2021-10-19   01:58:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
9 200m Selkäuinti Naiset
13 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 534 Nella Kortteinen Uinti Tampere 50m 2:49.75
2007 07A031
2 140 Ebba Simberg Lahden Uimaseura 50m 2:52.56
2007 07A087
3 31 IIda Tawast Simmis Grani 50m 2:58.19
2007 07A124
4 171 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry 50m 2:59.31
2008 08A010
5 443 Veera Malmelin Nokian Pyry 2007 07A196 50m 3:01.80
6 474 Roosa Junnila Aurajoen Uinti Ry 2007 07A471 50m 3:11.54
7 760 Laura-Lota  Melih Kalevi Ujumiskool 2009 50m 3:23.62
8 332 Iida Pennanen TaTu Tampere 2008 08A002 50m 3:26.81
9 754 Kertu Eliis Kangru Kalevi Ujumiskool 2010 50m 3:33.63
10 466 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry 2007 07A075 50m
11 90 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura ry 2007 07A077 50m
12 249 Heidi Huppunen Porin Uimaseura 2008 08A034 50m
13 356 Oona Valtonen TaTu Tampere 2008 08A125 50m
14 337 Elsa Joseph TaTu Tampere 2007 07A046 50m
15 590 Emmiina Eho Uinti Tampere 2007 07A232 50m
16 453 Milja Juvonen Nokian Pyry 2007 07A723 50m
17 623 Ella Gylden Uinti Tampere 2007 07A829 50m
18 360 Janna Saloniemi TaTu Tampere 2009 09A037 50m
19 473 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti Ry 2007 07A315 50m
20 472 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A281 50m
21 602 Joanna Kivelä Uinti Tampere 2007 07A596 50m
22 559 Ines Pälviranta Uinti Tampere 2007 07A106 50m
23 268 Linnea Azzola Porin Uimaseura 2007 07A649 50m
24 96 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A210 50m
25 475 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A468 50m
26 581 Katri Kulovuori Uinti Tampere 2007 07A256 50m
27 99 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura ry 2007 07A276 50m
28 464 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry 2007 07A001 50m
14-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 135 tiinu tamminen Lahden Uimaseura 2006 06A122 50m 2:35.15
2 542 Isla Leinonen Uinti Tampere 2006 06A206 50m 2:35.44
3 435 Sivi Juvakka Nokian Pyry 2005 05A609 50m 2:40.93
4 471 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti Ry 2006 06A551 50m 2:42.01
5 126 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura 2005 05A054 50m 2:42.21
6 431 Jenna Nousiainen Nokian Pyry 2005 05A555 50m 2:43.30
7 428 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry 2005 05A030 50m 2:43.53
8 550 Emilia Peuhkurinen Uinti Tampere 2005 05A582 50m 2:52.64
9 582 Veera Rantala Uinti Tampere 2006 06A547 50m 3:04.90
10 468 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti Ry 2006 06A436 50m 3:07.22
11 45 Venla Almira Simmis Grani 2006 06B087 50m 3:23.31
12 630 Aino Jääskeläinen Uinti Tampere 2006 06B042 50m
13 526 Henni Halme Uinti Tampere 2005 05A216 50m
14 35 Sofie Nauklér Simmis Grani 2006 06A537 50m
15 465 Ronja Vilska Aurajoen Uinti Ry 2006 06A239 50m
16 546 Enni Halttunen Uinti Tampere 2005 05A482 50m
17 87 Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A233 50m
18 476 Sara Elomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06B010 50m
19 555 piia lahtinen Uinti Tampere 2006 06A300 50m
16-17 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 68 Laura Kellberg Cetus Espoo 2003 03A441 50m 2:23.70
2 46 Roona Karola Tuusulan Uimaseura ry 2004 04A099 50m 2:33.55
3 65 Ciara Wacklin Cetus Espoo 2004 04A037 50m 2:33.90
4 514 Ronja Myllykallio Uinti Tampere 2003 03A501 50m 2:34.65
5 129 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura 2004 04A222 50m 2:34.79
6 132 Nea Mustonen Lahden Uimaseura 2004 04A265 50m 2:36.59
7 127 Janna Salminen Lahden Uimaseura 2003 03A489 50m 2:44.31
8 10 Iida Savulahti Riihimäen Uimaseura 2004 04A121 50m 2:46.66
9 434 Ronja Mustalahti Nokian Pyry 2004 04A893 50m 2:49.37
10 437 Anni Koivula Nokian Pyry 2003 03B130 50m 2:50.92
11 336 Wilma Lassila TaTu Tampere 2004 04A649 50m 2:52.19
12 523 Noora Pätiälä Uinti Tampere 2004 04A436 50m
18 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 119 Raakel Bärlund Lahden Uimaseura 2001 01A081 50m 2:24.73
2 484 Mila Manner Uinti Tampere 2001 01A167 50m 2:29.76
3 429 Siiri Toiva Nokian Pyry 2002 02A779 50m
4 690 Emma Gschwentner Uinti Tampere 1997 97B327 50m
5 231 Janina Ollikainen Porin Uimaseura 2000 00A030 50m
6 487 Aino Jussila Uinti Tampere 2000 00A485 50m
7 477 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2002 02A165 50m
2020-01-21 21:46:00 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner