Program for Neppan Micro (NM) 2020
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 14 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
85 |
|
Vanja Ramm-Ericson |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Agnes Harlin Emanuelson |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Sheila Hedman |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
69 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
84 |
|
Alicia Dahlberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
83 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Sofia Bang |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Hedvig Duit |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
63 |
|
Linnea Farrar |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
74 |
|
Lea Rodin |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
78 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
82 |
|
Molly Brodd |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:06.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
60 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:07.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
79 |
|
Frida Forsmark |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
151 |
|
Felicia Berg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
81 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-12 19:54:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|