2021-10-20   06:58:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
15 100m Selkäuinti Naiset
13 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 421 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb 50m 1:12.53
2007 07A146
2 96 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura ry 50m 1:18.82
2007 07A210
3 566 Aino Ruottinen Uinti Tampere 50m 1:19.26
2007 07A145
4 251 Hanna Törmä Porin Uimaseura 50m 1:19.38
2007 07A117
5 99 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura ry 2007 07A276 50m 1:19.49
6 440 Anni Frusti Nokian Pyry 2007 07A190 50m 1:20.21
7 171 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A010 50m 1:21.00
8 185 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit 2008 08A079 50m 1:22.03
9 88 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A072 50m 1:22.63
10 225 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit 2007 07A139 50m 1:23.42
11 590 Emmiina Eho Uinti Tampere 2007 07A232 50m 1:23.59
12 597 Rebecca Mäkinen Uinti Tampere 2008 08A232 50m 1:24.86
13 211 Saimi Lanki Hämeenlinnan Uimaseura 2008 08A609 50m 1:25.72
14 450 Emma Tieaho Nokian Pyry 2008 08A368 50m 1:25.77
15 244 Hilla-Maaria Juhola Porin Uimaseura 2007 07A039 50m 1:26.06
16 741 Eedi Imppola Uinti Hyvinkää 2008 08A165 50m 1:27.42
17 568 Veera Nurmikolu Uinti Tampere 2007 07A195 50m 1:29.22
18 266 Lyyli Järvi Porin Uimaseura 2007 07A623 50m 1:29.87
19 598 Selma Ala-Karvia Uinti Tampere 2008 08A229 50m 1:30.06
20 614 Hanna Vänni Uinti Tampere 2008 08A466 50m 1:30.51
21 100 Nicola Burman Joensuun Uimaseura ry 2008 08A133 50m 1:30.65
22 170 Nana Murtomäki Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A008 50m 1:30.75
23 174 Helmi Koivisto Seinäjoen Uimarit -58 ry 2009 09A040 50m 1:31.72
24 103 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A334 50m 1:32.01
25 615 Nella Kuivanen Uinti Tampere 2008 08A497 50m 1:32.43
26 104 Ella Määttä Joensuun Uimaseura ry 2008 08A168 50m 1:33.06
27 760 Laura-Lota  Melih Kalevi Ujumiskool 2009 50m 1:33.46
28 105 Peppi Vartiainen Joensuun Uimaseura ry 2008 08A248 50m 1:34.25
29 249 Heidi Huppunen Porin Uimaseura 2008 08A034 50m 1:34.57
30 452 Vilma Koivula Nokian Pyry 2008 08A446 50m 1:34.62
31 270 Ines Saarinen Porin Uimaseura 2008 08A700 50m 1:35.33
32 109 Minni Koskivirta Joensuun Uimaseura ry 2009 09A174 50m 1:36.12
33 453 Milja Juvonen Nokian Pyry 2007 07A723 50m 1:37.65
34 754 Kertu Eliis Kangru Kalevi Ujumiskool 2010 50m 1:37.85
35 243 Helka Känkänen Porin Uimaseura 2008 08A009 50m 1:38.70
36 172 Julia Luomakortes Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A046 50m 1:39.39
37 565 Emmi Jokinen Uinti Tampere 2008 08A048 50m 1:40.82
38 611 Ameli Pitrè Uinti Tampere 2008 08A379 50m 1:40.92
39 107 Miina Vatanen Joensuun Uimaseura ry 2009 09A120 50m 1:42.46
40 176 Siiri Nivukoski Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A263 50m 1:42.82
41 621 Hanna Zautasvili Uinti Tampere 2008 08A558 50m 1:42.98
42 449 Lotta Laine Nokian Pyry 2008 08A356 50m 1:43.60
43 454 Lotta Malmelin Nokian Pyry 2009 09A212 50m 1:44.65
44 629 Sara Mäkiaho Uinti Tampere 2007 07A860 50m 1:46.58
45 258 Peppiina Lettosunti Porin Uimaseura 2008 08A178 50m 1:49.50
46 261 Paulina Deltuvaite Porin Uimaseura 2008 08A272 50m 1:50.49
47 263 Jasmin Salo Porin Uimaseura 2008 08A279 50m 1:55.96
48 264 Ella Hatanpää Porin Uimaseura 2008 08A286 50m 1:56.77
49 382 Siiri Tarkka TaTu Tampere 2008 08A791 50m 1:59.03
50 772 Sina Huvila TaTu Tampere 2010 10A031 50m
51 459 Sofia Hämäläinen Nokian Pyry 2008 08A835 50m
14-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 407 Kukka Kangas Åbo Simklubb 2005 05A254 50m 1:08.61
2 413 Maura Bergström Åbo Simklubb 2005 05A338 50m 1:09.06
3 420 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb 2006 06A311 50m 1:09.38
4 404 Sonila Selimi Åbo Simklubb 2005 05A278 50m 1:13.07
5 405 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb 2006 06A089 50m 1:14.05
6 136 tinka tamminen Lahden Uimaseura 2006 06A126 50m 1:15.62
7 289 Anni Törmänen Rauman Uimaseura 2005 05B035 50m 1:15.74
8 543 Elena Surakka Uinti Tampere 2005 05A487 50m 1:16.04
9 126 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura 2005 05A054 50m 1:16.24
10 250 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura 2005 05A602 50m 1:17.23
11 412 Minttu Kiili Åbo Simklubb 2005 05A306 50m 1:18.22
12 554 Heidi Helenius Uinti Tampere 2005 05A589 50m 1:18.76
13 550 Emilia Peuhkurinen Uinti Tampere 2005 05A582 50m 1:18.99
14 262 Viola Karismaa Porin Uimaseura 2005 05B056 50m 1:19.90
15 84 Merete Lätti Joensuun Uimaseura ry 2006 06A125 50m 1:21.95
16 154 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura 2005 05A437 50m 1:23.65
17 291 Pia Hellmann Rauman Uimaseura 2006 06B009 50m 1:25.23
18 580 Milja Prepula Uinti Tampere 2006 06A544 50m 1:26.43
19 606 Riia Pietilä Uinti Tampere 2006 06A870 50m 1:28.83
20 255 Amanda Ahmaoja Porin Uimaseura 2005 05A778 50m 1:29.18
21 205 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06A897 50m 1:32.94
22 163 Siiri Pynnönen Mikkelin Uimaseura 2006 06A914 50m 1:33.34
23 210 Ilona Salonen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06B067 50m 1:40.91
24 209 Neea Väkinen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06B073 50m 1:42.30
25 162 Vilma Saarelainen Mikkelin Uimaseura 2006 06A916 50m
16-17 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 400 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb 2003 03A462 50m 1:07.79
2 496 Kanerva Kinnunen Uinti Tampere 2004 04A027 50m 1:08.76
3 577 Enna Eho Uinti Tampere 2004 04B080 50m 1:11.21
4 65 Ciara Wacklin Cetus Espoo 2004 04A037 50m 1:11.76
5 399 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb 2003 03A442 50m 1:13.23
6 411 Oona Sirkiä Åbo Simklubb 2004 04A596 50m 1:14.59
7 522 Siiri Mätäsjärvi Uinti Tampere 2004 04A412 50m 1:16.35
8 516 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere 2004 04A363 50m 1:16.90
9 537 Melissa Virtanen Uinti Tampere 2004 04A736 50m 1:19.12
10 114 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit 2004 04A497 50m 1:19.53
11 433 Hilma Husari Nokian Pyry 2004 04A874 50m 1:21.79
12 518 Ranja Ruotoistenmäki Uinti Tampere 2004 04A384 50m 1:23.25
13 314 Nanna Tynkkynen TaTu Tampere 2003 03A118 50m 1:23.58
14 82 Mitra Pietiäinen Joensuun Uimaseura ry 2004 04A567 50m 1:23.81
15 236 Amanda Rahola Porin Uimaseura 2003 03A071 50m 1:29.17
16 239 Pinja Kallio Porin Uimaseura 2004 04A146 50m 1:29.35
17 246 Bettina Heikkilä Porin Uimaseura 2004 04A660 50m
18 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 57 Peppi Siirtola Cetus Espoo 2002 02A144 50m 1:04.27
2 235 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 2002 02A031 50m 1:06.24
3 168 Emma Nieminen Swimming Jyväskylä 1996 96A009 50m 1:07.88
4 231 Janina Ollikainen Porin Uimaseura 2000 00A030 50m 1:09.33
5 494 Roosa Mäkinen Uinti Tampere 1999 99B038 50m 1:11.12
6 479 Heini Hammar Uinti Tampere 1999 99A148 50m 1:13.37
7 81 Melinda Moilanen Joensuun Uimaseura ry 2000 00B066 50m 1:13.44
8 478 Hanna Hammar Uinti Tampere 1998 98A182 50m 1:14.79
2020-01-21 21:46:06 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner