2021-05-15   14:02:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2 2019-2020, Stockholm - Torvalla

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 3

Document
Start list
UGP 2-2020 Södertörn
Place: Organizer: Stockholms Simförbund
Pool: 25m Competition Date: Jan 25, 2020 to Jan 26, 2020
Event 17, 200m Bröstsim Damer
Final 1 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:01
Entry time
Pool
Start:
1 25m
209 2 Filippa Lock 2007 SPÅRVÄGEN 25m
84 3 Nike Johnston 2005 SK NEPTUN 25m
309 4 Chanel Matilainen 2007 SÖDERTÖRN 25m
556 5 Clementina  Orsi 2006 SPIF SF 25m
207 6 Matilda Lobendahl 2007 SPÅRVÄGEN 25m
7 25m
8 25m
Event 17, 200m Bröstsim Damer Final 2 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:04
200 1 Smilla Palmborg 2007 SPÅRVÄGEN 25m
25 2 Felicia Westerdahl 2006 GUSTAVSBER 25m
198 3 Anna Malmring 2006 SPÅRVÄGEN 25m
199 4 Julia Hellberg 2007 SPÅRVÄGEN 3:47.99 25m
543 5 Sara Wattad 2006 SPIF SF 25m
565 6 Mia Subotic 2007 SPIF SF 25m
357 7 Emmy Skånstad Fant 2007 TYRESÖ SS 25m
568 8 Sadie Caputo 2006 SPIF SF 25m
Event 17, 200m Bröstsim Damer Final 3 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:09
504 1 Lova Deilert 2006 SS04 3:37.32 25m
314 2 Nora Hodneland 2007 SÖDERTÖRN 3:21.00 25m
288 3 Oliwia Lange 2004 SÖDERTÖRN 3:15.02 25m
507 4 Linn Lynch 2005 SS04 3:12.06 25m
232 5 Alva Herlitz 2005 SKK 3:14.91 25m
292 6 Lovisa Lindberg 2007 SÖDERTÖRN 3:20.11 25m
500 7 Emma Wärn 2004 SS04 3:31.99 50m
509 8 Anna Gomez 2007 SS04 3:38.02 25m
Event 17, 200m Bröstsim Damer Final 4 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:13
107 1 Saga Lööf 2005 SK NEPTUN 3:09.52 25m
164 2 Johanna Granhällen 2002 SPÅRVÄGEN 3:08.81 25m
197 3 Lisa Danfelter 2005 SPÅRVÄGEN 3:07.92 25m
249 4 Marit Seeliger 2005 SÖDERTÄLJE 3:05.08 25m
485 5 Fiona Karlsson 2004 ÖSMO SS 3:07.67 25m
487 6 Agnes Öhman 2006 ÖSMO SS 3:08.45 25m
501 7 Felicia Rydsheim 2005 SS04 3:08.85 25m
21 8 Isabelle Sandström 2007 GUSTAVSBER 3:10.73 25m
Event 17, 200m Bröstsim Damer Final 5 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
10:16
Entry time
Pool
Start:
105 1 Engla Blanco 2006 SK NEPTUN 3:02.40 25m
180 2 Alina Färm 2005 SPÅRVÄGEN 2:58.63 25m
92 3 Alice Stenbeck 2006 SK NEPTUN 2:54.08 25m
74 4 Agnes  Behrenfeldt 2004 SK NEPTUN 2:53.31 25m
73 5 Iris Martinsson 2005 SK NEPTUN 2:53.57 25m
250 6 Clara Teljstedt 2006 SÖDERTÄLJE 2:56.56 25m
83 7 Li Elveskog 2004 SK NEPTUN 2:58.72 25m
245 8 Emilia Tshibanda 2004 SÖDERTÄLJE 3:03.06 25m
Event 17, 200m Bröstsim Damer Final 6 (6)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10:20
281 1 Julia Ottosson 2006 SÖDERTÖRN 2:49.20 25m
333 2 Emma Parsons 2002 TYRESÖ SS 2:46.40 25m
165 3 Alexandra Alkas Alias 2006 SPÅRVÄGEN 2:43.56 25m
268 4 Emelie Fast 2004 SÖDERTÖRN 2:34.67 25m
69 5 Isabelle Brodd 2003 SK NEPTUN 2:34.91 25m
287 6 Ella Gunnarsson 2006 SÖDERTÖRN 2:44.00 25m
338 7 Alicia Söderlind 2005 TYRESÖ SS 2:47.12 25m
19 8 Malva Eriksson 2006 GUSTAVSBER 2:50.16 25m
2020-01-26 08:12:47 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Södertörns Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner