2024-06-16   18:03:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Skomakardoppet 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Skomakardoppet 2020
Plats: Allébadet Arrangör: Hallsberg Kumla Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020
20 100m Medley po. A-B
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 169 Simon Baastad 2002 Örebro Simallians SWE 1:01.87
2 178 Adrijan Danqi 2002 Örebro Simallians SWE 1:02.40
3 183 Rudolfs Stupans 1999 Örebro Simallians SWE 1:02.54
4 172 Oscar Wilhelmsson 2002 Örebro Simallians SWE 1:03.18
5 47 Kevin Grahn 2003 Katrineholms Simsällskap SWE 1:03.24
6 251 Vilmer Jansson 2000 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 1:04.35
7 75 Gustav Fahlström 2005 Motala Simsällskap SWE 1:04.69
8 71 Henrik Eriksson 2002 Motala Simsällskap SWE 1:05.13
9 50 Olle Pettersson 2004 Katrineholms Simsällskap SWE 1:06.35
10 171 William Forsström 2002 Örebro Simallians SWE 1:08.99
11 256 David Eriksson 2004 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 1:09.16
12 261 Leo Karlsson 2006 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 1:09.88
13 88 Elias Anderson 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:10.40
14 180 August Jansson 2005 Örebro Simallians SWE 1:10.59
15 192 Gustav Larsson 2005 Örebro Simallians SWE 1:11.32
16 110 Felix Sjögren 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:13.85
17 10 Oskar Glawing 2005 Finspångs Simklubb SWE 1:14.59
18 73 Marcus Manninen 2004 Motala Simsällskap SWE 1:15.06
19 126 Sixten Bohlin 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:15.49
20 103 Vincent Olsson 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:15.67
21 107 Max Holmberg 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:15.97
22 55 Amadeus Ahlman 2003 Katrineholms Simsällskap SWE 1:16.14
23 94 Rikard Kristensson 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:17.45
24 179 Axel Skoglund 2004 Örebro Simallians SWE 1:19.52
25 122 Jonathan Sandblom 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:21.32
26 24 Casper Larsson 2006 Grums Simsällskap SWE 1:21.66
27 17 Alvar Aktner 2006 Finspångs Simklubb SWE 1:22.11
28 91 Felix Kinnander 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:22.71
29 77 Troy Eriksson 2006 Motala Simsällskap SWE 1:23.46
30 41 Melker Karlsson 2006 Karlskoga Simförening SWE 1:24.71
31 13 Hugo Eriksson 2006 Finspångs Simklubb SWE 1:27.68
32 79 Lukas Svensson 2006 Motala Simsällskap SWE 1:29.39
33 54 Felix Eriksson 2005 Katrineholms Simsällskap SWE 1:32.48
34 38 Samuel Basson 2006 Karlskoga Simförening SWE 1:33.83
35 141 Oliver Jedbratt 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE
36 16 Eric Aidun 2005 Finspångs Simklubb SWE
37 227 Nils Vihlborg 2005 Örebro Simallians SWE
2020-02-20 12:13:21 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Hallsberg Kumla Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner