m 40.00
41 455 Iina Tieaho Nokian Pyry 2010 10A056 50m 40.00
42 224 Katri Tervola Kankaanpään Uimarit 2007 07A141 50m 40.14
43 269 Minttu-Ilona Saine Porin Uimaseura 2008 08A693 50m 40.18
44 345 Minea Moisio TaTu Tampere 2009 09A008 50m 40.44
45 339 Viiu Levola TaTu Tampere 2008 08A023 50m 40.68
46 366 Ekaterina Burnevskaya TaTu Tampere 2009 09A166 50m 40.89
47 452 Vilma Koivula Nokian Pyry 2008 08A446 50m 41.29
48 622 Sissi Viitasaari Uinti Tampere 2008 08A559 50m 42.08
49 352 Ida Hamilton TaTu Tampere 2008 08A122 50m 42.33
50 355 Lila Reiman TaTu Tampere 2007 07A295 50m 42.45
51 353 Emmi Oksanen TaTu Tampere 2009 09A036 50m 42.57
52 689 Sandra Roivas Uinti Tampere 2008 08B051 50m 42.62
53 628 Julia Tikka Uinti Tampere 2008 08A669 50m 42.62
54 680 Sini Ylipelkonen Uinti Tampere 2008 08A942 50m 42.73
55 265 Julia Belov Porin Uimaseura 2007 07A536 50m 43.24
56 390 Sara Sadiqi TaTu Tampere 2007 07B089 50m 43.36
57 666 Aljean Kippola Uinti Tampere 2009 09A616 50m 44.74
58 629 Sara Mäkiaho Uinti Tampere 2007 07A860 50m 44.95
59 672 Matilda Ådjers Uinti Tampere 2009 09A642 50m 45.77
60 387 Margareth Toomet TaTu Tampere 2008 08A864 50m 46.11
61 216 Emma Relander Hämeenlinnan Uimaseura 2010 10A211 50m 46.42
62 677 Eveliina Päivärinta Uinti Tampere 2008 08A935 50m 46.60
63 382 Siiri Tarkka TaTu Tampere 2008 08A791 50m 46.87
64 616 Olivia Gadd Uinti Tampere 2008 08A505 50m 47.37
65 383 Kiti Jernström TaTu Tampere 2007 07A979 50m 47.80
66 676 Katriina Hautamäki Uinti Tampere 2008 08A925 50m 49.09
67 675 saaga hakala Uinti Tampere 2010 10A346 50m 49.83
68 657 Iina Mäensivu Uinti Tampere 2008 08A793 50m 51.25
69 643 Linda From Uinti Tampere 2008 08A574 50m 52.88
70 389 Iida-Sofia Keränen TaTu Tampere 2011 11A116 50m 53.81
71 373 Emma Hamilton TaTu Tampere 2010 10A173 50m 58.14
72 699 Minerva Ruuskanen Uinti Tampere 2008 08B081 50m
73 695 Juuli Pulkkinen Uinti Tampere 2009 09A814 50m
74 678 Hannia Pérez Uinti Tampere 2008 08A934 50m
75 684 Pinja Metsäpelto Uinti Tampere 2008 08A967 50m
76 693 Peppi Pohjanen Uinti Tampere 2009 09A798 50m
77 772 Sina Huvila TaTu Tampere 2010 10A031 50m
78 691 Iita Helminen Uinti Tampere 2009 09A796 50m
79 222 Aida Niilekselä Hämeenlinnan Uimaseura 2009 09A770 50m
80 682 Jasmin Retkin Uinti Tampere 2007 07B088 50m
81 671 Emilia Ådjers Uinti Tampere 2008 08A915 50m
14-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 142 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura 2005 05A564 50m 29.14
2 289 Anni Törmänen Rauman Uimaseura 2005 05B035 50m 29.27
3 18 Anniina Ahonen Riihimäen Uimaseura 2005 05A156 50m 29.34
4 558 Milana Virtanen Uinti Tampere 2006 06A309 50m 29.40
5 530 Ilona Niemi Uinti Tampere 2005 05A273 50m 29.47
6 285 Hilla Känkänen Rauman Uimaseura 2006 06A139 50m 29.52
7 410 Ella Suominen Åbo Simklubb 2005 05A308 50m 29.69
8 404 Sonila Selimi Åbo Simklubb 2005 05A278 50m 29.71
9 412 Minttu Kiili Åbo Simklubb 2005 05A306 50m 29.96
10 413 Maura Bergström Åbo Simklubb 2005 05A338 50m 30.06
11 247 Emilia Rahola Porin Uimaseura 2006 06A253 50m 30.15
12 126 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura 2005 05A054 50m 30.30
13 734 Lumi-Ellen Luoma Uinti Hyvinkää 2005 05A133 50m 30.34
14 542 Isla Leinonen Uinti Tampere 2006 06A206 50m 30.49
15 407 Kukka Kangas Åbo Simklubb 2005 05A254 50m 30.49
16 405 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb 2006 06A089 50m 30.55
17 156 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura 2006 06A346 50m 30.82
18 538 Emmi Lapikisto Uinti Tampere 2005 05A463 50m 31.02
19 201 Aino Kunelius Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A813 50m 31.08
20 426 Mona Vahteristo Valkeakosken Uimaseura 2005 05B184 50m 31.28
21 556 Joanna Salonen Uinti Tampere 2006 06A305 50m 31.34
22 423 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb 2006 06A392 50m 31.37
23 200 Veera Viskari Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A797 50m 31.41
24 587 Saana Keskinen Uinti Tampere 2005 05A834 50m 31.53
25 554 Heidi Helenius Uinti Tampere 2005 05A589 50m 31.55
26 250 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura 2005 05A602 50m 31.67
27 22 Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura 2005 05A287 50m 32.01
28 204 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06A853 50m 32.09
29 572 Lila Niskala Uinti Tampere 2006 06A493 50m 32.16
30 596 Anna Selin Uinti Tampere 2006 06A738 50m 32.42
31 419 Tilda Saine Åbo Simklubb 2006 06A291 50m 32.53
32 744 Inka Poikolainen Uinti Hyvinkää 2005 05B053 50m 32.57
33 585 Elli Kenttälä Uinti Tampere 2006 06A520 50m 32.64
34 191 Iida Salonen Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A155 50m 32.66
35 555 piia lahtinen Uinti Tampere 2006 06A300 50m 32.69
36 154 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura 2005 05A437 50m 32.83
37 420 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb 2006 06A311 50m 32.85
38 257 Ronja Rantanen Porin Uimaseura 2005 05A927 50m 32.88
39 527 Eeva Toroi Uinti Tampere 2005 05A230 50m 32.92
40 158 Ada Hulkko Mikkelin Uimaseura 2006 06A597 50m 33.07
41 536 Kaisu Leinonen Uinti Tampere 2005 05A462 50m 33.29
42 161 Viivi Ikonen Mikkelin Uimaseura 2006 06A907 50m 33.30
43 544 Ippi Ranta Uinti Tampere 2006 06A207 50m 33.47
44 95 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A477 50m 33.55
45 604 Julia Jurttila Uinti Tampere 2006 06A863 50m 33.88
46 255 Amanda Ahmaoja Porin Uimaseura 2005 05A778 50m 34.77
47 580 Milja Prepula Uinti Tampere 2006 06A544 50m 34.86
48 291 Pia Hellmann Rauman Uimaseura 2006 06B009 50m 34.93
49 164 Iita Pitkänen Mikkelin Uimaseura 2006 06A934 50m 34.94
50 579 Nelli Lehtonen Uinti Tampere 2006 06A529 50m 35.02
51 606 Riia Pietilä Uinti Tampere 2006 06A870 50m 35.26
52 180 Emma Rovio Vaajakosken Uimaseura 2006 06A780 50m 35.44
53 618 Venla Björkholm Uinti Tampere 2006 06B020 50m 35.88
54 609 Nella Pesonen Uinti Tampere 2006 06A883 50m 35.95
55 548 Viivi Kiiveri Uinti Tampere 2006 06A260 50m 36.04
56 253 Kaisa Harjula Porin Uimaseura 2005 05A647 50m 36.19
57 163 Siiri Pynnönen Mikkelin Uimaseura 2006 06A914 50m 36.45
58 182 Anni Sivonen Vaajakosken Uimaseura 2006 06B007 50m 36.46
59 545 maisa savisto Uinti Tampere 2006 06A209 50m 36.98
60 422 Elsa Koskinen Åbo Simklubb 2006 06A390 50m 37.34
61 617 Elli Jalonen Uinti Tampere 2006 06B016 50m 37.57
62 620 Mona Valkonen Uinti Tampere 2006 06B019 50m 41.99
63 543 Elena Surakka Uinti Tampere 2005 05A487 50m
16-17 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 3 Julia  Volkova Moscow team 2004 50m 26.12
2 399 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb 2003 03A442 50m 27.89
3 509 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere 2004 04A173 50m 28.12
4 129 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura 2004 04A222 50m 28.18
5 531 Frida Ekman Uinti Tampere 2004 04A550 50m 28.36
6 725 Saana Yritys Kampuksen Plaani 2003 03A035 50m 28.46
7 198 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03B051 50m 28.96
8 312 Sofia Martinkauppi TaTu Tampere 2003 03A049 50m 29.10
9 131 Venla Lindström Lahden Uimaseura 2004 04A263 50m 29.11
10 398 Siiri Konkka Åbo Simklubb 2004 04A103 50m 29.22
11 17 Vlada Guljajeva Riihimäen Uimaseura 2004 04A365 50m 29.29
12 401 Maija Nurmi Åbo Simklubb 2003 03A461 50m 29.33
13 132 Nea Mustonen Lahden Uimaseura 2004 04A265 50m 29.58
14 532 Noora Kylmämetsä Uinti Tampere 2004 04A592 50m 29.63
15 89 Elina Gavrilov Joensuun Uimaseura ry 2004 04A825 50m 29.72
16 400 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb 2003 03A462 50m 29.83
17 153 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura 2004 04A701 50m 30.12
18 121 Julia Romo Lahden Uimaseura 2003 03A094 50m 30.34
19 411 Oona Sirkiä Åbo Simklubb 2004 04A596 50m 30.45
20 497 aada hakala Uinti Tampere 2004 04A041 50m 30.47
21 726 Taiga Yritys Kampuksen Plaani 2003 03A036 50m 30.59
22 65 Ciara Wacklin Cetus Espoo 2004 04A037 50m 30.99
23 190 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura 2004 04A278 50m 31.08
24 157 Senni Partanen Mikkelin Uimaseura 2004 04A938 50m 31.16
25 82 Mitra Pietiäinen Joensuun Uimaseura ry 2004 04A567 50m 31.22
26 314 Nanna Tynkkynen TaTu Tampere 2003 03A118 50m 31.42
27 30 Lea Heinzmann Simmis Grani 2004 04A851 50m 32.02
28 512 Laura Valonen Uinti Tampere 2003 03A473 50m 32.80
29 729 Matilda Lampela Harjavallan Uimaseura 2004 04B227 50m 33.10
30 336 Wilma Lassila TaTu Tampere 2004 04A649 50m 33.12
31 557 Erica Tomperi Uinti Tampere 2004 04A895 50m 33.25
32 520 Susanna Uitto Uinti Tampere 2004 04A404 50m 33.28
33 504 Ilona Halima Uinti Tampere 2003 03A252 50m 33.57
34 515 Viivi Heittokangas Uinti Tampere 2004 04A309 50m 34.12
35 731 Annika Uuttu Harjavallan Uimaseura 2004 04B233 50m 34.15
36 406 Roosa Lahti Åbo Simklubb 2004 04A548 50m 34.34
37 179 Julia Järvelin Vaajakosken Uimaseura 2003 03A782 50m 34.89
38 740 Sonja Tarkiainen Uinti Hyvinkää 2004 04B117 50m 35.28
39 248 Emmi Rauhanen Porin Uimaseura 2003 03B056 50m 36.97
40 549 Saga Peltolehto Uinti Tampere 2003 03B046 50m 38.08
18 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 310 Ida Hulkko TaTu Tampere 1998 98B105 50m 26.76
2 235 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 50m 26.82
3 123 Saana Liikonen Lahden Uimaseura 2001 01A705 50m 27.31
4 47 Lyydia Kalenius Cetus Espoo 2000 00A252 50m 27.48
5 305 Ella Varis TaTu Tampere 1998 98A995 50m 27.77
6 Porin Uimaseura 50m 27.98
237 Anniina Murto 2001 01A677
7 Swimming Jyväskylä 50m 28.22
169 Jenni Lampi 2000 00A178
8 Cetus Espoo 50m 28.27
55 Jonna Vasara 2002 02A118
9 Rauman Uimaseura 50m 28.45
281 Emmi Heine 2002 02A604
10 Joensuun Uimaseura ry 50m 28.53
81 Melinda Moilanen 2000 00B066
11 Uinti Tampere 50m 28.63
479 Heini Hammar 1999 99A148
12 Cetus Espoo 50m 28.64
66 Charlotte Ingberg 2002 02A370
13 Hämeenlinnan Uimaseura 50m 28.66
188 Nea Reunanen 2001 01A298
14 Porin Uimaseura 50m 28.67
234 Heta Koivuluoma 1999 99A532
15 Hämeenlinnan Uimaseura 50m 28.76
187 Sanni Kilponen 2001 01A145
16 Uinti Tampere 50m 28.79
491 Emma von Dickoff 2002 02A117
17 Uinti Tampere 50m 28.92
485 Ina Pollari 2002 02A035
18 Porin Uimaseura 50m 29.03
232 Julia Sottinen 2000 00A034
19 Cetus Espoo 50m 29.06
56 Cia Wacklin 2001 01A425
20 Cetus Espoo 50m 29.28
67 Nelli Ohvo 2001 01A937
21 TaTu Tampere 50m 29.37
303 Annika Karinkanta 2000 00A300
22 TaTu Tampere 50m 29.59
308 Anna Rantanen 2001 01A301
23 Rauman Uimaseura 50m 29.70
282 Saana Vähämaa 2002 02A743
24 723 Saara Svahn Kampuksen Plaani 50m 29.73
2001 01A172
25 78 Oona Parviainen Joensuun Uimaseura ry 50m 29.81
2002 02A431
26 294 Mari Kausiala TaTu Tampere 50m 30.08
1997 97A442
27 151 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura 50m 30.09
2002 02A471
28 58 Anni Savolainen Cetus Espoo 50m 30.39
2002 02A184
29 438 Jenna Rajahalme Nokian Pyry 50m 30.40
2002 02B249
30 19 Erin Ekroos Riihimäen Uimaseura 50m 30.55
2002 02B006
31 183 Elsa Parikka Vaajakosken Uimaseura 50m 30.99
2002 02B308
32 499 Emilia Majuri Uinti Tampere 50m 31.39
2001 01A799
33 283 Ella Nore Rauman Uimaseura 50m 31.53
2002 02A880
34 500 Viivi Nieminen Uinti Tampere 50m 32.72
2002 02A457
35 354 Iida Peuraniemi TaTu Tampere 50m 33.85
2002 02B265
2020-01-21 21:46:02 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner