2021-05-15   12:23:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2 2019-2020, Stockholm - Torvalla

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 3

Document
Startlista
UGP 2-2020 Södertörn
Plats: Arrangör: Stockholms Simförbund
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020
15 100m Fjärilsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 582 Klara Possman Södertörns Simsällskap 2003 BA6803 25m 1:05.18 EFT
2 271 Nina Pavlovic Cano Södertörns Simsällskap 2004 AS7804 25m 1:05.50
3 177 Alma Thunberg Spårvägen Simförening 2005 AV1605 25m 1:06.03
4 108 Sara Lofter Simklubben Neptun 2006 AS2806 25m 1:07.26
5 535 Maria Bang Stockholmspolisens IF SF 2003 BE8803 25m 1:07.51
6 221 Elvira Lönnberg Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AD9606 50m 1:07.58
7 111 Lovisa Ramsten Simklubben Neptun 2005 BK1605 25m 1:07.76
8 226 Klara Svenheim Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AT9205 50m 1:07.97
9 334 Matilda Ringbom Tyresö Simsällskap 2003 AX6803 25m 1:08.27
10 279 Amanda Nilsson Södertörns Simsällskap 2002 BS9202 25m 1:08.53
11 71 Isabel Teglöf Simklubben Neptun 2003 AZ3203 25m 1:08.88
12 492 Elvira Montes Solna Sundbyberg SS 04 2004 AS3804 25m 1:08.95
13 89 Elin Grähs Simklubben Neptun 2004 BD4204 25m 1:09.01
14 165 Alexandra Alkas Alias Spårvägen Simförening 2006 AE2406 25m 1:10.32
15 93 Elsa Lövquist Simklubben Neptun 2004 BD6604 25m 1:10.47
16 406 Ella Ekepil Wisby Simsällskap 2005 AR0405 25m 1:11.05
17 163 Emilia Wullrich Spårvägen Simförening 2003 BI8203 25m 1:11.50
18 410 Mia Samuelsson Wisby Simsällskap 2005 AV7205 25m 1:11.68
19 248 Elina Tshibanda Södertälje Simsällskap 2007 AB7407 25m 1:11.72
20 246 Linnéa Teljstedt Södertälje Simsällskap 2003 AZ6203 25m 1:12.93
21 113 Molly Rantil Simklubben Neptun 2005 BL4405 25m 1:13.14
22 188 Stella  Egmar Spårvägen Simförening 2006 AW9806 25m 1:13.24
23 106 Emilia Lind Simklubben Neptun 2006 AR8806 25m 1:14.37
24 225 Lina Ahlström Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AS6805 25m 1:14.58
25 502 Cecilia Krans Solna Sundbyberg SS 04 25m 1:15.02
2005 BL4805
26 245 Emilia Tshibanda Södertälje Simsällskap 25m 1:15.07
2004 AL2404
27 591 Anna Kristiansson Saltsjöbadens Idrottsförening 25m 1:15.52
2007 AB5807
28 530 Nicole Papachristou Stockholmspolisens IF SF 2003 AW4203 25m 1:15.53
29 405 Nella Silfwergård Wisby Simsällskap 2004 BE4604 25m 1:15.98
30 191 Johanna Claesson Spårvägen Simförening 2006 AY2406 25m 1:15.99
31 411 Ella Adman Wisby Simsällskap 2006 BC3806 25m 1:17.03
32 412 Emma Persson Wisby Simsällskap 2006 BD1206 25m 1:17.24
33 540 Linn Solehav Stockholmspolisens IF SF 2005 AM7605 25m 1:17.41
34 91 Maja Wallberg Simklubben Neptun 2005 bi9206 25m 1:17.41
35 69 Isabelle Brodd Simklubben Neptun 2003 AU4803 50m 1:17.90
36 73 Iris Martinsson Simklubben Neptun 2005 AF3405 25m 1:18.44
37 496 Julia Zwinkels Solna Sundbyberg SS 04 2004 BM4404 25m 1:18.65
38 339 Emilia Karlsson Bertoli Tyresö Simsällskap 2005 AW9405 25m 1:18.66
39 84 Nike Johnston Simklubben Neptun 2005 AJ5405 25m 1:19.61
40 179 Wilma Groth Spårvägen Simförening 2005 AV2605 25m 1:20.88
41 499 Thea Bergström Solna Sundbyberg SS 04 2007 AK9807 25m 1:20.98
42 24 Bonnie Tham Gustavsbergs Simsällskap 2006 BG5406 25m 1:21.73
43 240 Ellen Bystedt Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AY2207 25m 1:21.82
44 487 Agnes Öhman Ösmo Simsällskap 2006 AG2406 25m 1:21.93
45 253 Cheyenne Bäckstrand Södertälje Simsällskap 2005 AY8205 25m 1:22.24
46 241 Elise Karlsson Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 BA4607 25m 1:23.02
47 550 Freja Löfgren Stockholmspolisens IF SF 2007 AR5807 25m 1:23.66
48 486 Freja Vesterlund Ösmo Simsällskap 2006 AA7606 25m 1:23.95
49 561 Alice Sjödén-Sikström Stockholmspolisens IF SF 2006 BM0806 25m 1:24.34
50 543 Sara Wattad Stockholmspolisens IF SF 2006 AI6206 25m 1:24.80
51 196 Liv Dahl Spårvägen Simförening 2005 BL0805 25m 1:24.85
52 485 Fiona Karlsson Ösmo Simsällskap 2004 AE6404 25m 1:24.89
53 260 Sara Andersson Södertälje Simsällskap 2005 BQ2405 25m 1:25.94
54 292 Lovisa Lindberg Södertörns Simsällskap 2007 AK0407 25m 1:26.00
55 305 Alva Qvist Södertörns Simsällskap 2006 BR5406 25m 1:26.76
56 21 Isabelle Sandström Gustavsbergs Simsällskap 2007 AB3207 25m 1:26.83
57 510 Emilia Lingman Solna Sundbyberg SS 04 2006 BI3806 25m 1:27.55
58 299 Ebba Mattisson Södertörns Simsällskap 2006 BD2606 50m 1:27.97
59 256 Melissa Klintengren Södertälje Simsällskap 2007 AH0807 25m 1:28.49
60 504 Lova Deilert Solna Sundbyberg SS 04 2006 BB7806 25m 1:31.67
61 307 Natalie Nilsson Södertörns Simsällskap 2005 BV5205 25m 1:31.75
62 500 Emma Wärn Solna Sundbyberg SS 04 2004 BT7404 50m 1:31.89
63 174 Jennifer Geaney Spårvägen Simförening 2005 AS9805 25m 1:33.81
64 501 Felicia Rydsheim Solna Sundbyberg SS 04 2005 BI5805 25m 1:34.52
65 228 Anna Eklöf Stockholms
Kappsimningsklubb
2007 AD9807 25m 1:34.56
66 96 Ines Wijk Simklubben Neptun 25m 1:34.79
2006 AH2406
67 198 Anna Malmring Spårvägen Simförening 25m 1:36.62
2006 BC4206
68 136 Clara Högqvist Simklubben Neptun 25m 1:37.37 S7
2005 BV0405
69 494 Linn Bergman Solna Sundbyberg SS 04 25m
2005 AO9805
70 25 Felicia Westerdahl Gustavsbergs Simsällskap 25m
2006 BK0806
71 199 Julia Hellberg Spårvägen Simförening 25m
2007 AR8607
72 336 Alva Jacobsson Tyresö Simsällskap 25m
2005 AJ1605
73 283 Laura Somers Södertörns Simsällskap 25m
2003 BW6603
74 207 Matilda Lobendahl Spårvägen Simförening 25m
2007 BB8407
75 311 Tilja Stålnacke Södertörns Simsällskap 25m
2005 BW4205
76 209 Filippa Lock Spårvägen Simförening 25m
2007 BF3607
77 142 Gry Hellgren Möller Simklubben Neptun 25m
2003 CE1403
2020-01-25 08:08:01 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Södertörns Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner