Program for UGP3 2019-2020, Jönköping
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Fjärilsim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
136 |
|
Henrik Kraemer |
2005 |
Lidköpings Gymnastik o SS |
SWE |
2:13.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
36 |
|
Dennis Partanen |
2003 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
2:13.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
202 |
|
Eric Lundström Silke |
2003 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
2:14.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
151 |
|
Olle Almén |
2003 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
2:14.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
58 |
|
Gabriel Eriksson |
2004 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
2:14.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
324 |
|
Emanuel Tidåsen |
2002 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
2:16.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
22 |
|
Anton Hegmegi |
2005 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
2:24.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
235 |
|
Fabian Lagström |
2004 |
Oskarshamns Simsällskap |
SWE |
2:25.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
40 |
|
Max Grubesic |
2004 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
2:28.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
369 |
|
Daniel Shebalin |
2002 |
Älmhults Simsällskap |
SWE |
2:30.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
373 |
|
Victor Borg |
2005 |
SK Triton |
SWE |
2:30.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
104 |
|
Tim Ericksson |
2002 |
Kalmar Simsällskap |
SWE |
2:33.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
173 |
|
Fredrik Höglund |
2006 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
2:33.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
54 |
|
Daniel Sainz |
2006 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
2:40.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
328 |
|
Alvin Eriksson |
2003 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
2:42.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
283 |
|
Rasmus Faarinen |
2005 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
2:46.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
46 |
|
Melker Åkesson |
2006 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
2:49.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
161 |
|
Olof Karlsson |
2008 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
2:51.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
277 |
|
Rasmus Kristiansson |
2004 |
Trollhättans Simsällskap |
SWE |
2:51.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
13 |
|
Adrian Rudén |
2006 |
Hultsfreds SS |
SWE |
2:53.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
109 |
|
Szymon Machaj |
2006 |
Kalmar Simsällskap |
SWE |
2:55.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
112 |
|
Filip Håll |
2002 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
3:01.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
123 |
|
Linus Krohn |
2005 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
3:01.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
47 |
|
Jacob Lindström |
2005 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
3:06.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
128 |
|
Axel Wigstrand |
2008 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
3:09.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50 |
|
Peter Jivanov |
2002 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
3:17.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
344 |
|
Mattias Jönsson |
2006 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
74 |
|
Viktor Leo |
2007 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
131 |
|
Axel Ekdala |
2007 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-08 14:17:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|