2021-11-28   15:36:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma XXXIV Turku Super Games - Cancelled

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Entry List
XXXIV Turku Super Games
Place: Impivaaran uimahalli Organizer: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry
Pool: 50m Competition Date: maalis 14, 2020 to maalis 14, 2020
13 100m Vapaauinti N, T15, T12
Sponsor: Yritysvalitus.com -Tasehuolto Oy
T12
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Aurajoen Uinti Ry 1:12.04
384 Veera Knuutila 2008 FIN
2 Aurajoen Uinti Ry 1:12.26
347 Emilie Sjösten 2008 FIN
3 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 1:17.71
259 Saara Pakomäki 2008 FIN
4 Porin Uimaseura 1:17.73
95 Heidi Huppunen 2008 FIN
5 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 1:17.86
276 Lisette Schaper 2009 FIN
6 387 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti Ry 1:19.15
2008 FIN
7 112 Ines Saarinen Porin Uimaseura 1:19.58
2008 FIN
8 257 Selma Syrjänen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 1:19.61
2009 FIN
9 265 Vilja Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 1:20.05
2009 FIN
10 157 Ella Lindholm Salon Uimarit 1:22.19
2008 FIN
11 27 Hazel Liuska Helsingin Uimarit 1:22.24
2008 FIN
12 43 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 1:23.49
2009 FIN
13 280 Helmi Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 1:23.72
2010 FIN
14 436 Vilma Keski-Korsu Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 1:24.21 LATE
2009 FIN
15 397 Ida-Linnea Nelimarkka Aurajoen Uinti Ry 1:25.87
2008 FIN
16 103 Peppiina Lettosunti Porin Uimaseura 1:25.91
2008 FIN
17 278 Viola Tojander Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 1:26.21
2010 FIN
18 167 Emma Laaksonen Salon Uimarit 1:27.37
2009 FIN
19 152 Matilda Saarinen Salon Uimarit 1:27.38
2008 FIN
20 20 Ilona Sauliala Helsingin Uimarit 1:28.22
2008 FIN
21 296 Lotta Uusikartano Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 1:28.56
2009 FIN
22 114 Meea Marjamäki Porin Uimaseura 1:29.07
2008 FIN
23 126 Mona Mäkelä Raision Urheilijat 1:29.80
2008 FIN
24 433 Mirtel Kaljas 2009 Kalevi Ujumiskool EST 1:29.93
25 274 Nea Veiro 2008 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:32.18
26 402 Veera Kiukkonen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:32.20
27 128 Hilla Pajula 2009 Raision Urheilijat FIN 1:32.66
28 160 Moona Mäkelä 2008 Salon Uimarit FIN 1:33.13
29 106 Paulina Deltuvaite 2008 Porin Uimaseura FIN 1:33.32
30 287 Emma Nygård 2008 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:33.45
31 26 Kerttu Tyni 2008 Helsingin Uimarit FIN 1:33.46
32 373 Aliisa Kunttu 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:34.42
33 267 Annika Andersen 2008 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:35.46
34 122 Mona Hankavuori 2009 Raision Urheilijat FIN 1:35.53
35 130 Celina Bäckström 2008 Raision Urheilijat FIN 1:35.63
36 108 Ella Hatanpää 2008 Porin Uimaseura FIN 1:36.33
37 271 Emma Karimäki 2009 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:36.66
38 294 Emmi Pekanheimo 2010 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:36.77
39 120 Peppi Pulkkinen 2009 Raision Urheilijat FIN 1:37.49
40 179 Saara Solkinen 2010 Salon Uimarit FIN 1:39.44
41 104 Helmi Rantala 2010 Porin Uimaseura FIN 1:40.04
42 110 Miia Kallio 2011 Porin Uimaseura FIN 1:43.98
43 121 Miina Mäkinen 2009 Raision Urheilijat FIN 1:45.48
44 295 Kiira Rantanen 2010 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:45.68
45 174 Martta Kivelä 2011 Salon Uimarit FIN 1:46.55
46 184 Rosa Sjöblom 2009 Salon Uimarit FIN 1:50.03
47 175 Olivia Areva 2010 Salon Uimarit FIN 1:50.60
48 407 Nea Pippola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:51.33
49 124 Vilma Töykkälä 2010 Raision Urheilijat FIN 1:51.36
50 300 Aava Kukko 2009 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:51.92
51 119 Bea Back 2009 Raision Urheilijat FIN 1:52.35
52 181 Janina Hyvönen 2010 Salon Uimarit FIN 1:54.46
53 176 Aada Leino 2011 Salon Uimarit FIN 1:57.34
54 170 Iina Lehtinen 2009 Salon Uimarit FIN 2:00.12
55 410 Lotta Kunttu 2011 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:08.55
56 186 Nanna Virta 2010 Salon Uimarit FIN 2:08.88
57 171 Hertta Lehtinen 2010 Salon Uimarit FIN 2:19.69
58 302 Nella Nylund 2008 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN
59 134 Nea Hovinmäki 2009 Raision Urheilijat FIN
60 297 Ida Sofia Aurora Kuhmonen 2008 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN
T15
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 34 Vilma Leppähaara 2005 Nummelan Kisaajat FIN 1:00.69
2 223 Ellen Kaituri 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:01.71
3 339 Kerttu Taponen 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:02.99
4 7 Nelli Vihola 2005 Helsingin Uimarit FIN 1:04.07
5 228 Minttu Kiili 2005 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:04.47
6 73 Cécilia Richard 2006 Cetus Espoo FIN 1:04.89
7 97 Veera Tall 2005 Porin Uimaseura FIN 1:05.48
8 2 Ariel Julienne Jämsen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 1:05.67
9 332 Emma Nieminen 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:05.73
10 216 Sonila Selimi 2005 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:05.75
11 222 Kristina Grimbaum 2005 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:06.99
12 423 Saana Perkkiö 2005 Kampuksen Plaani FIN 1:07.40
13 77 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus Espoo FIN 1:07.48
14 337 Ronja Vilska 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:07.90
15 245 Cecilia Rönnlund 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:08.71
16 75 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo FIN 1:09.04
17 53 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo FIN 1:09.07
18 40 Anita Mäkinen 2007 Nummelan Kisaajat FIN 1:09.29
19 159 Saima Peltonen 2007 Salon Uimarit FIN 1:09.88
20 96 Hanna Törmä 2007 Porin Uimaseura FIN 1:10.08
21 362 Viivi Laiho 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:10.48
22 369 Nella Imponen 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:10.51
23 158 Sara Suonio 2006 Salon Uimarit FIN 1:10.72
24 156 Vilma Manninen 2005 Salon Uimarit FIN 1:10.82
25 92 Hilla-Maaria Juhola 2007 Porin Uimaseura FIN 1:10.93
26 393 Sara Elomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:11.20
27 39 Saara Seppälä 2005 Nummelan Kisaajat FIN 1:11.34
28 333 Aino Kurki 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:12.63
29 14 selma korhonen 2006 Helsingin Uimarit FIN 1:13.30
30 355 Rahma Ezzat 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:14.18
31 432 Carol Laanisto 2007 Kalevi Ujumiskool EST 1:14.80
32 262 Maija Salokorpi 2007 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:15.69
33 340 Emma Haapanen 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:15.89
34 31 Milla Paavola 2005 Helsingin Uimarit FIN 1:15.98
35 12 Lumi Öller 2006 Helsingin Uimarit FIN 1:16.02
36 25 Kiti Konttinen 2006 Helsingin Uimarit FIN 1:16.17
37 18 Janna Pysäys 2005 Helsingin Uimarit FIN 1:16.46
38 99 Nelli Ranne 2007 Porin Uimaseura FIN 1:16.46
39 102 Meeri Nordström 2006 Porin Uimaseura FIN 1:16.88
40 100 Amanda Ahmaoja 2005 Porin Uimaseura FIN 1:17.09
41 16 Kaisa Mäkinen 2005 Helsingin Uimarit FIN 1:17.38
42 408 Elsi Tuominen 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:18.27
43 98 Kaisa Harjula 2005 Porin Uimaseura FIN 1:18.90
44 15 Pinja Lepistö 2007 Helsingin Uimarit FIN 1:18.95
45 28 Silja Salonsaari 2007 Helsingin Uimarit FIN 1:19.36
46 243 Elsa Koskinen 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:19.61
47 260 Ada Riquelme Mac Donald 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:20.88
48 93 Stella Seppälä 2007 Porin Uimaseura FIN 1:26.18
49 386 Iiris Paloposki 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:34.09
50 398 Kira Viitanen 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:35.39
51 11 Ronja Weckström 2005 Helsingin Uimarit FIN 1:35.92
Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 32 Nea-Amanda Heinola 2000 Nummelan Kisaajat FIN 56.65
2 196 Ida Konkka 2000 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 57.51
3 116 Vilma Iisalo 2001 Raision Urheilijat FIN 1:01.99
4 323 Matilda Laitinen 2004 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:02.13
5 33 Juulia Käräjämies 2003 Nummelan Kisaajat FIN 1:02.29
6 207 Maija Nurmi 2003 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:02.50
7 206 Kerttu Nurmi 2003 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:03.11
8 318 Janette Setälä 2001 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:03.59
9 143 Sini Heikkilä 2003 Salon Uimarit FIN 1:04.54
10 13 Anna Mattila 2004 Helsingin Uimarit FIN 1:04.69
11 9 Emma Hakala 2004 Helsingin Uimarit FIN 1:04.82
12 211 Hilda Helo 2003 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:05.41
13 50 Annika Toiviainen 2002 Cetus Espoo FIN 1:06.38
14 22 Beatriz Coloma Vanhala 2003 Helsingin Uimarit FIN 1:07.07
15 10 Essi Helle 2002 Helsingin Uimarit FIN 1:08.21
16 58 Beáta Koroknay-Pál 2004 Cetus Espoo FIN 1:09.44
17 359 Laura Kinnunen 2002 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:09.60
18 64 Linda Ilonen 2004 Cetus Espoo FIN 1:10.61
19 70 Linnea Alakörkkö 2004 Cetus Espoo FIN 1:10.82
20 255 Emma Loo 2004 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:11.13
21 36 Liisa Penttinen 2003 Nummelan Kisaajat FIN 1:12.11
22 63 Maisa Brusila 2004 Cetus Espoo FIN 1:12.92
23 88 Pinja Kallio 2004 Porin Uimaseura FIN 1:13.76
24 220 Roosa Lahti 2004 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku FIN 1:14.78
25 358 Laura Lilja 2004 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:18.36
26 420 Susanna Halme 1996 ORCA Helsinki FIN 1:21.57
27 368 Nella Hyvärinen 2004 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:23.45
28 361 Emilia Pirttijärvi 2000 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:24.57
2020-03-12 09.54.22 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner