2022-09-30   11:46:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 3 2019-2020, Tibble

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
UGP 3- Tibble, 2020
Plats: Tibble Arrangör: Stockholms Simförbund & Täby Sim
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020
13 100m Frisim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 519 Linus Areblad 2004 Väsby Simsällskap SWE 55.75 S
2 556 Emil Tikkanen 2002 Åkersberga Simsällskap SWE 55.77 S
3 271 Vincent Flores 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 56.89 S
4 534 William Malmborg 2003 Väsby Simsällskap SWE 57.17 S
5 438 Alexander Bergström 2002 Täby Sim SWE 57.59 S
6 510 Ludvig Ahlström 2002 Väsby Simsällskap SWE 57.67 S
7 523 Ragnar Simonsson 2004 Väsby Simsällskap SWE 57.70 S
8 511 Erik Bergman 2004 Väsby Simsällskap SWE 59.36 S
9 436 Victor Karell 2003 Täby Sim SWE 59.39 S
10 277 Anton Graner 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 59.63 S
11 472 Ludvig Berndtsson 2005 Täby Sim SWE 59.69 S
12 459 Caspian Humble 2005 Täby Sim SWE 59.76 S
13 286 William Hamilton 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:00.08 S
14 558 Johannes Barkarö 2004 Åkersberga Simsällskap SWE 1:00.27 S
15 451 Noah Juhlin Fredriksson 2005 Täby Sim SWE 1:00.39 S
16 476 Robin Suves 2006 Täby Sim SWE 1:00.57 S
17 444 Leo Güleryüz 2006 Täby Sim SWE 1:00.64 S
18 554 David Kjellberg 2003 Åkersberga Simsällskap SWE 1:01.24 EFT
19 555 Isak Jederström 2002 Åkersberga Simsällskap SWE 1:01.37 S
20 267 Jonatan Eriksson 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:01.46 S
21 529 Eddie Peng 2007 Väsby Simsällskap SWE 1:01.47 S
22 448 Jousef Hanna 2003 Täby Sim SWE 1:01.57 S
23 464 Benjamin Todorovac
Hallongren
2006 Täby Sim SWE 1:01.65 S
24 276 David Berggren 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:02.46 S
25 289 Felix Norlin 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:03.08 S
26 441 Hugo Westholm 2004 Täby Sim SWE 1:03.31 S
27 561 Isak Widstrand 2004 Åkersberga Simsällskap SWE 1:04.35 S
28 471 Oliver Haux 2005 Täby Sim SWE 1:04.98 S
29 563 Leon Bocké 2006 Åkersberga Simsällskap SWE 1:05.65 S
30 272 Gustav Åsbrink 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:05.70 S
31 470 Eric Fransson 2006 Täby Sim SWE 1:06.40 S
32 540 Theo Takala 2007 Väsby Simsällskap SWE 1:07.64 S
33 719 Casper Drozdz 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:07.64 EFT
34 479 Filip Norlin 2005 Täby Sim SWE 1:07.96 S
35 473 Arvid Thoresson 2005 Täby Sim SWE 1:08.04 S
36 721 Jordan Sundström 2007 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:10.89 EFT
37 458 Sixten Ersson 2007 Täby Sim SWE 1:11.03 S
38 474 Kevin Lenstad 2005 Täby Sim SWE 1:11.89 S
39 548 Junes Khattab 2006 Väsby Simsällskap SWE 1:12.63 S
40 718 Elliot Sundström 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:13.00 EFT
41 551 Erik Svensson 2007 Väsby Simsällskap SWE 1:13.70 S
42 489 Johannes Lörinc 2007 Täby Sim SWE 1:14.12 S
43 727 Hugo Patrikson 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:14.42 EFT
44 287 Albin Löfqvist 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:15.13 S
45 82 peter Gabriel Lozinski 2004 Kanaans Simsällskap SWE 1:15.90 S
46 469 William Zhao 2006 Täby Sim SWE 1:16.87 S
47 485 Erik Talipov 2007 Täby Sim SWE 1:17.30 S
48 483 Theo Thermaenius 2007 Täby Sim SWE 1:17.91 S
49 487 Arvid Larsson 2007 Täby Sim SWE 1:18.58 S
50 488 Noel Lundström 2007 Täby Sim SWE 1:20.46 S
51 493 Philip Rydholm 2007 Täby Sim SWE 1:29.08 S
52 457 Johannes Rappe 2006 Täby Sim SWE 1:33.26 S
53 553 Gustav Leifsen 2002 Väsby Simsällskap SWE
2020-03-06 09:42:16 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Stockholms Simförbund

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner