Program för Neppan Micro (NM) 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 14 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
6 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
50.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
52.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
33 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
36 |
|
Frida Pernbrandt |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
30 |
|
Alma Lundströmer |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:33.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
22 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
29 |
|
Lisen Skott-Storheden |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:37.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:40.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Alice Berg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:57.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-12 19:54:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|