2021-10-20   04:50:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
4 50m Perhosuinti Miehet
14 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 467 Joonatan Davie Aurajoen Uinti Ry 50m 33.47
2006 06A283
2 749 Lauri-Pekka Pakomäki Aurajoen Uinti Ry 50m 33.73
2006 06A235
3 141 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura 50m 34.82
2007 07A083
4 259 Benjamin Salo Porin Uimaseura 50m 35.83
2006 06A781
5 175 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry 2007 07A495 50m 36.04
6 451 Konsta Horppu Nokian Pyry 2008 08A413 50m 36.09
7 469 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06A458 50m 36.21
8 178 Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A342 50m 36.89
9 29 Onni Rahkonen Simmis Grani 2007 07A079 50m 37.12
10 177 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry 2007 07A543 50m 37.23
11 290 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura 2006 06A838 50m 37.50
12 570 Aamos Järveläinen Uinti Tampere 2006 06A489 50m 37.63
13 160 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura 2007 07A621 50m 38.24
14 571 Julius Järveläinen Uinti Tampere 2006 06A488 50m 38.77
15 470 Max Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06A459 50m 40.57
16 91 Aapo Mononen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A081 50m 41.04
17 106 Antto Koppinen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A756 50m 41.73
18 173 Luka Hemminki Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A090 50m 41.98
19 33 Mathias Eerola Simmis Grani 2008 08A087 50m 44.34
20 41 Eero Hedemäki Simmis Grani 2008 08A452 50m 44.49
21 363 Daniil Tirronen TaTu Tampere 2008 08A174 50m 45.01
22 27 Andreas Kinnunen Riihimäen Uimaseura 2006 06A876 50m 45.51
23 342 Tero Soukka TaTu Tampere 2007 07A110 50m 45.61
24 576 Severi Roihankorpi Uinti Tampere 2006 06A492 50m 45.80
25 625 Timofey Matveev Uinti Tampere 2006 06B056 50m 45.89
26 40 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani 2007 07A732 50m 46.70
27 533 Veeti Heittokangas Uinti Tampere 2006 06A104 50m 47.49
28 364 Niklas Kallio TaTu Tampere 2007 07A377 50m 48.26
29 601 Hugo Rossi Uinti Tampere 2008 08A250 50m 49.09
30 752 Robin  Nikolajev Kalevi Ujumiskool 2010 50m 50.10
31 456 Onni Matti Elmeri Savolainen Nokian Pyry 2008 08A506 50m 50.49
32 271 Eino Luhtanen Porin Uimaseura 2008 08A729 50m 51.60
33 292 Daniel Przado Rauman Uimaseura 2008 08A638 50m 51.97
34 219 Antti Sauroja Hämeenlinnan Uimaseura 2008 08A801 50m 1:02.65
35 43 Artur Hakala Simmis Grani 2009 09A294 50m
36 213 Max Tamminen Hämeenlinnan Uimaseura 2009 09A431 50m
37 208 Samu Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura 2008 08A626 50m
15-16 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 322 Eero Rautaporras TaTu Tampere 2005 05A055 50m 28.13
2 128 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura 2004 04A223 50m 28.20
3 321 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere 2004 04A174 50m 28.33
4 124 Taavi Backman Lahden Uimaseura 2004 04A048 50m 28.84
5 313 Pavel Pankratov TaTu Tampere 2004 04A029 50m 29.34
6 138 Jesse Hyppönen Lahden Uimaseura 2004 04A842 50m 29.49
7 586 Sebastian Rasimus Uinti Tampere 2004 04B113 50m 29.49
8 194 Joni Routamo Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A486 50m 30.34
9 286 Joonas Arponen Rauman Uimaseura 2005 05A559 50m 30.41
10 230 Lauri-Matti Huhtasalo Pihlavan Työväen Urheilijat 2004 04A872 50m 30.54
11 143 Topias Tynjä Lahden Uimaseura 2005 05A627 50m 30.55
12 125 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura 2004 04A115 50m 30.98
13 561 Oliver Aspholm Uinti Tampere 2005 05A594 50m 31.23
14 26 Valtteri Niemimuukko Riihimäen Uimaseura 2005 05A561 50m 31.75
15 193 Akseli Soini Hämeenlinnan Uimaseura 2004 04A562 50m 31.79
16 507 Lassi Walden Uinti Tampere 2004 04A149 50m 32.04
17 417 Luka Laaksonen Åbo Simklubb 2005 05A517 50m 32.07
18 564 Ivan Chupakhin Uinti Tampere 2005 05A628 50m 32.35
19 197 Osmo Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura 2004 04A814 50m 32.41
20 229 Jesse Anoschkin Pihlavan Työväen Urheilijat 2004 04A730 50m 32.67
21 86 Frans Riekki Joensuun Uimaseura ry 2005 05A475 50m 33.11
22 155 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura 2004 04A930 50m 33.33
23 535 Akseli Liukkonen Uinti Tampere 2005 05A362 50m 33.35
24 502 Aarne Eskelinen Uinti Tampere 2004 04A085 50m 33.39
25 574 Iliad Sioofy Khojine Uinti Tampere 2004 04B083 50m 33.82
26 199 Iiro Kyllönen Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A758 50m 33.87
27 432 Topi Salminen Nokian Pyry 2004 04A856 50m 35.09
28 146 Antero Ruban Lahden Uimaseura 2004 04B114 50m 35.78
29 24 Niko Nokikuru Riihimäen Uimaseura 2005 05A305 50m 35.98
30 738 Joel Lipponen Uinti Hyvinkää 2004 04B103 50m 36.11
31 519 Daniel Kontula Uinti Tampere 2005 05A152 50m 36.77
32 578 Alex Lehtola Uinti Tampere 2005 05A840 50m 37.27
33 39 Tomas Lipponen Simmis Grani 2005 05B108 50m 38.12
34 365 Markus Popov TaTu Tampere 2005 05B014 50m 38.96
35 195 Eelis Wiberg Hämeenlinnan Uimaseura 2004 04A788 50m 39.74
36 362 Luukas Kallio TaTu Tampere 2005 05A856 50m 45.63
17-18 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 63 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo 2002 02A241 50m 26.15
2 64 Luukas Vainio Cetus Espoo 2003 03A099 50m 26.46
3 60 Leo Mikkonen Cetus Espoo 2002 02A233 50m 26.79
4 397 Santeri Herpola Åbo Simklubb 2003 03A188 50m 26.93
5 71 Daniel Rinne Cetus Espoo 2002 02B263 50m 27.04
6 510 Eemeli  Leinonen Uinti Tampere 2002 02A681 50m 27.11
7 79 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura ry 2002 02A455 50m 27.27
8 495 Wäinö Koskinen Uinti Tampere 2002 02A267 50m 27.27
9 414 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb 2003 03A892 50m 27.29
10 120 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura 2002 02A038 50m 27.30
11 316 Elias Laine TaTu Tampere 2002 02A521 50m 27.42
12 240 Lauri-Luukas Jäntti Porin Uimaseura 2002 02A816 50m 27.54
13 330 Oskar Turunen TaTu Tampere 2003 03A822 50m 28.25
14 133 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura 2003 03A748 50m 28.86
15 134 Julius Airas Lahden Uimaseura 2003 03A835 50m 29.22
16 192 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03A671 50m 30.16
17 489 Jere Broman Uinti Tampere 2002 02A116 50m 30.16
18 228 Akseli Ylikoski Pihlavan Työväen Urheilijat 2002 02A113 50m 30.26
19 227 Justus Hilaja Pihlavan Työväen Urheilijat 2002 02A070 50m 30.49
20 318 Petteri Lepola TaTu Tampere 2003 03A303 50m 30.77
21 11 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura 2003 03A282 50m 32.28
22 25 Aapo Rasinmäki Riihimäen Uimaseura 2003 03A916 50m 36.32
19 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 8 Niko Mäkelä Riihimäen Uimaseura 1998 98A679 50m 23.74
2 482 Eemil Varho Uinti Tampere 1997 97A537 50m 24.83
3 75 Veeti Ruohtula Joensuun Uimaseura ry 2001 01A193 50m 25.04
4 302 Tony Eriksson TaTu Tampere 1995 95A861 50m 25.22
5 48 Roni Kallström Cetus Espoo 2001 01A092 50m 26.40
6 186 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A015 50m 26.43
7 76 Roope Ruohtula Joensuun Uimaseura ry 2000 00A565 50m 26.56
8 50 Joel Knaapi Cetus Espoo 2001 01A132 50m 26.64
9 61 Eemil Kylmä Cetus Espoo 2001 01A631 50m 26.67
10 486 Joona Korhonen Uinti Tampere 2000 00A464 50m 26.98
11 51 Eetu Alitalo Cetus Espoo 1999 99A732 50m 27.32
12 52 Joona Ruuskanen Cetus Espoo 2000 00A503 50m 27.44
13 233 Lauri Törmä Porin Uimaseura 2000 00A153 50m 27.53
14 304 Pirkka Perkola TaTu Tampere 2001 01A240 50m 27.70
15 59 Tuomas Jokinen Cetus Espoo 2001 01A556 50m 27.71
16 301 Reko Patinen TaTu Tampere 1998 98A336 50m 27.87
17 238 Oskari Ovaskainen Porin Uimaseura 2000 00A998 50m 28.22
18 53 Rasmus Virta Cetus Espoo 1998 98B044 50m 29.79
19 189 Lenni Kukkonen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A961 50m 33.22
2020-01-21 21:45:56 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner