2024-06-16   16:46:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Skomakardoppet 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Skomakardoppet 2020
Plats: Allébadet Arrangör: Hallsberg Kumla Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 29 feb 2020 till den 1 mar 2020
31 200m Bröstsim fl. A-B
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 177 Julia Månsson 2002 Örebro Simallians SWE 2:27.51
2 184 Alma Mühr 2005 Örebro Simallians SWE 2:46.23
3 175 Julia Pietsch 2005 Örebro Simallians SWE 2:46.84
4 170 Magdalena Hagsten Skarda 2003 Örebro Simallians SWE 2:54.74
5 125 Lovisa Stokke Eriksson 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 2:57.64
6 181 Erika Svennberg 2005 Örebro Simallians SWE 2:57.93
7 105 Alicia Smith 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 2:59.42
8 87 Elsa Stenfeldt 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:05.02
9 109 Laura  Perisic 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:05.61
10 112 Elsa  Blomberg 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:06.83
11 119 Alva Gadolin 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:08.39
12 97 Anya Chen 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:09.35
13 84 Agnes Gustafsson 2002 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:12.86
14 106 Melis Suleyman 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:13.17
15 257 Runa Eriksson 2005 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 3:20.57
16 113 Livia Bravert 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:20.58
17 108 Tindra Janson 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:20.76
18 80 Anna Söderqvist 2006 Motala Simsällskap SWE 3:20.79
19 104 Lia Wallström 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:21.41
20 116 Isa Janson 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:22.45
21 133 Hedda Östberg 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:24.57
22 49 Linnéa Fredriksson 2004 Katrineholms Simsällskap SWE 3:24.73
23 57 Cindra Lindström 2006 Katrineholms Simsällskap SWE 3:38.39
24 258 Emilia Nilsson 2004 Hallsberg Kumla Simklubb SWE 3:39.10
25 111 Alva  Sonberger 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:45.90
26 123 Clara Almqvist 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:46.11
27 120 Matilda Boreström 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 3:54.49
28 193 Tove Oskarsson 2004 Örebro Simallians SWE 3:59.55
29 266 Thea Frost 2005 Hallsberg Kumla Simklubb SWE
2020-02-20 12:13:24 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Hallsberg Kumla Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner