Startliste for Regionsmesterskaber på langbane, Region Syddanmark
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 30, 100m Crawlsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 50 m | 1:02.27 | |
2 | 8 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 1:05.55 | |
3 | 135 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 50 m | 1:07.59 | |
4 | 111 | Gamisheva Kalina | 2008 | SØNDERBORG | 0842AA | 50 m | 1:08.16 | |
5 | 133 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 50 m | 1:10.83 | |
6 | 61 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 50 m | 1:11.00 | |
7 | 119 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | VEJLE | 0736AF | 50 m | 1:11.01 | |
8 | 155 | Wagner Andrea | 2008 | ODENSE | 0852AA | 50 m | 1:12.03 | |
9 | 58 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 50 m | 1:12.05 | |
10 | 121 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 50 m | 1:13.01 | |
11 | 114 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SØNDERBORG | 0698AQ | 50 m | 1:13.20 | |
12 | 153 | Londero Vigga | 2006 | ODENSE | 0662AP | 50 m | 1:13.60 | |
13 | 17 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 50 m | 1:13.82 | |
14 | 158 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 1:14.37 | |
15 | 55 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 50 m | 1:15.11 | |
16 | 162 | Buch Matilde A. B. | 2008 | ODENSE | 0834AH | 50 m | 1:16.55 | |
17 | 60 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 50 m | 1:16.70 | |
18 | 22 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 50 m | 1:17.56 | |
19 | 169 | Buch Mille A. B. | 2006 | ODENSE | 0612AP | 50 m | 1:17.67 | |
20 | 173 | Funder Olivia | 2006 | ODENSE | 0668AT | 50 m | 1:17.70 | |
21 | 100 | Hvass Alvina Vahala | 2006 | SVENDBORG | 0606AH | 50 m | 1:20.23 | |
22 | 120 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 50 m | 1:20.67 | |
23 | 11 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 50 m | 1:21.02 | |
24 | 106 | Terkelsen Johanne | 2007 | SVENDBORG | 0788AP | 50 m | 1:21.25 | |
25 | 156 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | ODENSE | 0752AS | 50 m | 1:22.09 | |
26 | 62 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 50 m | 1:25.00 | |
27 | 157 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | ODENSE | 0864AH | 50 m | 1:28.23 | |
28 | 51 | Pedersen Stine | 2008 | KOLDING | 0856AS | 50 m | 1:28.89 | |
29 | 24 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 50 m | 1:29.56 | |
30 | 12 | Henriksen Ella Broby | 2009 | RINGE | 0946AB | 50 m | 1:30.66 | |
31 | 174 | Gilling Maya Grøntved | 2006 | ODENSE | 0616AT | 50 m | 1:30.72 | |
32 | 89 | Mortensen Gry Skou | 2009 | DELTA | 0934BD | 50 m | 1:49.53 | |
33 | 172 | Gilling Luna | 2008 | ODENSE | 0836AL | 50 m | 1:50.00 | |
34 | 159 | Knudsen Emily | 2006 | ODENSE | 0668AW | 50 m | 2:00.00 | |
35 | 88 | Sig Xenia Vissing | 2009 | DELTA | 0932BD | 50 m | 2:02.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 10 marts 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:41 |