Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
TaTU Tampere |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
144 |
|
Siiri Haverinen |
Lahden Uimaseura |
|
|
50m |
3:01.77 |
|
|
|
2007 |
07A176 |
|
|
|
|
2 |
251 |
|
Hanna Törmä |
Porin Uimaseura |
|
|
50m |
3:09.54 |
|
|
|
2007 |
07A117 |
|
|
|
|
3 |
88 |
|
Inka Hämäläinen |
Joensuun Uimaseura ry |
|
|
50m |
3:14.48 |
|
|
|
2007 |
07A072 |
|
|
|
|
4 |
566 |
|
Aino Ruottinen |
Uinti Tampere |
|
|
50m |
3:14.57 |
|
|
|
2007 |
07A145 |
|
|
|
|
5 |
761 |
|
Ines Elisabeth Raidma |
Kalevi Ujumiskool |
2009 |
|
50m |
3:21.60 |
|
|
|
|
|
6 |
85 |
|
Neri Lätti |
Joensuun Uimaseura ry |
2007 |
07A030 |
50m |
3:30.60 |
|
|
|
|
|
7 |
755 |
|
Mia Adriana Viilup |
Kalevi Ujumiskool |
2010 |
|
50m |
3:43.95 |
|
|
|
|
|
8 |
254 |
|
Nelli Ranne |
Porin Uimaseura |
2007 |
07A138 |
50m |
3:45.80 |
|
|
|
|
|
9 |
757 |
|
Gloria Sulg |
Kalevi Ujumiskool |
2008 |
|
50m |
3:51.31 |
|
|
|
|
|
10 |
756 |
|
Laura Tõrra |
Kalevi Ujumiskool |
2009 |
|
50m |
3:59.28 |
|
|
|
|
|
11 |
243 |
|
Helka Känkänen |
Porin Uimaseura |
2008 |
08A009 |
50m |
4:03.15 |
|
|
|
|
|
12 |
758 |
|
Liisbet Jaamaste |
Kalevi Ujumiskool |
2011 |
|
50m |
4:16.34 |
|
|
|
|
|
13 |
249 |
|
Heidi Huppunen |
Porin Uimaseura |
2008 |
08A034 |
50m |
4:58.55 |
|
|
|
|
|
14 |
265 |
|
Julia Belov |
Porin Uimaseura |
2007 |
07A536 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
90 |
|
Esra Ergüner |
Joensuun Uimaseura ry |
2007 |
07A077 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
583 |
|
Netta Halttunen |
Uinti Tampere |
2007 |
07A238 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
96 |
|
Vilma Vatanen |
Joensuun Uimaseura ry |
2007 |
07A210 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
262 |
|
Viola Karismaa |
Porin Uimaseura |
2005 |
05B056 |
50m |
2:49.11 |
|
|
|
|
|
2 |
743 |
|
Elli Lenkkeri |
Uinti Hyvinkää |
2006 |
06A782 |
50m |
2:54.98 |
|
|
|
|
|
3 |
285 |
|
Hilla Känkänen |
Rauman Uimaseura |
2006 |
06A139 |
50m |
3:03.34 |
|
|
|
|
|
4 |
152 |
|
Ronja Ruottinen |
Mikkelin Uimaseura |
2005 |
05A165 |
50m |
3:11.64 |
|
|
|
|
|
5 |
257 |
|
Ronja Rantanen |
Porin Uimaseura |
2005 |
05A927 |
50m |
3:16.94 |
|
|
|
|
|
6 |
288 |
|
Enni Huttunen |
Rauman Uimaseura |
2005 |
05A919 |
50m |
3:18.40 |
|
|
|
|
|
7 |
733 |
|
Vilja Saarinen |
Uinti Hyvinkää |
2005 |
05A087 |
50m |
3:19.42 |
|
|
|
|
|
8 |
744 |
|
Inka Poikolainen |
Uinti Hyvinkää |
2005 |
05B053 |
50m |
3:24.24 |
|
|
|
|
|
9 |
596 |
|
Anna Selin |
Uinti Tampere |
2006 |
06A738 |
50m |
3:24.70 |
|
|
|
|
|
10 |
154 |
|
Iina Kukkonen |
Mikkelin Uimaseura |
2005 |
05A437 |
50m |
3:27.04 |
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Iita Pitkänen |
Mikkelin Uimaseura |
2006 |
06A934 |
50m |
3:48.07 |
|
|
|
|
|
12 |
161 |
|
Viivi Ikonen |
Mikkelin Uimaseura |
2006 |
06A907 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
255 |
|
Amanda Ahmaoja |
Porin Uimaseura |
2005 |
05A778 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
112 |
|
Jenna Pulkkinen |
Kouvolan Uimarit |
2004 |
04A155 |
50m |
2:44.30 |
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Emma Johansson |
Cetus Espoo |
2003 |
03A017 |
50m |
2:48.36 |
|
|
|
|
|
3 |
157 |
|
Senni Partanen |
Mikkelin Uimaseura |
2004 |
04A938 |
50m |
2:57.53 |
|
|
|
|
|
4 |
511 |
|
Jessica Mäkinen |
Uinti Tampere |
2004 |
04A198 |
50m |
3:01.13 |
|
|
|
|
|
5 |
116 |
|
Matilda Lonka |
Kouvolan Uimarit |
2003 |
03A814 |
50m |
3:04.77 |
|
|
|
|
|
6 |
239 |
|
Pinja Kallio |
Porin Uimaseura |
2004 |
04A146 |
50m |
3:36.65 |
|
|
|
|
|
18 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
237 |
|
Anniina Murto |
Porin Uimaseura |
2001 |
01A677 |
50m |
2:35.79 |
|
|
|
|
|
2 |
485 |
|
Ina Pollari |
Uinti Tampere |
2002 |
02A035 |
50m |
2:46.23 |
|
|
|
|
|
3 |
168 |
|
Emma Nieminen |
Swimming Jyväskylä |
1996 |
96A009 |
50m |
2:51.44 |
|
|
|
|
|
4 |
282 |
|
Saana Vähämaa |
Rauman Uimaseura |
2002 |
02A743 |
50m |
2:51.62 |
|
|
|
|
|
5 |
438 |
|
Jenna Rajahalme |
Nokian Pyry |
2002 |
02B249 |
50m |
3:15.07 |
|
|
|
|
|
6 |
478 |
|
Hanna Hammar |
Uinti Tampere |
1998 |
98A182 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
690 |
|
Emma Gschwentner |
Uinti Tampere |
1997 |
97B327 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-21 21:46:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: TaTU Tampere |
|
|
|
|