2021-05-15   09:51:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP3 2019-2020, Falkenberg

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 - Lördag FM

Document
Startlista
UGP 3 Falkenberg
Plats: Klitterbadet Arrangör: Varbergs Sim
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020
4 200m Bröstsim Herrar
19-20 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
17-18 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 169 Maximus Murray 2003 Simklubben S02 SWE 2:35.27 S
2 244 Pelle Huldén 2002 Föreningen Varbergs Sim SWE 2:37.83 S
3 171 Philip Zasowski 2002 Simklubben S02 SWE 2:40.00 S
4 301 Simon Andersson 2003 Föreningen Uddevalla Sim SWE 2:51.35 S
5 201 Oscar Lundgren 2003 Simklubben S02 SWE 2:56.39 S
16 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 138 Joel Meuller 2004 Simklubben Laxen SWE 2:50.54 S
2 131 Alexander McAdam 2004 Simklubben Laxen SWE 2:54.26 S
3 178 Roque Andersson Benedet 2004 Simklubben S02 SWE 2:57.07 S
4 139 Erik Hakopian 2004 Simklubben Laxen SWE 2:58.67 S
5 44 Zoobin Mohammadi 2004 Göteborg Sim SWE 3:00.02 S
6 316 Hannes  Forsberg 2004 Föreningen Uddevalla Sim SWE 3:00.36 S
7 62 Karl Pettersson 2004 Göteborg Sim SWE 3:03.43 S
15 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 303 Jakob Simonsson 2005 Föreningen Uddevalla Sim SWE 2:51.15 S
2 143 Petter Bergdahl 2005 Simklubben Laxen SWE 2:52.48 S
3 49 Albert Lindroth 2005 Göteborg Sim SWE 2:58.06 S
4 269 Willgot Malmström 2005 Föreningen Varbergs Sim SWE 3:01.37 S
5 53 Wille Damber 2005 Göteborg Sim SWE 3:14.31 S
6 91 Love Nystedt 2005 Kungsbacka Simsällskap SWE 3:17.18 S
7 207 Joar Kivistö 2005 Simklubben 1970 SWE 3:53.80 S
14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 60 Lucas Larsson 2006 Göteborg Sim SWE 2:48.57 S
2 350 David Happe 2006 Föreningen Uddevalla Sim SWE 2:54.52 S EFT
3 96 Max Törnqvist 2006 Kungsbacka Simsällskap SWE 2:55.53 S
4 158 Edvin Viktorsson 2006 Simklubben Laxen SWE 2:56.67 S
5 312 Leon Rössger 2006 Föreningen Uddevalla Sim SWE 2:59.01 S
6 164 Marcus Kvarnhäll 2006 Simklubben Laxen SWE 2:59.84 S
7 155 Jonah Hullegård 2006 Simklubben Laxen SWE 3:00.24 S
8 47 Max Ha 2006 Göteborg Sim SWE 3:10.77 S
9 98 Albin Amrén 2006 Kungsbacka Simsällskap SWE 3:16.04 S
10 268 Måns Bengtsson 2006 Föreningen Varbergs Sim SWE 3:21.98 S
11 64 Elias Lai 2006 Göteborg Sim SWE 3:27.42 S
12 106 Emil Magnusson 2006 Kungsbacka Simsällskap SWE 3:30.21 S
13 79 Nils Lindblad 2006 Göteborg Sim SWE 3:30.21 S
14 166 Elias Chawki 2006 Simklubben Laxen SWE 3:32.84 S
15 122 Jonatan Mattiasson 2006 Kungsbacka Simsällskap SWE
13 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 163 Linus Hedström 2007 Simklubben Laxen SWE 3:01.49 S
2 99 William Hörgren 2007 Kungsbacka Simsällskap SWE 3:05.99 S
3 90 Miles Engdar 2007 Kungsbacka Simsällskap SWE 3:12.67 S
4 76 Jakub Bober 2007 Göteborg Sim SWE 3:13.58 S
5 75 Calvin Lindén 2007 Göteborg Sim SWE 3:17.00 S
6 271 Valdemar Alström 2007 Föreningen Varbergs Sim SWE 3:18.52 S
7 197 Walter Jerling 2007 Simklubben S02 SWE 3:19.47 S
8 121 Elias Väinölä 2007 Kungsbacka Simsällskap SWE 3:25.14 S
9 161 Otto Lövdahl 2007 Simklubben Laxen SWE 3:25.97
10 209 Albin Jarhult 2007 Skene Sim o Idrottssällskap SWE 3:26.43 S
11 341 Vilgot Andersson 2007 Falkenbergs Simklubb SWE 3:28.28 S
12 120 Julius Boman 2007 Kungsbacka Simsällskap SWE 3:33.78 S
13 66 Viktor  de Jonge 2007 Göteborg Sim SWE 3:36.05 S
14 12 Elias Klebom 2007 Simklubben Elfsborg SWE 3:37.24 S
15 28 Lukas Engström 2007 Simklubben Elfsborg SWE 3:41.68 S
16 24 Philip Hansson 2007 Simklubben Elfsborg SWE 3:44.41 S
17 63 Victor Rudolfsson 2007 Göteborg Sim SWE 3:53.47 S
18 111 Alexander Alvstrand 2007 Kungsbacka Simsällskap SWE 3:59.74 S
2020-03-06 20:37:58 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Falkenbergs Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner