2024-06-16   18:35:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Skomakardoppet 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Skomakardoppet 2020
Plats: Allébadet Arrangör: Hallsberg Kumla Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020
15 100m Bröstsim fl. A - B
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 177 Julia Månsson 2002 Örebro Simallians SWE 1:08.74
2 184 Alma Mühr 2005 Örebro Simallians SWE 1:15.55
3 175 Julia Pietsch 2005 Örebro Simallians SWE 1:17.23
4 170 Magdalena Hagsten Skarda 2003 Örebro Simallians SWE 1:20.24
5 72 Tilda Carlsson 2003 Motala Simsällskap SWE 1:20.50
6 125 Lovisa Stokke Eriksson 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:21.14
7 105 Alicia Smith 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:21.78
8 253 Josefin Stenman 2002 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 1:22.00
9 85 Wilma Ericsson 2002 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:24.13
10 97 Anya Chen 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:24.68
11 181 Erika Svennberg 2005 Örebro Simallians SWE 1:24.78
12 66 Elise Tegin 2004 Lindesbergs Simsällskap SWE 1:25.24
13 87 Elsa Stenfeldt 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:25.44
14 112 Elsa  Blomberg 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:26.13
15 109 Laura  Perisic 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:26.33
16 252 Emma Sebelius 2002 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 1:26.89
17 74 Emilia Eriksson 2004 Motala Simsällskap SWE 1:27.63
18 119 Alva Gadolin 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:27.80
19 259 Felicia Sobotka 2005 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 1:27.95
20 84 Agnes Gustafsson 2002 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:29.00
21 257 Runa Eriksson 2005 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 1:29.30
22 89 Alva Ström 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:29.62
23 90 Elsa Höstner 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:31.21
24 104 Lia Wallström 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:31.52
25 52 Kajsa Ejdvinsson 2004 Katrineholms Simsällskap SWE 1:31.52
26 78 Klara Haraldsson 2005 Motala Simsällskap SWE 1:31.70
27 113 Livia Bravert 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:31.72
28 49 Linnéa Fredriksson 2004 Katrineholms Simsällskap SWE 1:32.28
29 108 Tindra Janson 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:32.48
30 95 Frida Olofsson 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:32.52
31 106 Melis Suleyman 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:32.57
32 100 Ingrid Toresäter 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:33.87
33 101 Alice Alsterstad 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:34.20
34 80 Anna Söderqvist 2006 Motala Simsällskap SWE 1:34.46
35 67 Alice Nordén 2003 Lindesbergs Simsällskap SWE 1:34.64
36 99 Matilda Lundberg 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:34.69 L
37 92 Emilia Isberg 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:35.12
38 187 Maja Sörling 2005 Örebro Simallians SWE 1:35.14
39 133 Hedda Östberg 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:35.41
40 53 Elin Andersson 2005 Katrineholms Simsällskap SWE 1:35.45
41 114 Sigrid Carlsson 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:35.45
42 96 Fanny Sjöström 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:36.45
43 102 Anna Ström 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:37.30
44 120 Matilda Boreström 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:37.35
45 57 Cindra Lindström 2006 Katrineholms Simsällskap SWE 1:39.10
46 98 Ebba Carlström 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:39.37
47 118 Maja Burenius 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:39.56
48 174 Wilma Åberg 2005 Örebro Simallians SWE 1:39.72
49 115 Agnes Sjöström 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:39.93
50 15 Emmy Dyrkell 2004 Finspångs Simklubb SWE 1:41.04
51 93 Gabriella Rolf 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:42.54
52 258 Emilia Nilsson 2004 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 1:43.45
53 121 Tuva Byfeldt 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:43.63
54 124 Elin Ryman 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:43.72
55 123 Clara Almqvist 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:45.38
56 199 Stina Westerlund 2005 Örebro Simallians SWE 1:45.67
57 61 Ella Forsmark 2005 Katrineholms Simsällskap SWE 1:48.66
58 193 Tove Oskarsson 2004 Örebro Simallians SWE 1:49.13
59 266 Thea Frost 2005 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 1:49.13
60 11 Amanda Wärn 2004 Finspångs Simklubb SWE 1:49.78
61 191 Ingrid Hiding 2006 Örebro Simallians SWE 1:52.61
62 138 Leia Haley Åslin 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:52.79
63 203 Ida Sjöström 2006 Örebro Simallians SWE 2:05.61
64 250 Elsa Mattsson 2005 Hallsberg Kumla Simklubb SWE
2020-02-20 12:13:20 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Hallsberg Kumla Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner