2021-10-19   02:23:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
6 400m Vapaauinti Miehet
14 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 467 Joonatan Davie Aurajoen Uinti Ry 50m 4:42.28
2006 06A283
2 115 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit 50m 4:57.56
2006 06A079
3 441 Iiro Räty Nokian Pyry 50m 5:10.82
2006 06A452
4 749 Lauri-Pekka Pakomäki Aurajoen Uinti Ry 50m 5:16.42
2006 06A235
5 735 Aaro Imppola Uinti Hyvinkää 2006 06A298 50m 5:16.47
6 469 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06A458 50m 5:17.85
7 29 Onni Rahkonen Simmis Grani 2007 07A079 50m 5:18.06
8 540 Väinö Pitkänen Uinti Tampere 2006 06A199 50m 5:18.09
9 141 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura 2007 07A083 50m 5:19.52
10 569 Matias Leiwo Uinti Tampere 2006 06A486 50m 5:19.95
11 331 Lev Vlasov TaTu Tampere 2007 07A017 50m 5:20.59
12 36 Amos Mäkilä Simmis Grani 2007 07A308 50m 5:21.84
13 560 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere 2006 06A320 50m 5:24.52
14 673 Pyry Pyykkö Uinti Tampere 2006 06B184 50m 5:25.45
15 175 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry 2007 07A495 50m 5:27.74
16 563 Saku Pietilä Uinti Tampere 2006 06A344 50m 5:31.22
17 40 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani 2007 07A732 50m 5:33.01
18 424 Linus Korin Åbo Simklubb 2006 06A619 50m 5:33.36
19 93 Nuutti Kerkkänen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A200 50m 5:33.39
20 409 Frans Sandblom Åbo Simklubb 2006 06A101 50m 5:36.09
21 547 Valtteri Pellinen Uinti Tampere 2007 07A073 50m 5:36.36
22 589 Tobias Syrjä Uinti Tampere 2006 06A554 50m 5:36.91
23 575 Sami Schrader Uinti Tampere 2006 06A494 50m 5:39.83
24 594 Georg Aspholm Uinti Tampere 2008 08A121 50m 5:40.11
25 177 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry 2007 07A543 50m 5:50.19
26 242 Juho Kallio Porin Uimaseura 2007 07A032 50m 5:54.70
27 160 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura 2007 07A621 50m 5:56.75
28 178 Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A342 50m 5:58.18
29 470 Max Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06A459 50m 5:58.36
30 592 Thomas Jürgens Uinti Tampere 2007 07A233 50m 5:58.78
31 591 Áron Zautasvili Uinti Tampere 2006 06A560 50m 6:00.73
32 41 Eero Hedemäki Simmis Grani 2008 08A452 50m 6:04.97
33 529 Niklas Töyrylä Uinti Tampere 2006 06A090 50m 6:06.79
34 42 Joona Korte Simmis Grani 2007 07A803 50m 6:07.61
35 451 Konsta Horppu Nokian Pyry 2008 08A413 50m 6:08.95
36 92 Topias Partinen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A119 50m 6:10.60
37 659 Alexandro Sivenius Uinti Tampere 2007 07A991 50m 6:12.12
38 751 Rome Pukk Kalevi Ujumiskool 2010 50m 6:13.48
39 603 Topi Äikäs Uinti Tampere 2007 07A599 50m 6:14.35
40 351 Eetu Nieminen TaTu Tampere 2006 06A540 50m 6:14.68
41 202 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06A612 50m 6:14.95
42 173 Luka Hemminki Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A090 50m 6:17.33
43 750 Karl  Kuldkepp Kalevi Ujumiskool 2010 50m 6:20.22
44 626 Jesse Uutela Uinti Tampere 2008 08A672 50m 6:21.20
45 32 Patrik Ventus Simmis Grani 2007 07A204 50m 6:27.00
46 633 Petter Kaskela Uinti Tampere 2007 07A839 50m 6:31.57
47 644 Veeti Puustinen Uinti Tampere 2007 07A893 50m 6:40.83
48 664 Jesse Virta Uinti Tampere 2007 07B038 50m 6:42.59
49 260 Aatos de Carvalho Porin Uimaseura 2006 06A776 50m 6:46.24
50 327 Niklas Tikkanen TaTu Tampere 2007 07A004 50m 6:48.41
51 573 Mikael Uitto Uinti Tampere 2007 07A217 50m 6:49.01
52 324 Ferdinand Backman TaTu Tampere 2006 06A021 50m 6:50.37
53 359 Miki Vierre TaTu Tampere 2006 06A572 50m 6:50.93
54 361 Eetu Nissinen TaTu Tampere 2008 08A123 50m 7:01.67
55 343 Vili Niemi TaTu Tampere 2006 06A329 50m 7:03.49
56 595 Tobias Lydén Uinti Tampere 2008 08A132 50m 7:14.46
57 639 Eero Olli Uinti Tampere 2008 08A632 50m 7:27.74
58 446 Emil Savolainen Nokian Pyry 2007 07A560 50m
59 33 Mathias Eerola Simmis Grani 2008 08A087 50m
60 371 Pyry Nieminen TaTu Tampere 2007 07A658 50m
61 640 Sakari Rossi Uinti Tampere 2008 08A651 50m
15-16 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 7 Waldemar Palombi Helsingfors Simsällskap 2004 04A428 50m 4:19.39
2 317 Lassi Niemi TaTu Tampere 2004 04A093 50m 4:20.99
3 417 Luka Laaksonen Åbo Simklubb 2005 05A517 50m 4:34.15
4 418 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb 2004 04A845 50m 4:36.05
5 528 Ilja Syrjä Uinti Tampere 2004 04A573 50m 4:36.27
6 403 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb 2004 04A250 50m 4:37.56
7 521 Riccardo Castagno Uinti Tampere 2004 04A401 50m 4:44.57
8 517 Oskar Tuominen Uinti Tampere 2004 04A373 50m 4:48.25
9 334 Konsta Kallio TaTu Tampere 2004 04A610 50m 4:51.47
10 415 Eero Mäenpää Åbo Simklubb 2005 05A377 50m 4:53.38
11 416 Rasmus Rekola Åbo Simklubb 2004 04A638 50m 4:53.75
12 335 Atte Nieminen TaTu Tampere 2004 04A652 50m 4:57.34
13 147 Kasperi Haverinen Lahden Uimaseura 2005 05B041 50m 5:07.23
14 145 Miko Virtanen Lahden Uimaseura 2005 05A764 50m 5:07.59
15 13 Jeremy Valkeavuori Riihimäen Uimaseura 2004 04A261 50m 5:09.82
16 442 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry 2005 05A783 50m 5:12.77
17 444 Kasper Kytö Nokian Pyry 2005 05A837 50m 5:16.44
18 742 Samuel Rooke Uinti Hyvinkää 2004 04B159 50m 5:21.15
19 567 Max Nikkari Uinti Tampere 2004 04A992 50m 5:22.39
20 525 Lenni Lehtonen Uinti Tampere 2004 04A478 50m 5:26.41
21 745 Tuomas Nieminen Uinti Hyvinkää 2004 04B274 50m 5:28.82
22 539 Lauri Mäkinen Uinti Tampere 2004 04A752 50m 5:33.49
23 39 Tomas Lipponen Simmis Grani 2005 05B108 50m 5:39.82
24 329 Markus Koskinen TaTu Tampere 2005 05A207 50m 5:45.52
25 338 Joona Kurppa TaTu Tampere 2004 04A686 50m 5:47.90
26 199 Iiro Kyllönen Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A758 50m 5:49.53
27 730 Oskari Pere Harjavallan Uimaseura 2005 05B038 50m
28 155 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura 2004 04A930 50m
29 203 Miko Salmi Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A936 50m
17-18 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 4 Ismailov Magomed Swimming Club-VoViS 2002 50m 4:10.00
2 414 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb 2003 03A892 50m 4:13.04
3 69 Niklas Hatakka Cetus Espoo 2003 03A534 50m 4:16.77
4 490 Akseli Hakala Uinti Tampere 2003 03A023 50m 4:19.10
5 348 Efim Romanov TaTu Tampere 2002 02B256 50m 4:19.40
6 113 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit 2003 03A605 50m 4:29.17
7 307 Mio Harju TaTu Tampere 2002 02A064 50m 4:36.06
8 323 Miko Veeti Valtteri Vaikkola TaTu Tampere 2003 03A520 50m 4:55.44
9 11 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura 2003 03A282 50m 5:03.55
10 25 Aapo Rasinmäki Riihimäen Uimaseura 2003 03A916 50m 5:17.97
11 306 Petr Pankratov TaTu Tampere 2002 02A061 50m
19 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 77 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura ry 2001 01A340 50m 4:14.63
2 304 Pirkka Perkola TaTu Tampere 2001 01A240 50m 4:30.93
3 295 Petja Yritys TaTu Tampere 1993 93A330 50m
2020-01-21 21:45:58 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner